«

Lis 24

Očekávané body nebyly

SK Sršni Kutná Hora : PZ Kladno 4:8 ( 2:1,2:5,0:2)

Na domácím ledě jsme, tentokrát přivítali PZ Kladno. Utkání ve kterém jsem věřil, že bude bodový zisk.

Celá první třetina tomu nasvědčovala Sršni byli lepším týmem. Plnili úkoly, které dostali a snažili  se urvat každý kousek ledu pro sebe. Bylo to moc hezké podívání, když po krásných kombinacích a nebo i po samostatných akcích jsme se prosazovali a dokázali skórovat.

Ještě ve 27 minutě jsme dokázali zvýšit na stav utkání 4:2, ale po té jako kdyby nám při dnešním chladném dni zamrzli nohy. A bylo po utkání soupeř nás začal přehrávat. Během tří  pouhých tří minut nám soupeř dal 4 góly a utočil stav utkání. Trápení našeho týmu už trvalo až do konce. Utkání, kdy jsme nedokázali odpovědět na tlak soupeře. Dnes jsme neprohráli tím, že soupeř byl celé utkání lepší , ale byl zodpovědnější v přístupu ke hře. Naopak náš tým si dnes myslel, že vyhrál po polovině a opak byl pravdou.

Musím dnes pochválit skvělý výkon hráče  # 33 Tomáš Mikešky a Mašína.

Sestava :  # 1 Gygal P., #2 Onderko F., #44  Spejchal  P., #11  Hnilička J., #9 Matura M., #7  Trnka D.,  #12  Bartoš P., # 26 Mašín V.,  #96 Vrabec  M., # 16 Hynek M., #55 Mikeška F., #33 Stružinský Jan., #26 Šimáček Kvído., #5 Kvapil V.  #10 Král H.

Góly :  Stružinský ,Hynek M. , Šimáček 2X.

Asistence :  Šimáček, Spejchal, Vrabec