«

Led 27

Kouzlo kutnohorského ledu zlomily až Kralupy

14. kolo KSM | SK Sršni Kutná Hora – HK Kralupy n. Vlt. 1:6 (1:0, 0:4, 0:2)

Na domácím ledě v této sezoně dosud neporažení kutnohorští hokejisté přivítali v neděli lídra tabulky KSM, HK Kralupy n. Vltavou. Po třech minutách to vypadalo, že by domácí neporazitelnost mohla Sršňům vydržet do nadstavbové části, skóroval Tvrdík. Do šaten se šlo po první třetině za nadějného stavu 1:0

Bohužel, jak se později ukázalo, Sršňům tentokrát zvlhnul střelecký prach a od druhé třetiny hokejovější Kralupy pomalu ovládly hru. Před druhou přestávkou už na ukazateli skóre svítil stav 4:1, hosté potrestali téměř každou chybu domácích. Naděje na zvrat svitla v posledním dějství, při přesilovce pět na tři, tu Sršni ovšem nedokázali využít. V nervózním závěru plném osobních potyček ještě dvakrát udeřili hosté a z Kutné Hory si vezou tři body za vítězství. Nic to ovšem nemění na faktu, že kutnohorské hokejisty čeká nyní nadstavbová část soutěže, účast v ní si zajistili s předstihem již v minulém kole, na ledě Sedlčan.