«

«

Čvn 10

Malešov open – Míčový sedmiboj

Příjemný den všem. V dnešním vydání našeho bulletinu Vás zvu …. Ne! Dovoluji si Vás co nejsrdečněji pozvat na šestý ročník MALEŠOV OPEN – míčový sedmiboj. Jak již název této sportovní sešlosti napovídá, proběhne na hřišti v Malešově, a to v neděli 25.6.2017.

Pro ty, kteří se v minulosti neúčastnili, nebo si již úplně přesně nepamatují, připomínám, že se jedná o klání libovolných dvojic, přičemž jediným omezujícím kritériem je, aby jeden člen týmu byl dětského věku (do 15 let) a ten druhý dospělák (nad 15 let) z řad rodičů, prarodičů, sourozenců, známých, kolemjdoucích ….

   Protože Sršeň je nejen hokejem živ, tak letos si zasoutěžíme v těchto disciplínách: přehazovaná (zjednodušená forma volejbalu), basket (házení trestných hodů), fotbal (slalom s míčem), florbal (trestná střílení), házená (sedmimetrové hody), pétanque a kroket.
   Zahájení a registrace hráčů proběhne v 10.00 hod., při které bude uhrazen i startovní poplatek 50,- Kč za jednu dvojici (úhrada pronájmu sportovišť a cen) a po bude následovat losování hracích pavouků jednotlivých disciplín. Poté již vypukne sportovní klání, jehož účastníci se utkají nejen o věcné ceny, ale především o nehynoucí slávu a putovní titul – „Míčový král“, kterým se v současnosti může pyšnit Jakub a Roman Komárkovi, ale především začne zábava a legrace.
   Mimoto bude možno si ve volném čase, nesoutěžně a v jakémkoliv složení zahrát tenis, nohejbal, volejbal či badminton a mezi tím se bude samozřejmě plkat, diskutovat a jinak utužovat kolektiv.
   Po celou dobu akce bude otevřena restaurace s alko i nealko nápoji a standardním občerstvením. V čase oběda se pak budou podávat klobásy, kuřátka, prasátka a jiná havěť točená na grilu. Jedna organizační prosba: restaurace se svou nabídkou a sortimentem bude volně přístupná, ale jídlo z grilu bude přesně na počet dle vaší objednávky, kterou si musíte udělat předem. Konkrétně tedy do pondělí 19.6.2017 u mě!!! A tak neváhejte a objednávejte osobně či písemně.
   Plánovaný konec je přibližně kolem 16.00 hod., kdy nejprve dojde k vyhlášení a ocenění nejlepších borců z jarní přípravy podle výkonnostních testů, vítěze dlouhodobé soutěže v obíracím hokeji a pak i konečných výsledků v míčovém sedmiboji, předání pamětních medailí dětským účastníkům, pohárů třem nejúspěšnějším dvojicím a korunovace nových „Míčových králů“.
   Jak tedy vidíte, program je nabitý, tudíž koukejte dorazit v co nejpočetnějším složení, protože termín je znám s dostatečnou časovou rezervou a neúčast znamená nafasování teplé deky a druhá řada na střídačce.
   Závěrem dávám ještě na vědomí, že se jedná o akci otevřenou i všem ostatním kategoriím našeho oddílu a veřejnosti, tudíž každý kdo chcete strávit neděli v příjemném prostředí a s příjemnými lidmi, oslavit s námi konec jarní přípravy a začátek prázdnin, odhoďte stud a přijďte si zasportovat se svým dětmi a podpořit je tak v této aktivitě.
   Za realizační tým 3. – 4.třídy SK Sršni Kutná Hora se na Vás všechny těším a jako vždy platí, že případné dotazy rád zodpovím, každý dobrý nápad na vylepšení akce je vítán a jediná povinná výbava je dobrá nálada.
Pavel Sirotek (sirotek.pavel@centrum.cz 607 790 982)