«

«

Dub 01

Svazový turnaj Kutná Hora

Sobota 24.3. 2018 Svazový turnaj Kutná Hora

V sobotním dopoledni jsme hostili poslední svazový turnaj letošní sezony.

Poprvé na svazovém turnaji bylo naše mužstvo kompletní ,proto trenér Roman Socha nepovolal žádného hráče B týmu.Celý turnaj jsme odehráli v 8 hráčích + brankář.

Sršníci,posílení páteční výhrou nad Čáslaví ,chtěli konečně před domácím publikem zabojovat a turnaj vyhrát.

 

 

 

Sršni-Rakovník 11:4(6:1,2:0,3:3)

V prvním zápase jsme začali opatrně a trochu vlažně.Rakovník naštěstí své dva samostatné nájezdy neproměnil.První branku vstřelila Šárka 1:0,druhou obratem přidal Ondra 2:0.

Z protiútoku po chybě Honzy soupež snižuje na 2:1.Tato branka nás naštěsní probrala,začali jsme bojovat a střílet branky. Dvakrát Agáta,Víťa,Tom navýšil naše vedení na 6:1.

Ve druhé třetině jsme soupeře začali výrazně přehrávat,měli spousty šancí,ale přidali pouze Agátou a Ondrou dvě branky 8:1.

Třetí třetina byla věrnou kopií třetiny druhé,Sršníci útočili,stříleli,vytvářeli množství závarů před brankou soupeře.Bohužel z velkého tlaku padly již pouze tři branky,které vstřelili Víťa,Adam a Roman.

Koncem zápasu jsme trochu polevili ve hře směrem dozadu a  soupeř korigoval výsledek třemi trefami.

 

Sršni-Vlašim 5:3(1:2,3:1,1:0)

Druhé utkání,proti Vlašimi, byl začátek první třetiny vzájemnou oťukávanou a konec potom velkým bojem.Obě mužstva makala,všichni hráči útočili a poctivě se vraceli před vlastní branku.Soupeř se ujal vedení začátkem zápasu a obratem srovnal Víťa 1:1.Potom 3x Agáta,Adam a Štěpán neproměnili své samostatné nájezdy.Bohužel 30 sekund před sirénou nám soupeř vstřelil branku na 1:2.

Ihned po začátku druhé třetiny Tom dotlačil puk do branky 2:2,soupeř za chvilku odskakuje na 2:3.Sršníky tato branka nepoložila,od této chvíle naši hráči začali na hřišti dominovat,byla to opravdu odmakaná třetina,která položila základ k celkovému vítězství.Soupeře jsme výrazně přestříleli a vedení strhli na naší stranu.Branky postupně vstřelil Ondra a Štěpa 4:3.Koncem třetiny nás podržel Honza,který chytil soupeřovo trestné střílení.

Třetí třetina byla plná pěkných akcí a velkých šancí.Oba brankáři se předháněli ve skvělých zákrocích.Byla to hra nahoru dolů se štastným koncem pro Sršníky.Bojovník Adam ujel všem hráčům a navýšil naše vedení na 5:3,z další šance Ondra trefil břevno.Závěrem si hráči zodpovědnou obranou výsledek uhájili.

 

Sršni-Beroun 14:7(4:2,7:0,3:5)

Druhé utkání Rakovníka s Berounem skončilo remízou 8:8 ,Sršníci do posledního utkání nastupovali už jako vítězové tohoto turnaje.I prohra s Berounem nás nemohla sesadit z první příčky.

Tento fakt však hráči nevěděli,nastupovali do utkání nažhavení s odhodláním urvat zlaté medaile.První štastná branka Agáty nastartovala další sršní brankové žně.Víťa,Roman a Ondra navýšili naše vedení během první třetiny na 4:2.

Ve druhé třetině jsme tempo ještě zvýšili ,soupeřův brankář byl v neustálé permanenci,naši hráči si opravdu s chutí zastříleli.Tuto třetinu jsme vyhráli 7:0, branky postupně vstřelil 2x Ondra,Víťa,2x Štěpán,Adam a nádherným sólem přez celé hřiště Agáta.

Ve třetí třetině Roman ještě zvýšil na 12:2, za tuto třetinu si Sršníci moc chvály nezaslouží,přestali bruslit,bránit a soupeř nám vstřelil 5 gólů.Na hráčích se projevila únava z pátečního zápasu v Čáslavi a dvou předešlých utkání.

Koncem třetiny jsme se však ještě vyhecovali a Víťa s Ondrou navýšili naší výhru na konečných 14:7.

 

Po utkání naši hráči dostali na krk vytoužené zlaté medaile , užili si velký aplaus od rodičů a diváků.

Byl to opravdu jejich velký turnaj se zlatou tečkou za touto sezonou.

Sršníci si zaslouží velikou pochvalu za bojovný výkon.

Kluci a holky ze sršní líhně,děkujeme vám za předvedenou hru,dnes byla opravdová radost se na vás koukat.

 

Ostatní výskedky:

Beroun- Vlašim 6:11

Beroun-Rakovník 8:8

Rakovník-Vlašim 6:9

 

Pořadí turnaje:

1. SK Sršni K.Hora  9 bodů 30:14
2. Vlašim                    6 bodů 20:20
3. Rakovník                1 bod   18:28
4. Beroun                   1 bodů 21:33

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Adam Linek- Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Agáta Sovová.Trenér:Roman Socha

Branky:Ondra Gygal,Víťa Komárek,Agáta Sovová,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Adam Linek,Tomáš Král,Šárka Stočková

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6597023-2018-3-24-svazovy-turnaj-kh

-RMachacek-

 

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ