«

«

Led 13

Slibný výkon starších žáků

SK Sršni Kutná Hora : TJ Stadion Nymburk 2:6 (1:1; 0:3; 1:2)

V neděli 8.1.2017 hostili starší žáci soupeře z Nymburka.

Výsledek minulého vzájemného střetnutí (prohra 1:16, první třetina 0:8) nevzbuzoval velké naděje. O to příjemnější bylo vidět ukazatel skóre po první třetině. Hosté sice vstřelili v 7. minutě první branku, ale naše odpověď nedala na sebe dlouho čekat. V 11. minutě první vhazování při naší přesilovce Lukáš Secký nasměroval k Šimonovi Pokornému, ten sklepnul na modrou čáru na Davida Zvěřinu a jeho „golfák“ skončil v síti soupeře. Celá první třetina byla vyrovnaná, hra se přelévala od branky k brance. Několik našich dobrých příležitostí nebylo využito.

Druhou třetinu poznamenal její začátek, když jsme hned v první minutě inkasovali. V naší hře nastal určitý útlum, kluci se nedostali do stejného tempa jako v 1. třetině. Soupeř nás v některých fázích přehrával, což se odrazilo i ve skóre.

Ve 4. minutě poslední třetiny svitla naděje na změnu průběhu utkání. Zapojili se „mladšáci“. Matěj Šváb přihrávkou z obranného pásma našel „za bukem“ čekajícího Ondru Veita a ten nikým neobtěžován v klidu zamířil a vymetl pavučiny v horním rohu branky soupeře. Bohužel dvě minuty poté byl rozdíl ve skóre opět tříbrankový.  Utkání se dohrálo s příležitostmi na obou stranách, z nichž hráči Nymburka jednu využili.

Celkově bylo možné hodnotit utkání jako vyrovnané, naši hráči nijak podstatně nezaostávali. Většina z nich bojovala s plným úsilím. Celek Nymburka „táhli“ 2-3 hráči, kteří převyšovali ostatní na hřišti.

Hráli: Pavel Ježek, David Zvěřina (C), David Trnka, Bedřich Holeček, Matěj Šváb, Lukáš Secký, Mikuláš Hynek, Tomáš Knížek, Šimon Pokorný, Ondřej Veit

Branky: David Zvěřina, Ondřej Veit

Asistence: Šimon Pokorný, Matěj Šváb

Vyloučení: 3:3; využití 0:1

Zásahy brankářů: 34:21

Trenér: Michal Procházka

-kasta-