«

«

Říj 06

Poslední prověrka před startem

3.-4. TŘÍDA: SK Sršni Kutná Hora – HC Benešov 8:10 (1:3, 2:4, 2:1, 3:2)

Na první říjnovou sobotu jsme si k poslednímu „přáteláku“, před ostrým vstupem do sezóny, pozvali hokejisty z Benešova. Z minulých let víme, že se jedná o kvalitní tým se spoustou do hokeje zapálených lidí. Dopředu jsme se dohodli, že zápas sehrajeme na „velké“ hřiště a s časovou dotací 4×15 min.

Trochu nás trápila marodka (Hruboš, Šetina, Hynková, Netolický) a tak jsme se nakonec strachovali, aby se nás v kabině před zápasem sešlo, alespoň deset. To se nakonec podařilo a utkání jsme tak mohli odehrát na dvě kompletní pětky.

Vstup do zápasu se nám moc nepodařil. Málo jsme bruslili, nechávali jsme benešovským spoustu času na rozehrávku, napadání bylo jen alibistické a tak jsme si postupně vykoledovali tři puky v naší bráně. To sršně trochu probralo a tak mohl Tomáš Janata ukázat všem přítomným svojí disciplínu: „převezmi puk – ujeď všem – polož gólmana – skóruj“ (v zápase nám jí předvedl ještě 4x). Do první přestávky jsme tak alespoň skóre trochu zkorigovali.

Ve druhé části se naše hra trochu zlepšila, ale i tak nás během ní soupeř přehrál v poměru 2:4. Do další části hry jsme udělali změnu v sestavě, kdy se Honza Knížek přesunul z centra druhé řady na levé křídlo té první a opačně pak Alex Horáček. Kýžený efekt se začal projevovat téměř ihned. Následující dvě části hry jsme vyhráli 2:1 a 3:2. Na celkové vítězství to však již nestačilo.

Střely 21:32 

Sestava:

1.) Alex Horáček ( od 3.čt. Jan Knížek) – Dominik Franc – Tomáš Janata (7/4)

2.) David Litt – Jan Knížek ( od 3.čt. Alex Horáček) – Štěpán Blahník (1/5)

Obrana: Sebastien Macháček – Tomáš Hájek, Barča Sirotková – Štěpán Lipský

G : Daniel Neuman, Patrik Balvín


Branky :

5 x Tomáš Janata
2 x Jan Knížek
1 x Dominik Franc