2. třída:  SK Sršni – HC Poděbrady 17 : 4
Branky: 8x Hynek, 5x Brichová, 2x Knížek, 2x Zvěřina
Asistence: 3x Brichová, 2x Zvěřina, 2x Hynek, 1x Trnka, 1 x Pokorný
Střely na branku: 37 : 25
Sestava: Koleček – Hynek, Brichová, Trnka – Zvěřina, Knížek, Pokorný
V sobotu 5.11.2011 jsme na domácím ledě sehráli přátelské utkání s hokejisty z Poděbrad. Netradičně jsme hráli pouze se třemi hráči v poli, ale musím říci, že jsme s tímto neměli žádný problém. Rovněž bych chtěl všechny pochválit za poměrně bezchybné letmé střídání.
Do utkání jsme hned od začátku vstoupili s chutí hrát hokej a vyhrát. Nejprve jsme hráli na dva obránce a jednoho útočníka. První třetinu s námi soupeř držel krok a myslel jsem si, že utkání bude naprosto vyrovnané, až do konce. První třetinu jsme po boji vyhráli 4:2.
Do druhé třetiny jsme změnili systém a začali jsme hrát pouze na jednoho obránce a dva útočníky, kdy soupeř se s tímto nedokázal srovnat a postupně jsme začali v utkání dominovat. Druhou třetinu jsme vyhráli 7:2. Škoda jen inkasovaných dvou gólů, které jsme obdrželi při sporných střídání, kdy naši hráči jeli střídat a soupeř pořád hrál. Nutno dodat, že na tomto měl svůj podíl rozhodčí, jelikož jeho píšťalka nebyla vůbec slyšet.
Ve třetí třetině jsme pak hru již úplně ovládli a skóre v pravidelných intervalech narůstalo, kdy se zastavilo na stavu 17:4. Tuto třetinu jsme vyhráli 6:0. V této třetině musím pochválit také gólmana, který dokázal pochytat všech šest střel soupeře a navíc zneškodnit samostatný nájezd.
Všem bych chtěl poděkovat za předvedenou bojovnost a chuť hrát naplno až do konce a doufám, že i nadále se nám bude takto dařit.