«

«

Říj 01

Přípravka opět vítězně

V sobotu 28.9. jsme odehráli druhé přátelské utkání proti Kolínu, který nastoupil pouze s hráči ročníku 2007, takže jsme se připravovali na složité utkání.  Nikdo z nás netušil, co máme od Kolína čekat a já osobně jsem čekala mnohem silnější tým, ovšem hned od začátku jsme  Kolín jednoznačně přebruslili i s hráči 2008 a poměr střel na branku, byl také v náš prospěch.

Utkání začalo tradičně překvapením. Opět jsme museli zápas odehrát 3 na 3. Ale žádný problém pro naše malé hokejisty, kteří bojovali do poslední vteřiny utkání. Utkání skončilo  6:5 pro nás, ale nějaký chytrý Kolínský hráč, otočil na 6:6 a nikdo z nás si toho nepovšiml. Rozhodčí po utkání uznal výsledek Kolín – Sršni  5:6.

Černým stínem na utkání ,byla střelba ,kterou musíme zdokonalit a budeme jí věnovat více čase, protože z 27 střel na bránu, padlo pouze šest branek. Utkání bylo pohledné jak pro diváky, tak pro nás na lavičce. Rychlé bruslení, krásné nahrávky, hráči se vraceli do obrany. Nikdo nevypustil jediné střídání. Patrik nás v bráně opět skvěle podržel, chytal výborně ! A Sam aby nebyl pozadu, se také předvedl, jako malý šikovný a nadějný gólman.

       Branky : Tvrdík Pavel 3 , Dominik Hruboš 2 , Maruška Hynková 1 .

       Asistence : Tomáš Hájek 2 , Štěpán Lipský  1  , Štěpán Jelínek  1 .

-Kateřina Ivičičová-