«

«

Říj 13

Junioři nedali ani gól

Neděle 13.10.2019 SC Kolín – SK Sršni Kutná Hora 7:0 (3:0,3:0,1:0) V neděli dopoledne sehráli Sršni předposlední utkání základní části ligy juniorů na kolínské ledě. Z již tak zdecimované sestavy vypadli další hráči a trenér tak mohl použít v poli pouze jedenáct hráčů.

Navíc třetinu sestavy tvořili dorostenci a bylo tak zřejmé, kdo je favoritem zápasu. Domácí také tuto roli začali brzy naplňovat a na konci třetí minuty zápasu poprvé skórovali. Poté sice Sršni odolávali až do 18. minuty, kdy inkasovali podruhé, ale hned v 19. minutě znovu skončil puk v naší síti. Jak špatně jsme skončili první třetinu, tak špatně jsme začali druhou když domácí skórovali po 44 sekundách hry, kdy domácí využili svou přesilovku. Znovu v oslabení jsme inkasovali i ve 27. minutě a stav byl v té době 5:0. Šestou branku stihli domácí vstřelit ještě před polovinou zápasu. Pak ale jejich rozlet zastavilo pětiminutové oslabení, ve kterém si Sršni dokázali vytvořit několik střeleckých pozic, ale skórovat nedokázali. Po dvou třetinách tak Sršni prohrávali o šest branek. V poslední části hry musel po dalším nevybíravém zákroku odstoupit ze hry Jan Kopecký a hostům kvapem ubývaly síly. Nakonec v této třetině padla pouze jedna branka a to bohužel opět do naší sítě, když domácí v 58. minutě využili další přesilovku.

Poslední utkání základní části soutěže sehrají Sršni na domácím ledě v neděli 20.10. od 17:00 proti Benátkám nad Jizerou.

Sestava: Červinka – Zvěřina, Kopecký, Knížek, Bartoš, Hnilička, Secký, Plíhal, Klazar, Hobza, Mikeška, Hladík,

Tresty: 47:10 Využití: 3:0 Oslabení: 0:0

Trenér: Stanislav Bednář

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ