«

Říj 01

Podblaničtí si odvezli 3 body

SK Sršni Kutná Hora : HC Podblanicko     4:9 ( 2:0,3:4,1:3)

Na domácím ledě jsme tentokrát přivítali  HC Podblanicko.  Všeobecně je známo, že utkání je takové, jaké nám soupeř dovolí.  Tentokrát nám toho soupeř moc nedovolil. Chvílemi  jsem měl pocit, že kluci namlsaní výsledkem a průběhem předchozího utkání si myslí, že nám vítězství spadne do klína samo. Jak nám ukázala první třetina, opak byl pravdou. Přesto náš výtečný  gólman dokázal držet čisté konto až do desáté minuty. Do konce první třetiny soupeř dokázal skórovat  2x.  Tvrdá hra soupeře nás všechny  zaskočila, a proto jsme nedokázali odpovědět v první třetině ani jednou vstřelenou brankou.

O přestávce v kabině jsme situaci rozebrali  a sestavili plán, jak dál. I proto se nám povedlo ve druhé třetině se soupeřem držet krok a vracet  tvrdou soupeřovu hru stejnou mincí.

Tato hra se přesunula i do třetí třetiny,  jenže to vedlo k oplácení  na obou stranách a velikému množství vyloučení hráčů, 13:11 zákroků : hrubost, krosček, naražení,  apod.

Bohužel ve třetí třetině tyto přesilovky dokázal lepší zvládat soupeř. Utekl o další dva góly a bylo po zápase. Utkání  skončilo vysokým gólovým rozdílem a myslím, že naprosto zaslouženě. Soupeř byl lepší,  jak  při hře jeden na jednoho, tak i v kontaktní a kombinační  hře. Toto utkání je však velkým přínosem pro tým. Kluci vidí,  jak to jde jinak.  Do odvetného utkání se lépe připravíme a věřím, že uhrajeme lepší skóre a lepší utkání .

Sestava :  # 1 Gygal P.,   # 29. Šimáček K., #2. Onderko F., #44.  Spejchal  P., #12  Hnilička J., #9 Matura M., #7  Trnka D., #18  Kubelka J., #12  Bartoš P., #5  Kvapil V., #14 Šabler L., # 26 Mašín V., #10 Novák D., #33 Míča D., # Vrabec M., # 7 Trnka D.,

Góly :  Šimáček K. 2 x , Novák D. , Míča D.,

Asistence :  Šimáček K.,  Spejchal P.,  Vrabec M.,  Míča D.,