«

«

Říj 07

Po Poděbradech to odnesl i Mělník

5. kolo čtvrtek 5.10.2017

SK Sršni Kutná Hora:HC Junior Mělník 9:0 (3:0; 4:0; 2:0)

Netradičně ve čtvrtek jsme v odloženém utkání na vlastním ledě přivítali starší žáky z Mělníka. Soupeř měl během cesty drobné problémy a tak se původně plánovaný začátek v 17:00 hodin lehce opozdil. 

Hned po úvodní buly jsme byli aktivnější a lépe jsme bruslili. Toto pokud shrnu utkání jako celek platilo prakticky po celý zápas. Skóre jsme otevřeli ve 3 minutě, kdy se po přihrávce Dominika France (který nás doplnil za stále chybějícího Ondru Veita na toto utkání z mladších žáků) z první trefil Pepa Komárek. V 16-té minutě mezi kruhy střílí Vojta Hamsa a před gólmanem následně tečuje Honza Kašpar 2:0. V 19-té minutě se podruhé v utkání prosazuje Pepa Komárek, čímž stanoví konečný účet 3:0 po první třetině.

Druhá část se podobá té první. Ač nehrajeme zrovna top utkání jsme rychlejší a více ohrožujeme soupeřovu branku. Toto snažení se vyplácí ve 26 minutě, kdy se přesnou střelou poprvé v utkání prosazuje David Zvěřina. Do konce druhé třetiny jsme přidali ještě tři branky. V této části završil svůj zápasový hattrick Pepa Komárek, jež se rozstřílel do nebývalé formy.

Ve třetí třetině jsme i nadále kontrolovali hru. Soupeře jsme do akcí v blízkosti naší branky pouštěli jen sporadicky. Když už k tomu došlo, tak si Jenda Koleček v brance věděl rady, což znamenalo, že si mohl poprvé v sezóně  připsat na svůj účet nulu. Vepředu jsme během poslední dvacetiminutovky přidali ještě dvě branky a tak konečný účet zněl 9:0.

I přes vysoké vítězství bych neusínal na vavřínech, protože jsme se hodně přizpůsobili hře soupeře a naše hra postrádala mnohdy i tu základní myšlenku. Body však zůstaly doma a ty se v konečném součtu budou počítat, což je přeci jen pozitivní zpráva.

Sestava:

Jan Koleček

David Zvěřina, Matěj Šváb, Tomáš Knížek, Vojtěch Hamsa, Jan Kašpar, Natálie Brichová, Lukáš Secký „C“, Petr Hrubý, Denis Čížek, Šimon Pokorný, Vojtěch Matějka, Josef Komárek, Dominik Franc

Trenér: Michal Procházka

Statistiky:

Branky: 3 x Komárek, 2 x Zvěřina, 2 x Franc, 1 x Kašpar, 1 x Secký

Asistence: 2 x Secký, 2 x Kašpar, 1 x Franc, 1 x Hamsa, 1 x Hrubý, 1 x Šváb

Vyloučení:  3  :  4

Branky přesilová hra:  1  :  0

Branky oslabení:   1  :  0

Zásahy brankáři: 10 : 50