«

Lis 26

Kladenskému týmu pomohlo k vítězství střelecké trápení sršňů

7.kolo KSM: SRŠNI KUTNÁ HORA – KLADNO 88  3:4  (2:3,1:1,0:0)

Domácí utkání sehráli sršni v neděli večer proti týmu Kladna 88 a věřili si na vítězství. Utkání začali aktivně a dostali soupeře pod tlak. Skóre otevřel ve druhé minutě Vaněk. O šest minut později přidal druhý gól Tvrdík a zdálo se, že vše půjde ke spokojenosti domácích. Z omylu však sršně soupeř vyvedl  ve čtrnácté minutě povedenou kombinací a o minutu později  dorovnáním skóre na 2:2. Nabuzení hosté dokázali  ještě do první sirény otočit vývoj utkání ve svůj prospěch a dostat potřetí puk za záda Kargera. Po přestávce sršni začali opět aktivně a vyrovnali z hole Kaisera ve dvaadvacáté minutě. Hosté se snažili dobře bránit a vyrážet k rychlým protiútokům. I když sršni měli více ze hry a vytvářeli si šance do vedení se dostali opět hosté osm minut před druhou sirénou. Sršni měli více sil ale vyrovnat do druhé sirény se jim nepovedlo. Ve třetí třetině sršni opět bušili na „zavřená vrata“ i když díky faulujícím hostům měli časté početní výhody. Ani závěrečná power-play nepřinesla vyrovnání  a tak hosté uhájili hubené vítězství.

Příští utkání sehrají sršni opět doma v neděli 2.12. od 17:30 proti HC Žabonosy.

Branky K.Hory: Vaněk (Kaiser), Tvrdík (Čejka,Charvát), Kaiser (Jelínek)

Sestava: Karger (J.Krištof) – Krejza, Čejka, Pálek, Vaněk, L.Krištof, Jirek, Andrle, Charvát, Paroubek, Volný, Kaiser, Jelínek, Hetfleisch, Tvrdík       trenér: J.Tumpach