«

Úno 15

Dorost prohospodařil vysoké vedení v Černošicích

SK Černošice – SK Sršni Kutná Hora 6:5 (1:3, 2:2, 3:0)

V pátek 10. 2. odcestoval dorost do Černošic sehrát odložené mistrovské utkání. Od prvních minut se Sršni pustili do svého soupeře a ve vlnách utočili na jeho branku. Hráči Černošic se ze všech sil pokoušeli ubránit našim útokům a sami se do šancí dostávali jen minimálně. V deváté minutě jsme svůj tlak proměnili ve vedoucí branku. Po přesné nahrávce Adama Linka za záda soupeřova brankaře zavěsila Lenka Macháčková. Soupeři se podařilo srovnat na 1:1 v třinácté minutě. V téže minutě jsme vedení strhli zpět na svou stranu, když po nahrávce Honzy Kopeckého přesně zakončil Petr Koubský. Perfektně sehraná třetina přinesla ještě jednu branku. V devatenácté minutě Honza Kopecký vyjel z pozabrány a dostrkal puk za záda soupeřova brankaře. Za stavu 1:3 pro Sršně se šlo v dobrém rozpoložení do kabin. Hned na začátku 2. třetiny se nám podařilo navýšit vedení na 1:4 po přesné střele z hole Petra Koubského. Zdálo se, že je utkání rozhodnuté. Černošice se ale postupem času dostávali do tempa a ve dvacáté čtvrté minutě snížili na 2:4. Ve svém tlaku nepolevili a ve třicáté šesté minutě snížili na 3:4. Ve třicáté deváté minutě se nám podařilo střelit branku na 3:5, když po nahrávce Tomáše Ziky přesně zakončil Patrik Hladík. Nikdo nečekal za tohoto stavu, co přijde v poslední třetině. Černošice na nás vlétli jak uragán a po gólech ve 42, 43 a 55 minutě otočili stav utkání ve svůj prospěch. Našim už se nepodařilo na tuto gólovou smršť zareagovat a soupeř se mohl radovat z vítězství. Škoda, že jsme přišli o tak pěkně rozehraný zápas a důležité body.

Sestava: Tomáš Pekař, Jakub Červinka

Lenka Macháčková, Petr Koubský, Honza Hnilička, Dominik Bachtík, Honza Kopecký Mikuláš Hynek, Adam Link, Patrik Hladík, Matěj Kratochvíl, Vašek Kadleček, Tomáš Zika, Pavel Bartoš