«

Pro 20

Prohra, ale po solidním výkonu

BK Mladá Boleslav – SK Sršni Kutná Hora 8:3 (1:1; 3:1;4:1)

V neděli 18.12. 2016 odjížděli starší žáci do Mladé Boleslavi s vědomím výsledku z minulého utkání ( prohra13:1). Hra od začátku nenasvědčovala, že by měl být poměr sil na hřišti odpovídající předešlému výsledku. V desáté minutě jsme sice inkasovali, ale v téže minutě Šimon Pokorný nezištně nahrál Lukáši Seckému a ten skóroval do odkryté brány. Tímto stavem končila první třetina a lze říci, že jsme byli vyrovnaným soupeřem. Když  na začátku druhé třetiny soupeřův hráč tečováním překonal vlastního brankáře, dostali se kluci do nezvyklého stavu – vedli. Pak se ale začala prosazovat kombinační hra soupeře, který otočil skóre na 4:2. Ve třetí třetině se ještě podařilo po samostatné akci Matěje Švába snížit na 6:3. Tím byl náš střelecký potenciál vyčerpán. Litovat je možné několika našich gólových šancí, z nichž některé byly přímo vyložené. Dle mého názoru nás soupeř předčil v lepší kombinaci. Kluci zaslouží pochvalu za odvedený výkon. Vyzdvihl bych brankáře Jakuba Červinku (viz. počet lapených střel).

Vyloučení: 3:3; využití 0:1

Zásahy brankářů: 20:48

Trenér: Michal Procházka