«

«

Zář 30

6 proher, 0 bodů. Horší než nejčernější sen…

Neděle 30.9.2018 HC Poděbrady – SK Sršni Kutná Hora 10:3 (3:0,3:2,4:1) Titulek k článku jsem si půjčil z dnešních internetových novin, kdy Piráti Chomutov dosud v extralize nezvítězili. Stejně tak je na tom juniorka Sršňů a s notnou dávkou černého humoru lze říci, že máme výsledky, jako některé extraligové celky.

Zápas v Poděbradech odstartoval odvety úvodní části soutěže juniorů a příznivci Sršňů doufali ve stejně vyrovnaný boj, jaký jsme proti Poděbradům svedli na domácím ledě. Do prvních vyložených šancí se dostali hosté, Tobiáš Klazar je však nedokázal využít. Domácí tak šli do vedení v 6. mnutě při přesilové hře. Přestože jsme prohrávali, až do 17. minuty jsme se soupeřem dokázali držet krok. Pak jsme však dostali těžký direkt, když jsme ve vlastní přesilovce inkasovali dvakrát během 10 sekund. Od té doby byli domácí jasně lepší a svou převahu dokázali využít hned v úvodu druhé třetiny, když ve 22. minutě zvýšili na 4:0 a o dvě minuty později již na 5:0. Ve 28. minutě se po pěkné přihrávce Ondry Macháčka prosadil Tobiáš Klazar, ale o další dvě minuty později vedli hosté znovu o pět branek. Další možnost snížit měl Patrik Hladík, ale pouze zazvonil na konstrukci domácí branky. I tak se nám podařilo vstřelit branku, jejimž autorem byl znovu Tobíš Klazar a stav utkání byl po dvou třetinách 6:2. Na začátku poslední třetiny zdravotní stav a přístup některých hráčů k utkání, dovedly trenéra ke stažení hry na 10 hráčů, obraz hry se ale příliš nezměnil, domácí nás přehrávali a i když se ještě do listiny hostujících střelců zapsal Petr Koubský, na konečné vysoké prohře se nic nezměnilo.

Vyloučení: 5 – 5

Využití: 1 – 0

Oslabení: 0 – 2

Sestava: Wagenknecht (Pekař), Koubský– Plíhal– Klazar, Fišar – Macháček – Hnilička, Bartoš – Hladík – Kadleček, Kopecký – Brich, Link – Bachtík

Trenér: Stanislav Bednář

 


-oldaf-