«

Říj 21

Doma opět prohra a znovu o dvě branky

Neděle 19.10.2014 SK Sršni Kutná Hora – HK Kralupy 5:7 (2:2,1:4,2:1)
Poslední utkání první části KLD hráli Sršni na domácím ledě s týmem HK Kralupy a bylo to přímé utkání o druhou příčku průběžného pořadí KLD. Vzhledem k předchozím výsledkům obou mužstev i k jejich postavení v tabulce se dal čekat vyrovnaný boj. Bohužel jsme inkasovali z první střely soupeře hned ve 2. minutě a soupeř byl tím pádem na koni, naše hra byla nepřesná a nedůrazná. V 11. minutě Vojta Dytrych zamířil přesně k tyči a srovnal skóre na 1:1. Na naši branku ale soupeř odpověděl po necelé minutě a šel pět do vedení. Vojta opět dokázal srovnat stav utkání když se nám v 16. minutě podařilo využít přesilovku a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhá třetina se nám ale vůbec nevydařila, vše jako kdybychom dělali obráceně. Když bylo třeba podržet puk, tak jsme ho vyhodili, když stačilo lehce posunout puk do středního pásma vymýšleli jsme kličku apod. Soupeř našich nedostatků dokázal využít a odskočil až na tříbrankový rozdíl 2:5, když jednou využil přesilovku a další branku naopak vsítil v oslabení. My jsme ve druhé třetině nedokázali využít dlouhou přesilovku 5 na 3 a všechny naše šance končily zpravidla u brankaře hostů. Kdo jiný než Vojta Dytrych, necelé dvě minuty před koncem třetiny, vykřesal naději a nížil na 3:5, ale naši naději sfoukl soupeř jako svíčku na dortu a za 14 sekund znovu zvýšil na rozdíl tří branek 3:6.

Již tak hrozivé skóre narostlo ještě na začátku třetí třetiny když hosté tečovanou střelou vstřelili sedmou branku. Sršni se ale nevzdali a do konce zápasu ještě Ondra Macháček střelou pod „víko“ a Tomáš Fišar ml. dorážkou snížili na konečných 5:7. Následující dvě utkání hrají Sršni (vždy v neděli) na domácím ledě a snad se i dočkáme prvních bodů z domácího ledu…

Branky a nahrávky: 11. Dytrych (Konečný), 16. Dytrych (Fišar ml.), 39. Dytrych (Fišar ml., Konečný), 48. Macháček (Hríbik), 58. Fišar ml. (Dytrych, Fišar st.)

Brankáři: Wagenknecht, Pekař
Útočníci: Fišar, Dytrych,Šváb, Koubský, Macháček,Hríbik, Jestříbek, Kratochvíl, Maník
Obránci: Zika, Fišar st., Bachtík, Červinka, Konečný