«

«

Lis 22

Pohodové vítězství s nulou

13. kolo pátek 17.11.2017

HC Junior Mělník:SK Sršni Kutná Hora 0:9 (0:3; 0:3; 0:3)

Na soutoku řek Labe a Vltavy jsme se nijak nežinýrovali a soupeře jsme rovnoměrně rozebrali.

Utkání jsme zahájili ve stejném duchu jako předzápasovou hutnou přípravu a to z vesela. Skóre jsme otevřeli Ondrou Veitem po přihrávce Honzy Kašpara již ze začátku druhé minuty. Dále se situace opakovala na konci šesté minuty, abychom v polovině sedmé minuty zásluhou Toma Knížka vedli již 0:3. Poté se gólostroj zastavil a tak tento stav byl i po první části hry.

Ve druhé části jsme svoje tříbrankové maximum rozložili do celé třetiny a tak byl stav po dvou dějstvích 0:6.

Utkání pokračovalo za bujarého veselí v hledišti i na ledové ploše. V závěrečné části naši borci opět dodrželi kvótu tří branek na třetinu, čímž stanovili průměrnou rychlost 9 branek za hodinu.

S vítězstvím 0:9 skončilo pohodové poledne, jehož pohoda se následně přenesla i do cesty zpět domů do autobusu. Tímto děkuji všem zúčastněným za různorodé kulturní vložky, které přispěly ke zdárnému završení tohoto svátečního dne.

Sestava:

Jan Koleček

David Zvěřina „C“, Matěj Šváb, Vojtěch Hamsa, Jan Kašpar, Natálie Brichová, Tomáš Knížek, Petr Hrubý, Denis Čížek, Šimon Pokorný, Vojtěch Matějka, Ondřej Veit

Trenér: Michal Procházka

Asistent trenéra: Martin Veit

Statistiky:

Branky: 4 x Ondřej Veit, 2 x Šimon Pokorný, 1 x Tomáš Knížek, 1 x David Zvěřina

Asistence: 3 x Jan Kašpar, 1 x Šimon Pokorný, 1 x Tomáš Knížek, 1 x Denis Čížek, 1 x Natálie Brichová, 1 x Vojtěch Matějka

Vyloučení:  5  :  1

Branky přesilová hra:  0  :  3

Branky oslabení:   0  :  0

Zásahy brankáři: 45 : 12