«

«

Úno 28

Promarněné tutovky nás stály body

TJ Tatran Sedlčany – SK SRŠNI Kutná Hora  4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Sestava na zápas nebyla zcela kompletní, přesto jsme měli silný tým.
Od začátku zápasu jsme hráli útočně, soupeř ovšem velmi dobře bránil  a rozhodně se nedržel  jen ve vlastní třetině.  K tomu gólmani obou týmů drželi svoji neprůstřelnost. A to i přes několik, zejména našich 100% šancí. První třetina přinesla jediné vyloučení na straně domácích, výhodu jsme, ale nevyužili. První třetina tak skončila bez branek.
V úvodu 2. třetiny jsme měli výhodu druhé přesilovky, kterou dokázala využít první lajna po střele Vaňka
a otevřela tak skóre dnešního zápasu.
Náš tlak na soupeře jsme dokázali stále udržovat, domácí ale odolávali velmi houževnatě a stále častěji se pouštěli do kombinací a útočení, z kterého vytěžili v 36. minutě vyrovnání, když jsme po vyražené střele neuhlídali dojíždějícího hráče, který trefil odkrytou bránu.
Přestože byla hra poměrně vyrovnaná, začali jsme kupit chyby, vymýšlením složitostí jsme se s pukem dostávali těžko z vlastního pásma o přechodu přes to střední ani nemluvě. Za stavu 1:1 jsme odcházeli do kabiny po druhé třetině.
Třetí třetinu jsme zahájili přesilovkou. Přestože to byla skvělá šance na skórování, naše rozehrávka z vlastní třetiny šla přímo na hokejku soupeře, který nikým nebráněný dal vedoucí gól domácích. Do té doby zcela  tiché obecenstvo, jako na divadle, domácím zatleskalo.
Ve 42. minutě navýšili domácí pěknou kombinací  na 3:1 a přestože jsme měli opět několik naprosto jasných gólovek, naše střelecká impotence nebrala konce.
Nabuzený  domácí  tým hrál velmi klidně, rychle, dobře kombinoval, my jsme drželi náš křečovitý projev, který vyústil ve 4. gól v naší síti v 59. minutě.

I když výkon hlavního rozhodčího byl dost slabý, když v průběhu zápasu poškodil oba týmy, hlavním strůjcem neúspěchu jsme si byli sami sobě.

 

Sestava:  Hermann Denis, Březina Jan
Vaněk, Čejka, Havelka, Tvrdík Jiří II.,Marvan
Rudolfský, Javůrek Petr, Tvrdík Jiří I, Tvrdík Jan, Jelínek Matouš, Charvát, Pácal,
Meloun, Sádlo, Šváb M.,

Branky:               Vaněk
Asistence:          Rudolfský, Čejka

Vyloučení:          8x 2 minuty :  5x 2 minuty

-Zdeněk Jelínek-

 

2 comments

  1. Zdenek J.

    Za chybu v „i“ se Vam pane Novacku omlouvam. A opravdu vidite nejvetsi problem ve sdeleni clanku v pravopise….? Sportu a fandeni zdar.

  2. Nováček

    V titulku komentáře o zápase v Sedlčanech je hrubá pravopisná chyba.kdo ji nejdříbve objeví ?

Komentáře byly zablokovány.