«

Led 21

Michal Charvát rozstřílel Příbram

13.kolo KSM: Sršni Kutná Hora – Spartak Příbram 9:4 (2:2, 3:2, 4:0)

V prvním letošním domácím utkání sršni hostili Příbram. Souboj sousedů v tabulce přinesl bojovné utkání s plným nasazením. První třetina byla vyrovnaná jak herně, tak brankově. Do druhé vstoupili lépe sršni a vypracovali si tříbrankový náskok. Dva slepené góly hostů před druhou sirénou a stav 5:4 sliboval drama ve třetí části. Stažená sestava a střelecká potence domácího borce Michala Charváta však žádné drama nepřipustila. Charvát od poloviny zápasu v rozmezí 26 minut vstřelil 5 branek v řadě (celkem šest) a prakticky rozhodl o vítězi utkání. Nervózní hosté často faulovali a závěr utkání patřil lepším sršňům. Nic na tom nezměnila ani „boxerská vložka“ hostujícího Bejčka, kterého zkrotil Meloun. Příbramští tedy odjeli s nepořízenou a Sršni si třemi body upevnili čtvrtou příčku v tabulce.

Poslední kolo základní části odehrají Sršni za týden v Kladně.

Branky sršňů: Charvát (Vaněk, Čejka), Andrle (Tvrdík), Andrle (Pálek), Charvát (Jirek), Charvát (Čejka, Hynek), Charvát (Hynek, Čejka) ,  Charvát, Charvát (Tvrdík,Vaněk), Jelínek (Pálek, Novotný).

Sestava: Krištof (Karger) – Krejza, Novotný, Pálek, Vaněk, Volný, Jirek, Andrle, Charvát, Čejka, Meloun, Hetfleisch, Jelínek, Hynek, Tvrdík, Macháček