«

«

Říj 06

Sršni znovu bez bodu

Sobota 5.10.2019 HK Kralupy nad Vltavou – SK Sršni Kutná Hora 8:2 (3:0,2:0,3:2) V sestavě Sršňů došlo k několika vynuceným změnám, které byly patrné především v obraně. Sršni sice předvedli lepší nasazení, než v minulém zápase proti Žabonosům, ale proti Kralupům to nestačilo.

Kralupy proti předchozím sezonám výrazně posílily a v jejich řadách hraje několik výrazných individualit. Přesto se prezentovali rychlou kombinační hrou. Hned v první minutě po rychlém překonání středního pásma skórovali hráči Kralup ze situace 2 na 1. Stav 1:0 vydržel do 9. minuty, kdy domácí využili přesilovou hru, Ondřej Hampl se rozjel za vlastní brankou a s lehkostí projel naší obranou a sám i skóroval. Za deset sekund se Sršni octli na kolenou, když znovu inkasovali a stav byl již 3:0. Domácí i hosté si ještě vytvořili několik brankových příležitostí, ty ale nedokázali využít a skóre se tak do konce třetiny neměnilo. Obraz hry se ve druhé třetině příliš neměnil Sršni si sice dokázali připravit několik vyložených šancí, ale ani jednu se jim nepodařilo využít. Naopak domácí dokázali brankami ve 29. a 33. minutě navýšit stav na 5:0. V poslední třetině se jako první prosadili znovu domácí ve 47. minutě. Ve 49. minutě se konečně dočkali i Sršni, když Beran využil přesilovku tečováním Havelkovi střely od modré. Místo povzbuzení k lepšímu výkonu následovala studená sprcha, když domácí dokázali odpovědět během 9. sekund a znovu se ujmout vedení o šest branek. Sršni dokázali využít ještě jednu přesilovku, když od modré přesně pálil Jan Kopecký. Domácím ale patřilo poslední slovo i oni v 59. minutě využili přesilovku a stanovili konečné skóre na 8:2.

Sestava: Jelínek D. (Pekař) – Chmelař, Bašus, Havelka, Vaněk, Kopecký, Beran, Dytrych, Klazar, Jiráň, Tvrdík Jan, Tvrdík Jiří, Javůrek, Fišar, Rudolfský

Branky a nahrávky: 49. Beran (Havelka), 53. Kopecký (Jiráň, Tvrdík)

Vyloučení: 18:12 Využití: 2:2 Oslabení: 0:0

Trenér: Stanislav Bednář

 

-oldaf-

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ