«

«

Lis 23

Přesvědčivá výhra dorostu

SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

V neděli 20. 11. náš dorost přivítal na svém ledě hráče z Poděbrad. Od prvních minut první třetiny jsme si vypracovávali mírnou převahu. Gólově jsme se, ale nemohli i přes několik slibných šancí prosadit. Až na začátku 9 minuty se nám podařilo využít přesilovku 5 proti 4, kdy po pěkné kombinaci mezi Lenkou Macháčkovou a Matějem Kratochvílem zakončoval přesně Patrik Hladík. Ujali jsme se vedení v zápase a i nadále jsme byli tím lepším mužstvem na ledě. 36 vteřin před koncem první třetiny se nám podařilo střelit 2 branku po chytré nahrávce Vaška Kadlečka bezchybně zakončil Adam Link. Tímto gólem do šatny a skórem 2:0 první třetina skončila. Druhá třetina měla stejný průběh jak ta předešlá, jen Poděbrady začali hrát více do těla. Sršni si udržovali mírnou převahu, ale gól dal na sebe čekat opět až na poslední minutu třetiny. 29 vteřin před jejím koncem samostatnou akci překrásně zakončil Dominik Bachtík.

Po dvou třetinách jsme vedli 3:0 a v dobré náladě jsme odcházeli do šaten. Třetí třetina už nepřinesla žádné překvapení ani na jedné straně a Sršni s přehledem uhájili vedení 3:0 a zaslouženě získali plné body. Příští týden nás čekají Louny, tak doufejme, že navážeme na tento pěkný výsledek s mužstvem Poděbrad. Poděkování všem hráčům, trenérům a příznivcům na tribuně.

Sestava: Tomáš Pekař, Petr Gygal

Vašek Kadleček, Patrik Hladík, Adam Link, Tomáš Zika, Matěj Kratochvíl, Petr Koubský, Tomáš Brich, Lenka Macháčková, Pavel Bartoš, Jarda Kubelka, Honza Hnilička, Honza Kopecký, Michal Adamec, Dominik Bachtík a Robin Jestříbek.