«

«

Zář 15

Juniorka dostala dvakrát devítku

O víkendu zahájili svou sezonu také junioři. Hned na úvod soutěže je čekalo utkání v pátek a neděli. Přestože je soupiska juniorky relativně rozsáhlá, měl trenér Bednář v obou zápasech problémy se sestavou. V pátek proti Velkým Popovicím měl do pole k dispozici jedenáct hráčů, ale pouze jeden z nich byl obránce. V neděli v Poděbradech se sešlo pouze 10 hráčů, ale tentokrát měl alespoň dostatečný počet obránců.

Pátek 13.9.2019 SK Sršni Kutná Hora – HC Slavoj Velké Popovice 0:9 (0:4,0:1,0:4) 

V utkání museli na post obránců nastoupit útočníci. V prvních minutách utkání to nebylo nijak znát a Sršni si vytvořili několik střeleckých příležitostí, které ale nedokázali proměnit. Bohužel hosté dokázali hned ze své první vážnější situace skórovat. A co hůř, za dvacet sekund přidali další branku. To vzalo Sršňům vítr z plachet a za kratší konec tahali až do konce zápasu.

Sestava: Červinka – Stružínský, Secký, Zíka, Koubský, Plíhal, Klazar, Hobza, Pokorný, Hynek, Hladík, Mikeška

Vyloučení: 5:8 (+1×10) Využití: 0:1 Oslabení: 0:0

 

Neděle 15.9.2019 HC Poděbrady – SK Sršni Kutná Hora 9:2 (4:1,3:0,2:2) 

Také v nedělním zápase Sršni poměrně brzy inkasovali, domácí měli na lavičce s výjimkou náhradního brankaře, stejný počet hráčů, ti ale minimálně svými zkušenostmi Sršně převyšovali. A i když zápas prohráli, jejich herní projev se postupem času zlepšoval a poslední třetina tak skončila 2:2.

Sestava: Červinka – Stružínský, Zvěřina, Knižek, Bartoš, Secký, Koubský, Plíhal, Hobza, Hladík, Mikeška

Branky a nahrávky: 19.Hobza (Koubský), 55. Plíhal (Koubský), 60. Koubský (Plíhal)

Vyloučení: 3:4 Využití: 1:0 Oslabení:1:0

Trenér: Stanislav Bednář

-oldaf-

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ