«

«

Kvě 04

Starší žáci zahájili jarní přípravou sezónu 2017-2018

Čas nezastavíme a tak se stalo, že z některých starších žáků loňské sezóny 2016-207 jsou již v aktuální sezóně 2017-2018 dorostenci a z některých bývalých mladších žáků jsou starší žáci. Jen my „o něco dříve narození“ jsme pořád stejně staří. Starší žáci zahájili oficiálně jarní přípravu ročníku 2017-2018 v úterý 2. května 2017 v 17:30 hodin na Zimním stadionu v Kutné Hoře, kde absolvovali první zahřívací výběh do lesa a poté prubli i umělý povrch na hrací ploše, vlastně jako každý rok.

Úplně stejná jarní-letní příprava jako předchozí roky však nebude. Pondělní a úterní tréninky budou na ZS Kutná Hora tzn. klasický hokejový dril (síla, obratnost, rychlost, výbušnost, práce s holí atd., atd.). Čtvrteční tréninky jsou záměrně přesunuty na Atletický stadion Olympia v Kutné Hoře na Žižkově, kde bude probíhat speciální atletická příprava. Tu povede člověk nejpovolanější a tou je zlatá medailistka v běhu na 800 m z  halového mistrovství Evropy 1998 ve Valencii, zlatá medailistka na stejné trati z halového mistrovství světa 1999 v japonském Maebaši a mistryně světa v atletice pod otevřeným nebem v Seville v roce 1999 Lída Formanová. Tímto ještě jednou díky. Níže najdete pár fotografiíí z prvního atletického tréninku Sršních hokejek.

Do nového soutěžního ročníku přejeme nejen všem Sršňům z Kutné Hory, ale i všem soupeřům napříč všemi kategoriemi  hlavně hodně zdraví, sportovního, ale i osobního štěstí a mnoho krásných hokejových chvil.