«

«

Pro 14

Chybělo štěstí

SK Sršni Kutná Hora – TJ Slavoj Zbraslav 8:10 (3:3; 2:3; 3:4)

V neděli 11.12.2016 hostili starší žáci mužstvo TJ Slavoj Zbraslav. Do hlav se vtírala myšlenka odpoutání se z posledního místa aktuální tabulky – to v případě naší výhry. K realizaci bohužel nedošlo. Přesto je třeba naše kluky pochválit za předvedený výkon. Celý zápas odehráli s chutí a s dostatečným úsilím. Škoda občasných chyb, z nichž soupeř některé využil. Skóre se v průběhu zápasu přelévalo, vedli jsme však pouze jednou (4:3). Zbytek utkání jsme dotahovali, byť maximálně dvougólový rozdíl. V čase 59,01 po vstřelení našeho gólu byl stav 8:9. Po dovolání brankáře při hře 6 na 5 nám soupeř 2 sekundy před koncem dal desátý gól. Střelecky se vyznamenal Mikuláš Hynek. Zřejmě aby dostál svému jménu se rozhodl s týdenním zpožděním nadělovat – dal 5 branek.

Doufejme, že i když se nepodařilo vyhrát, zůstal v hlavičkách kluků dobrý pocit z vyrovnaného boje, který se projeví také větším úsilí při trénincích.

Branky: Mikuláš Hynek 5x, Lukáš Secký 3x

Asistence: David Zvěřina 1x, Matěj Šváb 1x

Vyloučení: 4:8; využití 2:0

Zásahy brankářů: 36:22

Trenér: Michal Procházka

-kasta-

——————————————————————————————–

Příliš krutá skutečnost

HC Poděbrady – SK Sršni Kutná Hora 19:0 (5:0; 6:0; 8:0)

Do Poděbrad jeli starší žáci 4.12.2016 s předsevzetím uhrát solidní výsledek. Vzhledem k tomu, že jsme minulé utkání s tímto soupeřem prohráli 12:1, bylo by možné za solidní výsledek považovat prohru o 4-5 gólů. Alespoň takové pocity jsem měl cestou do Poděbrad. Prvních 5 minut utkání plnilo moji představu. Škoda, že jsme museli hrát ještě dalších 55. Soupeř naše hráče převyšoval ve všech herních činnostech, z mého pohledu především v kvalitě a rychlosti bruslení. Z toho vyplývala i jeho kombinační hra. Často jsme se dlouhé minuty nedostávali z naší obranné třetiny a dění připomínalo pouťovou střelnici. Vztah k mužstvu prokázal brankář Jakub Červinka. Dostavil se k utkání se značným zdravotním problémem a byl i v tomto stavu ochoten v případě potřeby nastoupit. Nedošlo k tomu, celé utkání odchytal a odtrpěl Pavel Ježek.

Vyloučení: 1:2

Zásahy brankářů: 7:46

Trenér: Michal Procházka

-kasta-