«

«

Dub 02

Obránce Čejka nejlepším střelcem mužů SK

  Po konci historicky první sezóny mužů SK SRŠNI je čas na pohled do statistik. V nedávném rozhovoru pan Milan Pekař řekl, že nebude hodnotit sezónu po sportovní stránce z důvodů nově složeného týmu a návratu některých hráčů k hokeji po pauze. Řeč čísel je tedy náhražkou bez emocí, ovšem jistě zajímavá. Při pohledu na konečnou tabulku krajské soutěže zjistíme, že rozdíl mezi druhým a předposledním je jen 8 bodů. Postupující Mělník, jako jediný převyšoval bodově velmi vyrovnanou soutěž. Sršni v jednadvaceti zápasech bodovali jedenáctkrát a získali celkem 30 bodů. Páté místo v tabulce o skóre za čtvrtou Příbramí nás dělí jen jedním bodem od třetího a dvěma body od předposledního.
V týmové statistice je zajímavé zjištění, že v kanadském bodování a produktivitě zvítězil obránce David Čejka. Všechny zápasy absolvoval jen jediný hráč, „tahoun“ Jan Vaněk.
Do týmu se zapojilo a seniorský hokej vyzkoušelo celkem devět juniorů (v tabulkách žluté pozadí).
Čtyři se zapsali do střeleckých statistik celkem jedenácti góly. Nejlépe se prosazoval Hynek Macháček, který v deseti zápasech „zavěsil“ sedmkrát (škoda, že ho zastavilo zranění z juniorské soutěže).
Není k dispozici hodnocení +/- , ani úspěšnost brankářů a tak už zbývá jen jedno prvenství – hráč s nejvyšším počtem trestných minut. Něco si ovšem musíme nechat také v kabině a tak jen prozradím, že žádný junior to nebyl.

– Hynek Macháček –

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ