Hokejový víkend zakončili mladší a starší žáci v Kolíně…

Žáci zakončili  náročný hokejový víkend nedělními zápasy na ledě kozlů z Kolína

STARŠÍ ŽÁCI:

SC Kolín – SK SRŠNI KUTNÁ HORA 4:3 (1:0,1:1,2:2)

Po sobotním domácím utkání se Slavii Praha hráli Sršni v neděli „derby“ na ledě kolínských kozlů. Úvodní třetina byla herně poměrně vyrovnaná, ale soupeř dokázal využít přesilovou hru a třetina tak skončila 1:0 pro domácí. Na začátku druhé třetiny jsme dohrávali 14 sekund přesilové hry a 5 sekund po jejím skončení se individuálně prosadil Tomáš Fišar a srovnal na 1:1. Pak začala naše hra upadat a vyvrcholením byla branka v naší síti, kterou soupeř vstřelil ve vlastním oslabení. Jak jsme skončili druhou třetinu, jsme začali i třetí a soupeř postupně navýšil skóre až na 4:1. V poslední desetiminutovce se naš hra přece jenom zvedla a tři minuty před koncem, jsme dokázali snížit na 4:3. Ke srovnání skóre však nepomohla ani závěrečná hra bez brankaře.

Branky (nahrávky): 21. Fišar, 54. Fišar, 58. Fišar (Dytrych)

Vyloučení: 7:6 Využití: 1:0

Sestava: Wagenknecht (Pekař), Dytrych-Macháček-Fišar, Jestříbek-Plíhal-Kratochvíl, Koubský-Zíka, Bachtík-Maník