«

«

Pro 19

Třeťáci pořádali turnaj

První zápas jsme hráli s Vlašimí. Úvodní třetinu nás soupeř přehrával a prohráli jsme jí 1:5. V druhé třetině jsme lepším výkonem srovnali průběh zápasu a srovnali jsme se soupeřem krok. Druhá třetina skončila 1:1. Ve třetí třetině nás opět Vlašim mírně přehrála, ale dokázali jsme udržet krok. Třetí třetina skončila 2:2. Celkový počet střel na bránu 14:26 (4:8, 4:9, 6:9).

Kutná Hora : Vlašim 4:8 (1:5,1:1,2:2)
góly: Míšek 2, Šimaček 1, Hynek 1

Brankař: Červinka Jakub
Míšek Robin, Šimaček Kvído,Trnka David
Gygal Petr, Pokorný Petr, Hynek Mikuláš
Bartoš Pavel, Vojáčková Bára, Hnilička Jan

Druhý zápas jsme sehráli s PZ Kladnem A. Tento zápas vypadal jako hra kočky s myší, přičemž kočkou byli Sršni, kteří Kladno přehráli na plné čáře. Kladno přijelo s ročníky 2003, 2004, 2005 a ještě hráli na dvě neúplné trojice. Naše nejlepší trojice byla Mníšek, Šimáček,Trnka (tato trojice dala nejvíce gólů a i se jim dařilo kombinovat hru). Nesmím zapomenout i na další dvě trojice, které se velmi snažily jak v útoku i v obraně. Musím ještě podotknout, že jsme nevyužily 28 ran na bránu. Brankář neměl skoro žádnou práci, za celý zápas musel zasahovat pouze 4krát.

Kutná Hora : PZ Kladno A  30:0 (10:0,7:0,13:0)
góly: Míšek 9, Šimáček 4, Bartoš 5, Hnilička 4, Hynek 4, Vojáčková 3, Gygal 1

Brankař:Červinka Jakub