«

«

Pro 03

Třeťáci přivezli z turnaje 2. místo

V sobotu 3. 12. 2011 jsme hráli turnaj 3. tříd konané v Sedlčanech. V konečném pořadí jsme obsadili pěkné druhé místo.

Sršni Kutná Hora – Beroun „B“ 7:4 (2:3, 2:1, 3:0)
střely na branku 29:17 (10:10, 7:3, 12:4)

Góly: 2x Robin Míšek, 2x Barbora Vojáčková, 2x Pavel Bartoš, 1x Jan Hnilička
Asistence: 2x Jan Hnilička
– Robin Míšek, David Trnka, Kvido Šimáček – (obdržené 2 góly)
– Petr Pokorný, Jan Hnilička, Pavel Bartoš
– Mikuláš Hynek, Petr Gygal, Barbora Vojáčková – (obdržené 2 góly)

Vzhledem k rannímu brzkému vstávání a odjezdu, byli sršni z počátku zápasu mírně ospalí. To se samozřejmě projevilo na pohybu všech hráčů. Po „zahřívací“ první se od druhé třetiny s přibývajícími minutami výkon sršňů lepšil. V poslední třetině Sršni nepolevili v soustředěném výkonu a nedovolili houževnatému soupeři tak zkorigovat výsledek. Tomu také odpovídá jak poměr střel tak i konečný výsledek zápasu.

Sršni Kutná Hora – Mladá Boleslav „B“ 3:12 (2:5, 1:4, 0:3), střely na branku 18:41 (5:10, 7:19, 6:12)
Góly: 1x Robin Míšek, 1x Petr Gygal, 1x Mikuláš Hynek
Asistence: 1x Kvido Šimáček
– Robin Míšek, David Trnka, Barbora Vojáčková – (obdržené 5 góly)
– Petr Pokorný, Jan Hnilička, Pavel Bartoš – (obdržené 4 góly)
– Mikuláš Hynek, Petr Gygal, Kvido Šimáček – (obdržené 3 góly)

Vstup do zápasu se nám povedl, ale bohužel rychlé vedení 2:1 jsme neudrželi. Přes veškerou snahu, maximální nasazení a obětavost všech hráčů se nám v dalším průběhu zápasu nepodařilo výsledek upravit v náš prospěch.
V obou zápasech tým prokázal narůstající výkonnost všech hráčů a jejich sehranost, to jest vlastnosti nezbytné pro úspěch v kolektivním sportu jako je hokej. Věříme tomu, že v příštích zápasech častěji okusí chuť vítězství. V neposlední řadě patří dík trenérovi Jaroslavu Eisenhammerovi, který krotí neposedné Sršně s neutuchajícím elánem.