↑ Return to Různé

Podpořte Sršně !

   Chcete podpořit SK Sršni Kutná Hora a pomoci tak při výchově malých hokejistů?  Pokud ano, tak právě pro Vás máme následující nabídku. Za částku nad 1.000,- Kč umístíme po dobu 1 roku na tyto webové stránky reklamní banner Vaší firmy popř. Vámi zvoleného subjektu a tento bude směrovat na Vámi udanou webovou stránku. Banner bude umístěn v sekci „Partneři“ a bude viditelný na všech stránkách webu. Pokud klub podpoříte částkou nad 2.000,- Kč bude navíc, po dobu 1 roku, logo subjektu presentováno i na všech plakátech a poutačích na akce pořádané SK Sršni Kutná Hora, které jsou umísťovány na vývěsné tabule po Kutné Hoře.

   V případě Vaše zájmu pište na e-mail prochy@khnet.info – Bc. Michal Procházka, předseda SK Sršni Kutná Hora.

 

A pokud nemáte vlastní web, na který byste banner nechali směrovat? I to můžeme vyřešit. Nabízíme možnost vytvoření jednoduchých webových stránek (reference: www.sksrsni.cz, www.jasklima.cz ) s možností vlastní administrace. Cena dohodou (dle požadavků), zaručeně však mnohem nižší než tvorba od specializovaných subjektů! Z ceny webu bude 50 % pro SK Sršni Kutná Hory!

   V případě zájmu o tvorbu webu pište na e-mail josmach@seznam.cz – Bc. Josef Macháček, administrátor SK Sršni Kutná Hora.

Napsat komentář