«

«

Čvn 20

První turnaj přípravky v sezoně 2016/2017

HC BULDOCI NERATOVICE  pořádali 18.6.2016 odpolední TURNAJ  V MINIHOKEJI Ročník:2010 a mladší (se schválenými výjimkami) ….

 Pořadatel :HC BULDOCI NERATOVICE

Účastníci turnaje:

1.HC BULDOCI NERATOVICE A

2.SK Sršni Kutná Hora

3.HC BULDOCI NERATOVICE B

4.HC Slovan Louny

Soupiska: brána Kuba Jelínek / Domča Rejnek, Kamil Hladík, Adam Hykš, Štěpán Smetánka, Vojta Maník, Tomáš Král, Víťa Komárek

Sršni  – Buldoci Neratovice A 3:3
V prvním zápase jsme sice prohrávali již 0:2, ale podařilo se nám otočit na 3:2. Bohužel v poslední minutě soupeř dokázal vyrovnat. Velmi chválím bojovnost a týmového ducha všech hráčů.
Myslím, že po dvou měsíční pauze jsme předvedli výborný  výkon.
Branky: Vojtěch Maník,  Tomáš Král, Štěpán Smetánka
Nájezdy: Neproběhli hned po zápase z organizačních důvodů.

Sršni – Slovan Louny 6:2
Ve druhém zápase jsme opět prohrávali 0:2. Ovšem bojovností a úsilím jsme otočili výsledek na 6:2.
V tomhle zápase se již začala projevovat únava, jelikož jsme měli jen 7 hráčů na střídání, takže vždy někdo musel zůstat 2 střídaní po sobě. Přesto jsme se nakokonec mohli radovat z vítězství.

Branky: Dominik Rejnek 2x, Vojtěch Maník 2x, Kamil Hladík 1X, Adam Hykš 1x.
Velkou pochvalu za předvedený výkon a štěstí v bráně zaslouží Kuba Jelínek.
Nájezdy: Vyhráli jsme 4:3.

Sršni  – Buldoci Neratovice B 18:3
V posledním zápase jsme nastoupili proti domácímu B týmu a jak byli kluci odpočinutí po úpravě ledu, tak soupeře naprosto převálcovali. Velký podíl na tom měl Kuba, který se v posledním zápase vystřídal v brance s Dominikem. Dominik v brance i Kuba v poli předvedli výborné výkony.

Branky: Jakub Jelínek 10x, Vojtěch Maník 5x, Kamil Hladík 1x,  Adam Hykš 1x,  Vítězslav Komárek 1x

Nájezdy: Vyhráli jsme 6:1.
Malá sportovní perlička na závěr: Po skončení posledního zápasu jsme vznesli dotaz, zda se uskuteční chybějící nájezdy z prvního zápasu. Domácí Buldoci zavětřili šanci, jak ještě zvrátit vítězství na svoji stranu, jelikož na součet skore jsme byli první. Jako správní sportovci jsme na návrh dodatečného nájezdového rozstřelu o první místo přistoupili. Z každého týmu jeli jen tři borci a potom by byla náhlá smrt.
Dominik vychytal všechny 3 soupeřovy nájezdy, za nás hezkým zvedáčkem rozhodl Vojta. Vítězství v turnaji bylo naše !!!

Mimo zápis: Docela jsem se v duchu pousmál, když mě potom trenér Buldoků říkal“sakra, ti kluci to vždycky dávají a jen jsem jim řekl, že to musí dát , že jde o všechno, tak to nedali“. Tak mě napadá jestli jim tak trochu nerozklepal ruce sám:-).

-Víťa Maník-