«

«

Říj 05

Letci utkání starších žáků zcela ovládli

 

Debakl v Letňanech, nebo potupná porážka Sršňů,  marně  hledám  výstižný  název  našeho předvedeného výkonu  v  utkání  proti Letňanům.  Tento  utrápený  výkon se nedá ani nazývat hrou, spíš velké trápení.  Ale abych nemluvil úplně obecně tak několik faktů. 

Nebudu dlouze komentovat třetinu po třetině, nemělo by to žádný smysl. To, že utkání bylo plně v režii soupeře, to je jasné už při pohledu na výsledek. Kluky jsem nepoznával, to nebyli oni, po ledě se potácelo několik postav, které byli jen jako hokejisti ustrojené.  Útočníci zapomínali na to, že se taky hraje dozadu, obránce zase nenapadalo podpořit útočníky.  A proto vznikaly situace, kdy útočil jen jeden hráč, ale ten se zase nechtěl vracet. Když se náhodou stalo, že už útočili tři hráči, tak se pro jistotu nevracel žádný.  A tak vznikaly situace, kdy celá pětka Letňanských hráčů bušila do našeho gólmana a trojice útočníků střídala.  Anebo některý obránce přihlížel z rohu kluziště na to, jak si tři letňanští hráči podávají našeho gólmana a potom si  líně přiklouzal až po vstřelené brance.  Nechci a nebudu více konkrétní, protože v tomto utkání to nebyli naši kluci. Byl tam někdo úplně jiný, rozhodně ne naši hokejisti. Pokoušel jsem se na toto utkání přes víkend zapomenout, ale nepovedlo se mi to. Snad se mi to časem podaří, ale takovýto  odevzdaný a potupný výkon  už nechci zažít.

HC Letci Letňany : SK Sršni Kutná Hora : 26:2 ( 5:1,12:1,9:0)

Sestava :  # 1 Gygal P.,   # 29. Novák  D., #2. Onderko F., #44.  Spejchal  P., #12  Hnilička J., #9 Matura M., #7  Trnka D., #18  Kubelka J., #12  Bartoš P., #5  Kvapil V., #14 Šabler L., # 26 Mašín V., #10 Míšek R., #33 Míča D., #96 Vrabec  M., # 7 Trnka D., # 16 Šimáček K.

Góly :  Míšek 2x

Asistence :  Kvapil V., Kubelka J.,

-J. Kubelka-