«

«

Srp 27

Junioři v prvním přípravném zápase nastříleli dvanáct branek

Sobota 27.8.2016 SK Sršni Kutná Hora – Stadion Nový Bydžov 12:3 (6:0,5:1,1:2) V sobotu sehrála juniorka první utkání letošní sezony, když pozvání k přátelskému zápasu přijali hráči Stadionu Nový Bydžov. Soupeř zatím na svém stadionu nemá ledovou plochu, ale většina našich hráčů již celý srpen na ledě trénuje a to se na výsledku zápasu projevilo. Do poloviny zápasu jsme byli jasně lepší a vedli jsme dokonce 11:0. Pak však byl za podivných okolností rozhodčím odeslán do kabin Pavel Švejda a tím došlo ke změnám v naší sestavě, ustoupili jsme od kombinační hry, která se nám dařila v první části zápasu. Hosté v 38. minutě se štěstím vstřelili svou první branku a poslední třetinu dokonce vyhráli 1:2. To však nic nezměnilo na naší jasné výhře, 12:3 na které se podílelo hned pět dvougólových střelců. Odvetné utkání sehrají oba soupeři v sobotu 3.9.2016 od 17:00 znovu na domácím ledě.

Sestava: Kunášek – Tvrdík, Jiráň, Jelínek – Macháček, Šváb M., Böhm – Hríbik, Fišar, Adam – Švejda, Šváb L. – Konečný, Červinka

Branky a nahrávky: 4. Jelínek (Tvrdík), 6. Švejda (Tvrdík), 10. Tvrdík (Jiráň), 16. Jiráň, 17. Jiráň, 17. Šváb M. 22. Šváb M. (Böhm), 26. Macháček (Švejda), 28. Macháček (Jiráň), 36. Tvrdík (Šváb M.), 39. Hríbik (Adam), 42. Jelínek (Macháček)