«

«

Zář 21

Starší žáci na Spartu nestačili

SK Sršni Kutná Hora : HC Sparta Praha     2:11 ( 0:3,1:5,1:3)

Do utkání kluci vstoupili parádně.  Upřímně  jsem nečekal, že se utkání bude odehrávat v takovém tempu a duchu.  Kluci nechtěli odevzdat svůj skalp Spartě lacino a rvali se o každý kousek ledu.  Sparta otevřela skóre až v druhé polovině první tetiny, kdy kotouč po nešťastném odrazu spadl za záda výtečnému gólmanovi. Naši kluci se, ale dál chtěli rvát o výsledek a dokázali několikrát ohrozit soupeřovu branku, avšak několik šarvátek před soupeřovou brankou dokázal úspěšně likvidovat Sparťanský gólman a pokud už byl překonán, pomohla mu udržet čisté konto tyč.

Ve druhé třetině, po úpravě ledu,  jsme na  Spartu  nastoupili s chutí stáhnout výsledek a ještě se  zápasem něco udělat v náš prospěch.  V první části druhé třetiny se nám to nevedlo,  ba naopak s přemíry snahy se rodily chyby, které soupeř nemilosrdně trestal.

Třetí třetinu nám již úplně odešly síly a tak jsme se stáhly do obrany a jen bránily soupeřovy útoky. Navíc  se nám zranil Tomáš a první lajna nebyla kompletní  a bylo to strašně znát.

Musím pochválit  všechny  kluky,  nenechali ani minutu náhodě a chtěli bojovat a bojovali až do závěrečného hvizdu. Obzvláště chválím výkon brankaře  a  veliké  zlepšení obrané činnosti jednotlivců. Uvidíme, co přinesou další tréninky a další utkání.

Sestava :  #10 Míšek R., # 26 Hudec T., #2 Onderko F., #44  Spejchal  P., #12  Hnilička J, #9 Matura M., #7  Trnka D., #18  Kubelka J., #12  Bartoš P., #14  Kvapil V.,# 1 Gygal P.

Góly :  Míšek  2 x ,

Asistence : Hudec.

-Jarda Kubelka-