«

Pro 07

Hráči Slavoje dokonale zaskočili Sršně

Slavoj Velké Popovice – SK Sršni Kutná Hora 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)

V neděli 3. 12. mladší dorost odjel sehrát odvetu do Velkých Popovic. Tímto utkáním se uzavřela první (základní) část sezóny 2017/2018. Sršni na domácím ledě v minulém měření sil zvítězili 7:4. I v tomto utkání Sršni věřili v bodový zisk. První třetinu sice Sršni začali lépe, ale soupeř postupem času získával stále více prostoru na ledě, což pramenilo z velkého počtu chyb Sršňů a to jak v rozehrávce směrem dopředu, ale i v obraně. V čase 8:24 se Slavoj po jedné z chyb obrany ujal vedení 1:0. Sršni jen přihlíželi výborné kombinační hře domácích, která jen díky štěstí a také výborným zákrokům brankaře Jakuba Červinky nepřinesla další branky. V závěru této pro Sršně nepříliš vydařené třetiny se jim přeci jen podařilo se štěstím v čase 19:56 srovnat na 1:1, po nahrávce Vojtěcha Hobzy zakončoval Mikuláš Hynek. Po špatné první třetině Sršňů přišla druhá a ještě horší, která vlastně rozhodla celé utkání. Hráči Slavoje nepustili Sršně během třetiny do vyložené gólové šance a naopak sami v čase 23:12, 27:35, 38:08 přidali další tři branky a zvýšili svoje vedení na 4:1. Do třetí třetiny Sršni vstoupili dobře a v čase 41:19 snížil na 4:2 po nahrávce Petra Zábrahy Tobiáš Klazar. To bylo, co se týče gólových zásahů v tomto zápase od Sršňů vše. Naopak domácím se ještě v čase 46:32 a 54:57 podařilo po našich hrubých chybách přidat další dvě branky na konečných 6:2. Doufejme, že se v dalších utkáních druhé poloviny sezóny 2017/2018 Sršni ukážou v lepším světle a přidají nějaké pěkné výsledky.

Sestava: Jakub Červinka, Vojtěch Volejník, Jan Hnilička, Ondřej Mašín, David Trnka, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Vojtěch Hobza, Sebastian Bandy, Petr Zábraha, Jaroslav Kubelka, Filip Mikeška, Mikuláš Hynek, Vojtěch Mašín

Branky: Mikuláš Hynek, Tobiáš Klazar

Asistence: Vojtěch Hobza, Petr Zábraha

Vyloučení: 2:3 (4min : 6min)