«

«

Pro 04

Svazový turnaj Beroun

V sobotu ráno (2.12.2017) zajížděli Sršníci k druhému svazovému turnaji do Berouna.V sestavě chyběl nemocný Roman Socha a omluvený Mikuláš Dvořák.Bohužel ,ze sestavy na poslední chvíli vypadl i Marek Socha a trenér Roman Socha ,díky zpoždění letadla při návratu z dovolené.Vedením mužstva byl pověřen Ota Linek.

Sršni-Popovice 14:2(9:0,3:1,2:1)

Prvnímu soupeři z Popovic nedali Sršníci žádnou šanci.Od první minuty na soupeře vlétli a díky Šárce a Agátě jsme brzy vedli 3:0.

Soupeř naši branku ohrožoval pouze vyjímečně ,všichni hráči se zodpovědně vraceli.

Do konce třetiny ještě Víťa,Ondra,Tom,Adam a Štěpán zvýšili stav na 9:0.

Ve druhé třetině soupeř snížil z trestného střílení 9:1,ale Víťa s Adamem navýšili na 12:1.

Třetí třetina se již jen dohrávala,Sršníci si své vysoké vítězství pohlídali.

Sršni-Beroun 6:9(1:3,0:3,5:3)

Zápas s domácím Berounem byl jiné kafe.Celou první třetinu jsme se bránili a díky Honzovi v brance byl stav pouze 1:3.

Dostali jsme dva opravdu smolné góly a soupeř ještě neproměnil trestné střílení.

Ve druhé třetině jsme se osmělili a začali si vytvářet šance.Bohužel Víťa ani Tomáš neuspěli a soupeř neproměnil další trestné střílení.

Potom trochu zaúřadoval rozhodčí.Nejprve nepískl jasné trestné střílení za faul na Štěpána a uznal soupeři gól,který hráč vstřelil po siréně oznamující střídání.

Třetí třetina,která začínala za nepříznivého stavu 1:7, byla opravdu fičák.

Sršníků bylo najednou plné hřiště,během minuty jsme soupeři dali 3 góly a bylo opět o co hrát.Škoda,že Víťa ještě neproměnil své dvě vyložené šance.

Beroun zvýšil z trestného střílení na 4:8.Hráči opět zabojovali a dotáhli se na rozdíl 6:8.

V poslední minutě jsme vše vrhli do útoku a z ojedinělého protiútoku jsme dostali branku 6:9.

Sršni-Rakovník 10:5(7:2,1:1,2:2)

V utkání o stříbrnou medaili jsme začali špatně,z první šance soupeře jsme prohrávali 0:1.

Sršníci ukázali bojovné srdce a během chvilky Agátou a Adamem otočili na 3:1.

Do konce třetiny soupeře rozstříleli 7:2.

Druhá a třetí třetina skončila nerozhodně a hráči si tento zápas pohlídali až do konce.

V celkovém součtu jsme obsadili nádherné druhé místo.Všichni hráči a hráčky si zaslouží velikou pochvalu za bojovnost.

Hlavně třetí třetina, v utkání s Berounem,byla opravdovým zážitkem.

Utkání si užili i rodiče,kteří svým hlasitým povzbuzováním stále hnali své ratolesti k vyšším výkonům.

Měli jsme nejhlasitější kotel!!!!!

Ostatní výskedky:

Beroun-Rakovník 12:5

Beroun-Popobice 11:1

Rakovník- Popobice 9:4

Sestava:Jan Macháček-Ondra Vlasák,Štěpán Smetánka,Agáta Sovová,Tomáš Král-Adam Linek,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Ondra Gygal-Aleš Břinčil,Anička Hůlová,Tobiáš Tvrdík

Branky:Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Šárka Stočková