«

«

Lis 27

Na naše poměry vydařená sobota

V sobotu 24.11.2012 se uskutečnil turnaj 3-4. tříd na ZS Kutná Hora tedy v našem domácím prostředí. Trenér Michal Procházka lehounce promíchal jednotlivé trojky oproti minulému týdnu. Snahou bylo srovnat výkonnost těchto formací a snaha dát dohromady hráče, kteří si dokáží během utkání vyhovět. Našimi soupeři byly mužstva PZ Kladno a SK Černošice.

V prvním utkání jsme nastoupili proti mužstvu PZ Kladno, které jsme již v této sezoně dokázali na vlastním ledě porazit. Bohužel nám hrubě nevyšel úvod západu, kdy jsme v čase 04:30 prohrávali 1:4. Za tohoto stavu se prostřídali gólmani, kdy za Kubu Červinku naskočil Jenda Koleček. Do konce první třetiny se bohužel obraz hry nezměnil. Soupeř byl lepší pohyblivější, ale zejména si hráči hostí dokázali poradit ve hře jeden na jednoho. Do konce první třetiny jsme se dokázali ještě jednou střelecky prosadit a to v čase 10:20, kdy se trefila Naty Brichová po přihrávce Lukyna Seckého, jež snižovala v té chvíli stav na 2:6. Poté se již jen úporně bojovalo a zbytek střel pochytali oba gólmani. Na konci úvodní části tedy po 15-ti minutách hry na světelné tabuli zářil uvedený stav 2:6. Úvod druhé části opět vyšel lépe soupeři a v čase 17:50 hosté zvyšovali na 2:8. V této chvíli se opět prohodili oba gólmani a na hrací plochu naskočil místo Jendy Kolečka Kuba Červinka. Ve druhé třetině jsme dokázali snížit stav utkání po dvou brankách Naty Brichové a jedné brance Mikiho Hynka dokonce na 5:8, ale soupeř do konce druhé třetiny nakonec stejně výsledkově odskočil na stav 5:10. V poslední třetině, kdy si zachytali opět oba gólmani se hrál vyrovnaný hokej a minutu před koncem byl stav utkání 7:11 v náš neprospěch. Bohužel jsme v poslední minutě malinko polevili, což znamenalo zvýšení rozdílu na 7:13. Škoda zaspaného úvodu utkání, jehož manko jsme již nedokázali do konce střetnutí vymazat. Se soupeřem z Kladna jsme sehráli určitě vyrovnanou partii, což myslím potěšilo víc než konečný výsledek.

SK Sršni Kutná Hora   :    PZ Kladno „A“        7    :    13    (2 : 6; 3 : 4; 2 : 3)

Branky: 4 x Natálie Brichová; 3 x Mikuláš Hynek

Asistence: 3 x Lukáš Secký; 1 x David Trnka

Naše druhé utkání jsme sehráli s mužstvem SK Černošice. Předešlý víkend jsme na jejich ledě výrazně prohráli 1:10, ač jsme po první třetině vedli 1:0. To však bylo po mizerném výkonu ve druhé a třetí části hry. Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme přehrávali. V čase 05:58 jsme se ujali vedení 1:0, kdy se trefil Tom Knížek. Tento stav trval poměrně dlouhou dobu a vývoj utkání evokoval týden staré vzpomínky. Jakousi podobnost však uťal v čase 14:56 tedy těsně před první sirénou Peťa Pokorný, který zvýšil na 2:0. Druhá třetina nabídla opět vyrovnaný souboj, kde nepadalo moc branek. Zejména proto po druhé siréně svítil na tabuli stav 3:2 pro naše borce. Hned na začátku závěrečné části odmítl soupeřovy myšlenky na vyrovnání Lukyn Secký po přihrávce Naty Brichové 4:2 a v čase 33:54 zvýšil Miki Hynek již na 5:2. Soupeř se však po minutě zmátořil a během 29 sekund snížil stav utkání na 5:4. Závěr utkání byl hektický nejdříve v čase 42:00 zvýšil Miki Hynek na 6:4, aby za dalších 56 sekund Naty Brichová odskočila s výsledkem na stav 7:4. Soupeři jsme dovolili ještě 23 sekund před koncem utkání výsledek korigovat na konečných 7:5, ale na radosti z vítězství nám to moc neubralo. V tomto utkání bylo důležité, že mužstvo fungovalo jako celek. Gólmani si odchytali každý polovinu utkání nutno dodat, že celkem slušně a zbytek mužstva hrál jako kolektiv kvalitně. Zde bylo důležité, že se rozehrála i třetí trojka a prosadila i střelecky, což v předešlém utkání až tak neplatilo.

SK Sršni Kutná Hora       :       SK Černošice „A“        7    :    5    ( 2 : 0; 1 : 2; 4 : 3)

Branky: 2 x Mikuláš Hynek; 1 x Tomáš Knížek; 1 x Petr Pokorný; 1 x David Zvěřina;