«

«

Lis 17

Na „Hvězdu“ žáci nedosáhli

Žáci přivítali v sobotu 17. listopadu na svém ledě soupeře z Hvězdy Praha. V obou zápasech byli hosté lepší a zvítězili a Sršníci tak na Hvězdu tentokrát nedosáhli.

STARŠÍ ŽÁCI: SK SRŠNI – HC Hvězda Praha 3:9 (1:4,1:2,1:3)

I když tomu výsledek nenapovídá, byla Hvězda hratelným soupeřem. Nám se bohužel nepodařilo proměnit několik jasných brankových příležitostí, naopak některé branky vsítil soupeř velice snadno. Díky zdravotní indispozici Tomáše Pekaře byla tíha celého zápasu pouze na Filipovi Wagenknechtovi a svého úkolu se zhostil se ctí. Opět se projevili naše tradiční nedostatky, malý důraz před oběma brankami, neschopnost dostat puk z naší třetiny a v některých okamžicích jakoby nezájem některých hráčů o hru. Věřím, že mne nikdo nenařkne z toho, že nejsem nestranný, ale dnes všechny nejen postavou ale i svým výkonem převyšoval Tomáš Fišar, který vstřelil všechny naše branky a je velká škoda, že se mu nikdo ze Sršňů svým výkonem nepřiblížil. Za týden nás čeká náročný víkend, v sobotu jedeme na led velice silných Benátek a v neděli na svém ledě přivítáme zatím poslední Černošice.

Branky a nahrávky:  6. Fišar, 32. Fišar, 59. Fišar

Sestava: Wagenknecht, Jelínková – Zika, Bachtík – Macháčková, Dytrych – Macháček – Fišar, Jetříbek – Plíhal – Koubský

Vyloučení: 2:1, Využití: 0:1, Oslabení: 1:0
-oldaf-


MLADŠÍ ŽÁCI: 

SK SRŠNI KUTNÁ HORA – HC HVĚZDA PRAHA  2:4 (1:1,1:0,0:3)

V sobotním pochmurném dopoledni jsme na svém ledě přivítali soupeře HC Hvězda Praha. Soupeři jsme měli co oplácet, jelikož na ledě soupeře jsme utrpěli drtivou porážku. Do zápasu jsme nastoupili v plné sestavě a kluci od začátku na soupeře vlétli hodně zostra.  Bohužel jak to bývá nedáš – dostaneš. Během necelých dvou minut jsme si vypracovali hned několik slibných šancí, ale gól z nich nepadl. Naopak soupeř z protiútoku v čase 01:59 hned z první střely na naší branku vstřelil gól a ujal se vedení. Za celou první třetinu jsme pak dovolili soupeři na naší branku vystřelit jenom čtyřikrát. Celou první třetinu jsme soupeře tlačili k jeho brance, kdy bohužel jsme nebyli schopni dát gól a všech 14 střel na branku hostí dokázal brankář zneškodnit. Teprve v čase 18.11 se Robinovi Míškovi podařilo po samostatné akci a hlavně důrazu před brankou vyrovnat.  Po krátké přestávce začala druhá třetina, kdy tato byla naprosto vyrovnaná. Soupeř se s přibývajícím časem zlepšoval a naše tutové šance likvidoval brankář hostí. V čase 31:48 byl za podražení vyloučen hráč domácích Patrik Hladík, kdy za cenu faulu napravil svou chybu z útočné modré čáry a zabránil soupeři zakončit. Oslabení jsme zvládli bravurně a soupeře jsme pomalu nepustili ani do našeho obraného  pásma. V čase 36:09 prolomil naší střeleckou neschopnost opět Robin Míšek, který vstřelil svůj druhý gól v zápase po nahrávce od Vaška Kadlečka.  Do konce třetiny pak již žádný gól nepadl. V této třetině byl poměr střel na branku vyrovnaný v poměru 11:13.  Po přestávce jsme šli do třetí třetiny s náskokem jednoho gólu.  Ve třetí třetině se hrál opět vyrovnaný hokej, ale jak to bývá, když nedokážeš dát gól, nemůžeš vyhrát. V čase 46:03 soupeř po našem nedůrazu před naší brankou nejprve vyrovnal a o dvě minuty strhl vedení na svou stranu. Od deváté minuty jsme pak hráli již na riziko a snažili jsme se za každou cenu vyrovnat. Bohužel, to se nám nepodařilo a soupeř v čase 54:24 rozhodl o utkání, když zvýšil na 4:2 z pohledu hostů. Snížit se nám i přes závěrečný nápor již nepodařilo. Střely na branky 16:15.

Na závěr bych chtěl všem Sršňům moc poděkovat za předvedenou bojovnou a i povedenou kombinační hru poděkovat. Bylo vidět, že všichni chtěli hrát a bojovali na hranici svých možností. Doufám, že se to stane samozřejmostí a poté výsledky jistě přijdou. Musíme, ale zapracovat na zakončení, jelikož bez gólů se vyhrát nedá a z nájezdů jeden na nikoho nebo dva na jednoho se góly dávat musí.

Branky: 2 x Robin Míšek

Asistence: 1 x Václav Kadleček

Vyloučení: 2:0

Sestava: Krátký (Gygal), Kadleček – Havránek – Vojáčková, Šimáček –Míšek – Bartoš, , Hnilička – Hladík , Brich – Kopecký.

 

SK SRŠNI KUTNÁ HORA – HC PODĚBRADY 5:3

V pátek odpoledne jsme po dvou volných víkendech sehráli přátelské utkání proti týmu z Poděbrad. Utkání probíhalo v přátelské atmosféře se spoustou šancí na obou stranách. Nakonec se nám podařilo udržet vítězství a v zápase jsme vyhráli  5:3. Za Sršně skóroval 3 x Robin Míšek, 1 x Kadleček, 1 x Štěpán Havránek. Asistenci si pak připsal Tobiáš Klazar.