«

«

Říj 22

Dva dvoubrankoví střelci zajistili druhé vítězství

Neděle 21.10.2018 SK Sršni Kutná Hora – HC Slavoj Velké Popovice 4:1 (1:1,2:0,1:0) V neděli skončila pro juniory „základní“ část jejich soutěže. Výsledek utkání už nemohl mít žádný vliv na to, že oba celky budou v další části sezony hrát ve skupinách „o umístění“. O složení skupin bude rozhodnuto v nejbližší době.

Trenér Bednář měl k dispozici 15 hráčů do pole a dva brankaře, vzhledem k zranění Tomáše Fišara, naskočil letos poprvé za juniory Vojta Dytrych, který stabilně nastupuje v A týmu Sršňů. Problém s nedostatkem obránců vyřešilo přesunutí Pavla Bartoše do třetí obrany a Sršni tak v zápase střídali tři kompletní pětky. Jako první zahrozili hosté když v 5. minutě trefili tyčku domácí branky, kterou hájil Filip Wagenknecht. Sršni se do žádné vyložené šance nedostali a hosté se v 11. minutě ujali vedení. Jejich vedení netrvalo dlouho, v 15. minutě při přesilové hře doslovně i obrazně „vybruslil“ z rohu před branku Petr Koubský a přesnou střelou nad rameno brankaře srovnal stav utkání. S vyrovnaným skóre skončila i první třetina.

Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem, lépe řečeno soupeř byl horší než my, protože naše hra rozhodně nenaplňovala představy trenéra. Ve 28. minutě se po několika našich nevyužitých příležitostech znovu v přesilovce prosadil Vojta Dytrych a poslal Sršně do vedení. Ve 36. minutě vstřelil Petr Koubský svou druhou branku, která tak trochu charakterizovala i naši hru… Místo zamýšlené přihrávky se mu puk svezl po hokejce a skončil za zády hostujícího gólmana, tak vypadalo i mnoho našich šancí, kdy jsme často mohli jít do přečíslení, ale vše zhatila naše nepřesná, nebo zbrklá rozehrávka.

Vedení o dvě branky v úvodu poslední třetiny bylo sice slibné, o ničem ale ještě rozhodnuto nebylo. Hosté se ale již k žádné vážnější šanci nedostali a domácí dokázali využít pouze jednu z mnoha svých příležitostí, když v 59. minutě Vojta Dytrych proměnil svůj únik a vsítil čtvrtou branku Sršňů.

Díky druhému vítězství v řadě se tak Sršni vyhnuli potupnému poslednímu místu, když přeskočili dosud předposlední Černošice. Soutěž juniorů bude pokračovat s novými (staronovými) soupeři již v neděli 28.10.2018…

Vyloučení: 5 – 6

Využití: 2 – 10

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Wagenknecht (Pekař), Koubský – Plíhal – Hobza, Klazar – Macháček – Dytrych, Mikeška – Hladík – Zíka, Kopecký – Brich, Link – Bachtík, Hnilička – Bartoš

Trenér: Stanislav Bednář


-oldaf-

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ