«

Lis 12

Černošice přehráli sršně (Muži)

5.kolo KSM: SRŠNI KUTNÁ HORA – SK ČERNOŠICE   1:6   (0:1,1:3,0:2)

Sršni hostili v dalším domácím utkání zkušený tým Černošic. Oslabeni o několik nemocných hráčů a doplněni juniory se snažili uspět. Černošičtí se chtěli udržet na druhém místě tabulky a nic nepodcenili. Hosté od samého začátku výborně bruslili, napadali rozehrávku sršňů a nutili je k chybám. Z úvodního tlaku však nic nevytěžili a naopak dali domácím příležitost dvojnásobné přesilovky v osmé minutě. Sršni však nedokázali výhodu využít a tak skóre otevřeli až hosté v osmnácté minutě tečovanou střelou. Po přestávce začali sršni aktivně, ovšem studenou sprchou byla hned první střela soupeře z kruhu, která „vymetla pavučinu“ v bráně Jana Krištofa. O pět minut později hosté opět tečovanou střelou navýšili skóre na 0:3. Klid na holích černošských hráčů, herní pohoda a sehranost určovala lepšího v tomto utkání. Čtvrtý gól v síti sršňů o deset minut později přiměl trenéra domácích Jiřího Tumpacha k vystřídání nešťastného Jana Krištofa. Minutu před druhou sirénou sršni tvrdou střelou z hole Melouna snížili na 1:4. Ve třetí třetině se domácí ještě pokoušeli gólově prosadit, ale soupeř měl dnes navrch a stanovil konečné skóre na 1:6.

Další kolo sehrají sršni příští týden v Příbrami.

branka sršňů : Meloun (Tvrdík)

sestava:Krištof J., Karger – Krejza, Novotný, Andrle, Meloun, Vaněk, Jirek, Krištof L., Charvát, Pálek, Tvrdík, Kaiser, Jelínek, Macháček, Marvan, Hynek    trenér:Jiří Tumpach

vyloučení: 12/10