«

«

Led 22

Na velké hřiště se nám zatím nedaří

První dva mistrovské zápasy na velké hřiště jsme odehráli v Kolíně a Mladé Boleslavi. Sice jsme oba prohráli, ale oba zápasy byly z našeho pohledu na náš výkon zcela rozdílné.

Před odjezdem do Kolína jsme pomýšleli na vyrovnanou bitvu, kterou jsme s rivalem z Kolína v této sezoně již svedli vícekrát. Bohužel od začátku zápasu bylo naše nasazení do zápasu žalostné a tak jsme jen koukali, jak se mění skóre na světelné tabuli v náš neprospěch. Ani naše šance, kterých nebylo málo jsme nedokázali proměnit. Trochu lepší pocit ze zápasu přinesla až poslední třetina, ve které se naše hra zlepšila a minimálně jsme se soupeři vyrovnali. Bohužel na jednu třetinu se hokej nehraje….
Po našem výkonu – nevýkonu v Kolíně bylo rozhodnuto, že pojedeme do Mladé Boleslavi na „dvě pětky“. Když budeme hodnotit zápas, tak byl z naší strany výrazně lepší než první zápas v Kolíně. Byli jsme od začátku aktivní, bruslili jsme se soupeřem a tím mu neumožňovali rozehrávku. V zápasu jsme nenatahovali střídání, střídali jsme ve správný okamžik. Lepší proměňování našich šancí nás opět stálo lepší výsledek, který by si naše děti zasloužily za dobrý výkon, který všichni v zápasu podaly.

SC Kolín – SK Sršni Kutná Hora 12:3 (4:0, 4:0, 4:3)
Střely 22:22
Branky: Dominik Franc (as. Honza Knížek), Dominik Franc (as. Tomáš Janata), Honza Knížek (as. Dominik Franc)
Sestava:
1.) Knížek – Franc – Hynková (Janata)
2.) Janata (Hynková) – Hruboš – Horáček
3.) Blahník – Netolický
O : Šetina – Sirotková, Lipský – Hájek
G : Balvín, Litt

BK Mladá Boleslav – SK Sršni Kutná Hora 8:2 (1:0, 4:1, 3:1)
Střely 27:16
Branky: Dominik Franc (as. Honza Knížek), Tomáš Janata (as. Dominik Franc)
Sestava:
1.) Knížek – Franc – Hynková (Janata) (2/4)
2.) Janata (Hynková) – Hruboš – Horáček (0/4)
O : Šetina – Sirotková, Macháček – Hájek
G : Balvín, Litt

-Martin Janata-

2 comments

  1. Rosťa

    Nediv se Pepo, že jste dostali naloženo, když hrajete bez gólmanů. Nebo jsi je zapomněl napsat, v reportáži se o nich nezmińuješ…. ?

    1. J.Machacek

      Chybička se vloudila. Hned opravím 🙂 Jinak autor je Martin. To nezmiňuji kvůli té chybičce, ale abych se nechlubil cizím peřím.

Komentáře byly zablokovány.