«

«

Pro 17

Sršni a HC Olymp oslavili 80 let hokeje v K. Hoře

ČLÁNEK Z KUTNOHORSKÉHO DENÍKU:

Slušně zaplněné ochozy byly po dlouhé době k vidění na kutnohorském zimním stadionu, kde se v nedělním exhibičním klání střetli hokejisté Kutné Hory s týmem Martina Dejdara Olymp Praha. Po bitvě plné dramatických momentů a nevšedních akcí vyhráli hosté 12:10. Ovšem nutno podotknout, že domácí se hvězd ze šoubyznysu a sportovního prostředí nezalekli. Martin Dejdar a Miloš Knor navíc během celého zápasu vtipně komentovali dění na ledě.

„Musíme máknout. Uděláme pro to všechno,“ říkal před třetí třetinou hráč domácího výběru Jaroslav TrousilMarian Jelínek z Olympu mu kontroloval: „Vedeme a domácím to rozhodně zadarmo nenecháme.“

Zápas skončil za stavu 6:12 a Dejdar nabídl Kutné Hoře šest nájezdů, aby skóre vyrovnali, jenže domácí proměnili jen čtyři z nich.
Z výhry se tak radovali hráči Olympu – Hašek, Jelínek, Dejdar, Knor, Topolánek, Eiselt a další! Hlavní je, že se diváci bavili a důstojně oslavili výročí 80 let kutnohorského hokeje.

Za tým Kutné Hory nastoupili: J. Krištof (Karger) – Čejka, Vaněk, Novotný, Krejza, Pipek, Vašíček – Jírek, Charvát, Meloun – Beneš, Trousil, Müller – Hetfleisch, Volný, Kaiser – Polívka. Trenér Jiří Tumpach. HC Olymp reprezentovali: Jéňa, Frýd – M. Dejdart, Jak. Spousta, Tuháček, Chládek, Čechlovský, Vik, Eiselt, Babický, Marian Jelínek, Holzel, Knor, Topolánek, D. Hašek, M. Dejdar.

Herec, bavič a jak mohli v neděli Kutnohoráci vidět i hokejista. To je Martin Dejdar, kapitán Olympu Praha, který neúnavně bojoval za svůj tým na ledě i při komentování na střídačce. Dokonce se během zápasu pustil i do potyčky s rozhodčím. Nakonec jeho tým vyhrál 12:10.

Martine, nebýt nájezdů, tak by došlo na drtivou porážku Sršňů. Jak zápas hodnotíte?
Zápas byl dobrý. Soupeř hrál velmi slušně. Domácí jsou určitě hokejově lepší, ale nechali nás hrát.

Jakou máte letošní bilanci?
Je to různé. Prohráváme, většinou remizujeme, ale občas i vyhrajeme. Dneska to bylo opravdu gentlemanské utkání. Lidem se to muselo líbit.

Jak se vám líbilo prostředí v Kutné Hoře a samotná atmosféra?
Bezvadný. Parádní. Nečekali jsme tolik diváků. Tribuna byla skoro plná a na Dobrý skutek jsme vybrali skoro tři tisíce korun, což je výborné. Před Vánoci to byl skvělý zážitek.

Jak probíhá vaše aktuální hokejová kariéra? Jak často se dostanete na led?
Tréninky máme každý týden jednou a zhruba desetkrát do roka si zahrajeme nějakou exhibici.

Autor: Michal Pavlík – http://kutnohorsky.denik.cz/hokej_region/foto-tym-martina-dejdara-porazil-srsne-12-10-20121216.html

ODKAZ NA FOTOGALERII: http://kutnohorsky.denik.cz/galerie/hokej-exhibice-20121216.html

2 comments

  1. Zdenek J.

    Několik fotek z nedělního dne. Turnaj 3. tříd a HC Olymp
    http://srsni96.rajce.idnes.cz/80._let_kutnohorskeho_hokeje%2C_HC_Olymp_2012-12-16/

  2. admin

    ODKAZ NA VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=SEzlwqiqgE4

Komentáře byly zablokovány.