«

«

Pro 13

Dobrý výkon a slušný výsledek se silným soupeřem

16. kolo pátek 8.12.2017

SK Sršni Kutná Hora:HC Letci Letňany 4:7 (2:2; 1:3; 1:2)

V odloženém utkání jsme netradičně v pátek přivítali velmi silného soupeře z pražských Letňan. Do utkání jsme dali hodně sil a výsledkem byla sice prohra, ale se ctí.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Ve třetí minutě po úvodním tlaku soupeře ujel Lukáš Secký a gólman soupeře, aniž by si sáhl na puk lovil opožděnou čertovskou nadílku z branky 1:0. Soupeře tento moment nijak nerozhodil a držel se své dobré kombinační hry s rychlým bruslením. Bohužel již v páté minutě nechal Jenda Koleček mezi svými betony skulinku a bylo trochu lacině vyrovnáno. Jendu tento slabší moment sice mrzel, ale zbytek utkání odchytal skvěle. Ve 12 minutě šel soupeř po dorážce do vedení 1:2, ale Tomáš Knížek po přihrávce Petra Hrubého v 15 minutě srovnal stav na 2:2 tvrdou střelou od modré.

Ve druhé třetině nám „Pražáci“ odskočili během šesti minut na 2:4, ale Ondra Veit hned ve 27 minutě vymetl pavučinu v soupeřově vinglu a bylo to 3:4. Soupeř byl lepší, přehrával nás a z toho vyústila do konce druhé části ještě jedna branka v naší síti ve 34 minutě.

Stav 3:5 na začátku třetí části nebyl sice nijak příznivý, ale s vědomím našeho bojovného vystoupení jsme věřili, že soupeře můžeme ještě potrápit. Bohužel jsme v začínající 43 minutě inkasovali na 3:6, což nám vzalo trochu vítr z plachet. V 53 minutě jsme ještě stačili Šimonem Pokorným snížit, ale závěrečné slovo měli hosté, konkrétně v 56 minutě stanovili konečný účet zápasu na 4:7.

Sestava:

Jan Koleček

David Zvěřina, Matěj Šváb, Vojtěch Hamsa, Lukáš Secký „C“, Jan Kašpar, Natálie Brichová, Tomáš Knížek, Petr Hrubý, Denis Čížek, Šimon Pokorný, Vojtěch Matějka, Ondřej Veit, Josef Komárek, Dominik Franc

Trenér: Michal Procházka

Asistent trenéra: Martin Veit

Statistiky:

Branky: 1 x Lukáš Secký; 1 x Tomáš Knížek; 1 x Ondřej Veit; 1 x Šimon Pokorný

Asistence: 1 x Petr Hrubý; 1 x Natálie Brichová; 1 x Dominik Franc

Vyloučení:  5  :  4

Branky přesilová hra:  0  :  0

Branky oslabení:   0  :  0

Zásahy brankáři: 49 : 19

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ