«

«

Led 09

Juniorka prohrála čtvrtý zápas v řadě

Neděle 8.1.201 HC Příbram – SK Sršni Kutná Hora 8:5 (1:1,6:2,1:2). Pokud započítáme i výsledky z domácího turnaje, prohráli junioři čtvrtý zápas v řadě, přestože po první třetině v Příbrami podobnému výsledku nic nenapovídalo.
Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a v prvních třech a půl minutách jsme soupeře nepustili na vlastní polovinu. Z úvodního tlaku jsme ale nedokázali vytěžit branku. Několik dobrých zákroků si připsal  i náš brankař a tak se teprve až v 17. minutě dokázal prosadit Tomáš Böhm a poslal hosty do vedení. To ale bohužel trvalo pouze minutu a půl, když jsme nechali domácího hráče projet až před brankaře a vyrovnat na 1:1.

Po návratu na led po první přestávce, jako kdyby za hosty nastoupil jiný tým (bohužel horší než ten předchozí). Hra se nám nedařila ani dopředu ani dozadu a domácí toho využili a ve 32. minutě zvyšovali již na 4:1. Za necelou minutu dokázal sice Pepa Adam snížit na 4:2, ale hosté za další minutu znovu vedli o tři branky. Ve 39. minutě ještě vykřesal jiskřičku naděje svou druhou brankou Tomáš Böhm, když snížil na 5:3, ale domácí ve 40. minutě za našeho velkého přispění během deseti sekund stanovili skóre po dvou třetinách na 7:3.

Trenér Bednář hráče během přestávky rozhodně nechválil a snad si většina hráčů před poslední třetinou vzala jeho slova k srdci, protože alespoň přístup ke hře se po přestávce zlepšil a brankami Macháčka ve 43. a Adama ve 45. minutě jsme snížili na 7:5. Necelou minutu před koncem zápasu jsme ještě zkusili hru bez brankaře, kterou však domácí šťastnou trefou potrestali a uzavřeli stav zápasu na konečných 8:5.

Branky a nahrávky: 17. Böhm, 33. Adam (Zíka), 39. Böhm (Macháček), 43. Macháček (Böhm, Červinka), 45. Adam

Vyloučení: 2 – 2

Využití: 0 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Wagenknecht, Macháček – Fišar – Böhm, Adam – Šváb M. – Hríbik (Zíka), Konečný – Šváb L., Málek – Červinka

Trenér: Bednář Stanislav