«

«

Říj 07

Kobra Sršně znovu přehrála.

Neděle 7.10.2018 SK Sršni Kutná Hora – HC Kobra Praha 0:4 (0:2,0:1,0:1) První říjnovou neděli přivítali junioři na svém ledě vedoucí tým své skupiny, celek HC Kobra Praha. Vzhledem k tomu, že Kobra prohrála dosud jediný zápas a z jejího ledu jsme si přivezli devítibrankový příděl, bylo jasné, kdo je v utkání favotitem.

Hosté hned od úvodu potvrzovali roli favorita, byli rychlejší, silnější a lépe kombinovali. Bezbrankové skóre se nám dařilo držet až do konce 6. minuty, kdy jsme ale byli před svou brankou málo důrazní a hosté šli do jednobrankového vedení. Hosté se stále tlačili do zakončení (Tomáš Pekař v první třetině 24 zásahů), ale na postu brankaře se zdáli být síly vyrovnané, do několika možností na vyrovnání se dostali i domácí, ale skóre se stále neměnilo. Když už to vypadalo, že první třetina skončí pro nás přijatelným jednobrankovým rozdílem, nastřelil na útočné modré náš hráč hostujícího hráče, který se tak dostal do samostného úniku a 57 sekund před koncem třetiny zvýšil na 0:2. Ve druhé třetině jsme se trochu zvedli, vytvořili si několik příležitostí a zhruba v polovině zápasu zamkla první pětka hosty ve třetině a snížení bylo na spadnutí. Bohužel místo toho abychom branku vstřelili, tak jsme branku inkasovali. Po chybné rozehrávce v našem pásmu se hosté dostali ke střele, kterou Tomáš Pekař neviděl a prohrávali jsme již 0:3. Velkou příležitost na vstřelení branky měl ve 37. minutě Tomáš Fišar, který byl v jasné příležitosti faulován, ale s nařízeným trestným střílením si neporadil a jeho střela skončila na betonu hostujícího brankaře. Stejnou možnost měli ve 46. minutě i hosté, kteří ji však se štěstím dokázali využít a uzavřeli tak účet utkání na 0:4.

Vyloučení: 5 + 1 TS – 5 + 1 TS

Využití: 0 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Pekař (Wagenknecht), Koubský– Plíhal– Klazar, Fišar – Macháček – Bartoš, Zíka – Hladík – Kadleček, Kopecký – Stružínský, Hnilička – Bachtík

Trenér: Stanislav Bednář

 

 
-oldaf-