«

«

Led 11

Jednou jsi dole, jednou nahoře…

Sobota 10.1.2015 Spartak TOS Žebrák – SK Sršni Kutná Hora 9:5 (2:2,2:2,5:1). Slova vypůjčená ze známé skladby Ježka, Voskovce a Wericha plně vystihují výsledky a výkony dorostu v poslední době. Bohužel v zápase se Žebrákem platí první část.Dorost v minulém kole přivezl vysokou výhru ze zápasu s posledním týmem tabulky a v sobotu hrál na ledě předposledního mužstva KLD Spartak TOS Žebrák. Poslední zápas na domácím ledě jsme se Žebrákem prohráli, byť jsme vyhrávali již o tři branky, a domácí vyhráli poslední dva zápasy. Vzhledem k tomu že jsme opět nastupovali v kombinované sestavě, dal se očekávat těžký zápas. A bohužel také byl. Domácí šli do vedení 1:0, Ondra Macháček srovnal na 1:1, domácí zvýšili na 2:1,ale Sršni dokázali brankou Fíši, po naší nejhezčí akci srovnat na 2:2 a dokonce po brankách Červajze a Hríbika odskočit na 4:2. Naše obranná hra byla ale v tomto zápase naprosto tragická a domácí chyby naší obrany bez problémů využívali, když naši útočící hráči naopak neproměnili ani největší šanci v podobě trestného stříleni. Pověstným „hřebíčkem do rakve“ byla zřejmě situace ve 45. minutě, kdy rozhodčí zapískali v okamžiku kdy puk směřoval do naší prázdné branky, odjeli se poradit ke kabině trestoměřičů, aby po několika minutách branku uznali!!! Domácí se dostali do vedení 8:4, Dýťa sice ještě snížil necelé čtyři minuty před koncem utkání na 8:5, když konečně dokázal proměnit asi čtvrtý samostatný únik, ale domácí v poslední minutě opět využili naivity naší obrany a dokázali skórovat na konečných 9:5. Tato branka již nebyla sledována čočkami kamer, protože zklamaný filmový štáb na posledních 30 sekund zápasu rezignoval :(.
Branky a nahrávky: 7. Macháček (Koubský), 15. Fišar ml. (Dytrych), 25. Červinka (Dytrych), 27. Hríbik, 57. Dytrych (Kadleček)
Sestava: Wagenknecht (Pekař) – Dytrych, Fišar ml., Kadleček – Hríbik, Macháček, Koubský – Červinka, Zika – Brich, Bachtík – Kratochvíl – Maník

-oldaf-