«

«

Lis 24

Body nám proklouzly mezi prsty

Neděle 23.11.2014 HK Kralupy – SK Sršni Kutná Hora 3:2 (1:1,0:1,2:0)  Naši sestavu zredukovala zranění, nemoc a tresty na deset hráčů v poli a dva brankaře, k tomu někteří hráči nastoupili po delším tréninkovém i herním výpadku, navíc jsme jeli na led soupeře, který zatím v průběhu sezony padl pouze jednou. Čili nic, co by trenéry a fanoušky mohlo naplňovat optimizmem.

Vzhledem k nepřítomnosti „stálého zpravodaje“ je utkání popsáno zprostředkovaně, prostřednictvím obdržených SMS, případně krátkých telefonátů během přestávek.
• první třetina 1:1; ve 2. minutě Vašek Kadleček ve svém pátém zápase v dresu dorostu vstřelil čtvrtou branku; soupeř dokázal z mnoha závarů před naší bránou vyrovnat; uhrát body v Kralupech se zdá velice těžké
• po druhé třetině vedeme 1:2!; Bachtík nahodil puk, který snad někdo tečoval a ten skončil v bráně; naopak my jsme soupeři nedovolili skórovat
• konec zápasu 3:2 pro domácí; chyba obránce při přesilovce vedla v 26. sekundě třetí třetiny k vyrovnání; Michal Šváb jede sám na brankaře, ale nastřeluje pouze břevno; chvíli nato se radujeme z vedoucí branky, bohužel podle rozhodčích puk v brance neskončil a video není k dispozici; necelé tři minuty před koncem utkání dávají domácí branku na 3:2 a Milošovo vyloučení nám bere naději na pokus o vstřelení vyrovnávací branky…

Branky a nahrávky: Kadleček (Fišar st.), Bachtík (Koubský)
Sestava: Pekař ( Wagenknecht) – Šváb, Kadleček, Koubský – Hríbik, Kratochvíl, Macháček – Fišar st., Zika – Bachtík, Konečný