«

«

Říj 22

Příprava na derby byla úspěšná

Po posledních dvou potupných porážkách jsme zase konečně bodovali plným počtem a na domácím ledě. Přivítali jsme doma TJ Stadion Nymburk silný a kvalitní soupeř a odvěký rival.

Je vidět, že kluci když chtějí tak to jde. Byl bych ale bláhový kdybych si myslel, že bylo všechno v pořádku, někdy jsem měl v utkání velké obavy, že se zlomí ve prospěch soupeře, ale pomohla nám několikrát tyč, která chytala s námi a samozřejmě výborný výkon zkušeného gólmana.

Na začátku utkání jsme si naordinovali vyčkávací metodu a snažili se soupeře udržet na jeho straně, aniž bychom se pouštěli do větších akcí. Dařilo se a navíc, jsme  dokázali dvakrát skórovat. První třetina 2:1 pro nás byl slibný výsledek. Podcenit tohoto soupeře se nevyplácí, znám to z předešlých let, kdy nám Nymburk dokázal pěkně topit. A to se přesně stalo druhou třetinu, soupeř nás začal přehrávat a srovnal na 2:2 po druhé třetině. Do třetí třetiny jsme se museli vrátit  ke hře z první třetiny, nic neuspěchat a pěkně si počkat, trpělivě a zodpovědně bránit, hlavně nedostat gól a jednou dvakrát ujet a skórovat. A tak se taky stalo, Robin Míšek dvakrát ujel a dvakrát nekompromisně potrestal soupeře.

Kluci mi touto výhrou udělali velkou radost a ještě větší mi udělají, jestli porazí v příštím utkání SC Kolín. Malý ten, kdo má jen malý cíl.

Sestava :  # 1 Gygal P., #2 Onderko F., #44  Spejchal  P., #12  Hnilička J., #9 Matura M., #7  Trnka D., #18  Kubelka J., #12  Bartoš P., #5  Kvapil V., #14 Šabler L., # 26 Mašín V., #10 Míšek R., #96 Vrabec  M., # 7 Trnka D., # 16 Šimáček K., #55 Bára Vojáčková,,

Góly :  Míšek 2x , Vrabec 2x

Asistence :  Míšek, Mašín