«

«

Říj 29

První mistrovský turnaj

V neděli 26.10.2014, jsme ráno vyjížděli k prvnímu mistrovskému turnaji v sezoně 2014/2015. Naše cesta vedla do Rakovníka. Brzké vstávání zvládli jak rodiče, tak i děti bez problémů.

Na první zápas jsme nastoupili proti hokejistům z Benešova. Utkání bylo velmi vyrovnané, takže konečný výsledek 6:6 byl pro oba týmy přijatelný.

Branky: Břinčil, Macháček (Blahník), Hruboš, Hruboš (Blahník), Hynková (Jelínek Š.), Hruboš

Při druhém utkání, jsme narazili na domácí Rakovník. O věku některých hráčů bychom mohli dlouho přemýšlet, ale raději jsme se soustředili na utkání. Třetinu a půl jsme hlavně díky výborným zákrokům gólmana odolávali domácímu náporu, ale po třech rychle obdržených brankách, bylo jasné, že je soupeř lepší. Utkání jsme dohráli se ctí – 8:1.

Branka: Hruboš (Blahník – Hájek)

Třetí utkání, s Velkými Popovicemi, pro nás mělo být jednoduchým zápasem. Os začátku jsme se, ale trápili. Naštěstí, pouze první třetinu. Druhou třetinu se vše vrátilo k normálu a utkání se vyvíjelo už jen v náš prospěch. Konečný výsledek 11:5.

Branky: Hynková (Jelínek Š.), Hruboš (Blahník), Hruboš, Hruboš, Hruboš, Macháček (Jelínek Š.), Hájek, Dvořák (Macháček), Hruboš, Hruboš (Blahník), Hruboš

První turnaj v sezoně: jedna remíza, jedna prohra a jedna výhra. Z tohoto turnaje, musím nejvíce pochválit Štěpána Blahníka, který nejvíce bojoval a odehrál všechny utkání nejlépe ze všech. Druhou největší oporou byl Domimik Hruboš, hrál skvěle a nevypustil jediné střídání. A do třetice Štěpán Lipský, který hrál výborně. Patrik Balvín, nás v brance opět podpořil, nejlepší zápas odchytal proti Rakovníku. Ale bohužel, když jsme nastoupili na poslední utkání, Patrik se přestal naprosto věnovat hře, což vedlo k okamžitému střídání. Sam ukázal několik výborných zákroků a utkání dochytal skvěle a s přehledem.

Na turnaji jsme skončili na třetím místě, bohužel jsme obdrželi více branek.

Chybělo nám sice pár hráčů, ale i tak to byl slušný turnaj a věřím, že v plné sestavě, budeme vždy na prvním místě .

Zde bych ráda poděkovala všem rodičům, kteří spojili sílu v ochozech a neúnavně fandili dětem. Takhle to má vypadat všude a vy jste byli jako vzorný příklad pro všechny.