«

Říj 17

První vítězství mladšího dorostu v sezóně

SK Černošice – SK Sršni Kutná Hora 4:7 (3:2, 1:3, 0:2)

V neděli 15. 10. odjel mladší dorost sehrát další mistrovské utkání, tentokrát na led Černošic. Všichni jsme si moc přáli, aby kluci už konečně po sérii prohraných utkání získali nějaké body. Sršni do zápasu vstoupili dobře a předvedli v úvodu první třetiny několik pěkných akcí, které ale bohužel neskončily gólem. V čase 4:18 vstřelili úvodní branku domácí po chybě naší obrany. Přesto, že jsme opět útočili a pokoušeli se srovnat skóre tak to byl opět soupeř, který v čase 11:33 přidal branku na 2:0. Sršni konečně proměnili svůj tlak v kontaktní gól na 2:1 v čase 13:53 po nahrávce Mikuláše Hynka zakončoval přesně Petr Zábraha. Za necelou minutu v čase 14:38 se našim podařilo srovnat na 2:2 ve vlastím oslabení po pěkné samostatné akci Mikuláše Hynka. Soupeř z Černošic, si ale vedení opět vzal zpět v čase 17:29. Do šaten se šlo za stavu 3:2 pro domácí a v naší kabině panovala velice bojovná atmosféra. Trenér Kubelka burcoval svoje svěřence k lepšímu bránění soupeřových protiútoků a častější střelbě na soupeřovu branku. Kluci si vzali trenérovi připomínky a rady k srdci a do druhé třetiny vstoupili velice dobře.  Již v čase 21:43 po pěkné přihrávce Petra Zábrahy zakončoval vtipně Tobiáš Klazar a srovnal v naší přesilovce na 3:3. Další branku a tentokrát první vedoucí pro Sršně vstřelil za pouhých 18 vteřin v čase 22:01 Vojtěch Hobza po přihrávce Mikuláše Hynka. V čase 28:59 se podařilo domácím využít přesilovku a srovnat na 4:4. Sršni si dokonce druhé třetiny vzali vedení zpět, když v čase 37:38 samostatně zakončoval a využil další přesilovku Mikuláš Hynek. Do šaten se šlo za stavu 4:5 pro naše chlapce a čekalo se velké drama v poslední části hry. To opravdu přišlo a třetí třetina přinesla spoustu zajímavých soubojů a šancí na obou stranách. Lépe tuto nervy drásající třetinu zvládli Sršni, kteří nejenže ubránili svoje vedení, ale ještě v čase 59:14 po akci Petra Zábrahy a zakončení Pavla Bartoše zvýšili svoje vedení na 4:6. Pojistku branky na 4:7 přidal Vojtěch Volejník do prázdné brány v soupeřově hře bez brankaře, v čase 59:59. Sršni se zaslouženě dočkali prvního bodového zisku o to cennější je fakt, že se jim to podařilo na ledě soupeře. Velké poděkování všem hráčům za bojovnost, brankaři Petru Gygalovi za množství výborných zákroků, které této výhře napomohly.

Sestava: Petr Gygal, Jakub Červinka

Vojtěch Volejník, Jan Hnilička, Jan Stružinský, Ondřej Mašín, David Trnka, Filip Mikeška,  Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Petr Zábraha, Sebastian Bandy, Jaroslav Kubelka, Vojtěch Hobza, Mikuláš Hynek

Branky: Mikuláš Hynek 2x, Petr Zábraha 1x, Tobiáš Klazar 1x, Vojtěch Hobza 1x, Pavel Bartoš 1x, Vojtěch Voleník 1x

Asistence: Mikuláš Hynek 2x, Petr Zábraha 2x

Vyloučení: 3:5 (6min : 10min)

Využité přesilovky: 1:2