↑ Return to PŘÍPRAVKA

Reporty ze zápasů 2021/2022

Turnaj 2.tříd v Nymburce

Player Preview

Tak dnes se to povedlo!!! V sobotu jsme měli sraz o půl desáté na zimním stadioně v Nymburce. Sršníky čekaly dva zápasy – nejprve Neratovice „A“ a poté po hodinové pauze Vlašim. Neratovice už se nám podařilo v letošní sezóně porazit, s Vlašimí jsme letos prohráli o prsa korejské ženy v Benešově, takže bylo co podblanickému týmu vracet 😉

Kromě kluků a holek ročníku 2014 na zápas vyrazili i borci ročníků 2015 a 2016. A byli teda výborní. Ale dnes si pochvalu zaslouží naprosto všichni. Po výkonu na ledě není divu, že Sršníci vyhráli oba zápasy naprosto s přehledem. Hlavně při druhém zápase připomínal nymburský led spíše čerstvě zorané pole než led vhodný na hokej, ale ani toho se dnes naši borci nezalekli. Těžko říct, co byla větší motivace….zda možnost omlátit nymburský stadion, nebo vidina vychlazeného šampíčka po zápase. Každopádně to klaplo a dvě výhry jsou naše.

A pochvalu si tedy zaslouží i fanoušci Sršňů…nebo spíš fanynky, dnešní výkon byl na jedničku s hvězdičkou 😉

Kutnou Horu dnes reprezentovali tito borci a borkyně – Fíla Nováček, Robin Knap, Štěpa Krištof, Honzík Mynář, Olin Pál, Míra Minařík, Ondra Belko, Matěj Voseček, Vojtík Voseček, Jonáš Andrle, Gabča Vlasáková a Medea Simonová.

SK Sršni Kutá Hora:HC Buldoci Neratovice – 24:4 (9:1, 10:2, 5:1)

Zápas s Buldoky z Neratovic byl přehlídkou skvělých přihrávek, gólů i zásahů gólmana…samozřejmě ze strany Sršňů. Buldokům jsme moc nedovolili se předvést.

Za Kutnou Horu skóroval Robin 11x, Štěpa 7x, Míra 5x a Gabča 1x.

Na Fílu šlo 33 střel, jen 4 tentokrát propadly do sítě. Úspěšnost gólmana 88 %.

SK Sršni Kutná Hora:HC Rytíři Vlašim – 17:4 (5:1, 5:2, 7:1)

První třetina zápasu s Rytíři z Vlašimi byla rozpačitější, nedařilo se tolik střílet na bránu. Navíc vlašimský gólman předvedl skvělý výkon a spoustu našich střel úspěšně zablokoval. Naštěstí i náš gólman a obrana fungovala dobře, takže po druhé třetině už to vypadalo, že Sršni vyhrají i druhý zápas. A hned začátek třetí třetiny nás na tribuně přesvědčil o tom, že budeme otloukat zimák podruhé.

Po faulu na Robina, bylo nařízeno trestné střílení, které bohužel Robin neproměnil.

Úspěšnými střelci v tomto zápase byli – Štěpa 6x, Robin 5x, Míra 4x, Ondra 1x a Gača 1x.

Fíla vychytal 22 střel z 26, zablokoval tedy 85 % střel.

Turnaj 3.tříd v Kutné Hoře

Tak jsme se dočkali, první letošní turnaj na domácí ledě je tu. Už předem jsme věděli, že to tentokrát nebude vůbec lehké. K prvnímu zápasu nastoupili kluci a Gabča proti kolínskému áčku. Jelikož jsou zápasy s Kolínem brány jako derby, chtěli kluci uhrát slušný výkon. Druhým soupeřem bylo áčko ze Slaného. Ani s jedním soupeřem jsme letos v rámci 3. třídy nehráli.

Na první pohled bylo jasné, že oba soupeři si mohou hráče na led vybírat. Kolín přivezl 3 týmy, Slaný 2 týmy. Naši sestavu ročníku 2013 doplňovali 2 kluci z ročníku 2014. Navíc se v pátek do karantény dostal Lukyn, takže byla na poslední chvíli povolána Gabča, která chudák schytala během zápasů několik ran a přimáčknutí na manťák. Je to ale hrdinka dne…i po ošklivém pádu se na konec na led vrátila a i druhý zápas dohrála až do konce 😉

Fíla měl z obou zápasů golmanský trénink 😀 Tolik střel na něj ještě při žádném zápase nešlo. Naštěstí se z výsledků rychle otřepal a žádná trudomyslnost na něj nepadla. Věřím, že příště bude lépe a určitě ne jen já.

Sestava – Fíla Nováček, Kuba Smetánka, Luboš Břinčil, Robin Knap, Štěpa Krištof, Péťa Lázňovský, Gabča Vlasáková.

SK Sršni Kutná Hora:SC Kolín „A“ – 8:46 (4:13, 3:14, 1:19)

Zápas s Kolínem byl od začátku do konce v režii Kozlů. Naši Sršni měli několik pěkných akcí jak v poli tak v bráně, ale na rivala z Kolína to zdaleka nestačilo.  Hned po zahájení první třetiny dostali kluci dva rychlé góly. S vystřídáním lajny přišly góly další. Celkem jich v první třetině bylo 13. Prakticky rovnoměrně přibývaly góly i v dalších třetinách. V té poslední už Sršni stáhli krovky a vypadalo to, že doufají, že brzy uslyší závěrečný hvizd.

Na Fílu šlo rekordních 95 střel, zneškodnil jich 49, úspěšnost v tomto zápase byla tedy 52 %.

Vstřelený gól mohli v tom zápase oslavit – Kuba 5x, Luboš 2x a Štěpa 1x.

SK Sršni Kutná Hora:HK Lev Slaný „A“ – 6:32 (3:9, 1:8, 2:15)

Po hodinové pauze a oklepání se z debaklu s Kolínem přišlo na řadu áčko ze Slaného. První třetina nevypadala vůbec špatně, kluci pěkně bruslili, měli několik pěkných šancí, z nichž některé i proměnili. Druhá třetina byla taky koukatelná, ale ve třetí třetině opět Sršni přestali hrát a dopadlo to, jak to dopadlo….

Škoda některých gólů a nedokončených akcí, ale kluci se snažili a my jim budeme fandit a držet palce dál. Dnešní borec na konec je Katka, která, doufám, zítra bude moct mluvit 😉

I v tomto zápase se Fíla nenudil, šlo na něj 73 střel, zlikvidovat se mu jich podařilo 41. Úspěšnost 56 %.

Úspěšnými střelci tohoto zápasu byli – Kuba 3x, Robin 2 x a Péťa 1x.

Turnaj 2.tříd v Benešově

Poslední lednovou neděli jsme zavítali na turnaj do Benešova, kde místní hráči vítali naše kluky zdviženými prostředníčky a pozdravem „nazdar hajzlové“. Chlapci z Benešova si zřejmě mysleli, že tím nás rozhodí a budeme si jich bát. Kluky to naopak vyburcovalo a rozhodli se, že jim to vřelé přivítání oplatí. Po vybalení tašek a rozcvičce dostali Sršni pokyny a rady od trenérů a šlo se na led. Kvůli marodce byli povoláni i dva hráči z ročníku 2016 😉 A byli moc šikovní a odvážní.

Sestava – Filip Nováček, Štěpa Krištof, Míra Minařík, Robin Knap, Vojta Voseček, Honzík Mynář, Jonáš Andrle a Ondra Belko.

SK Sršni Kutná Hora:HC Lev Benešov – 14:4 (5:1, 6:1, 3:2)

První zápas s Benešovem nám vycházel od začátku. Kluci byli plní energie, proměnili 14 střel. Sem tam k Sršňům Lvi ještě vykřikli nějaký pozdrav, ale kluci si z nich nic nedělali a snažili se hrát, což se jim dařilo. První dvě třetiny neměl Fíla v bráně moc práce. Domácí se rozjeli až v poslední třetině, kdy Fílu rozhýbali.

Střelecky se nejvíce dařilo v tomto zápase Mírovi, který nastoupil po dvoutýdenní absenci, skóroval 7x, Štěpa překonal brankáře 5x a Robin 2x.

Fíla vykryl 21 střel z 25 (12 střel přišlo v poslední třetině), úspěšnost gólmana v tomto zápase dosáhla 85 %.

Po zápase chlapcům z Benešova slova došla, takže kluci mohli nastoupit v klidu proti dalšímu týmu, tentokrát nás čekal tým z Podblanicka – Vlašim.

SK Sršni Kutná Hora:HC Rytíři Vlašim – 12:14 (4:3, 5:4, 3:7)

Proti Rytířům z Vlašimi jsme ještě tuto sezónu nehráli, byla to naše premiéra. Soupeři hráli s námi první zápas toho dne, takže na nás naskočili v rychlém tempu. První dvě třetiny jsme s nimi drželi tempo a těsně vyhrávali. Na začátku třetí třetiny už na Sršních byla znát únava, na rozdíl od Rytířů, kteří se teprve dostávali do varu. Během pár minutek jsme dostali pět rychlých gólů a kluci už bohužel nestihli ani vyrovnat, ani vyhrát. Šancí měli spoustu, ale asi to bylo již únavou, že nedokázali skórovat. Každopádně hokej byl vyrovnaný a napínavý od začátku do konce. A tentokrát byl celý zápas zaměstnaný i Filip v bráně 😉

Proti našemu týmu byla dvě trestná střílení za podrážení, soupeř obě proměnil. Trestné střílení bylo i na naší straně, Mírovi se bohužel nezadařilo.

Gólově úspěšní byli v tom zápse – Robin 5x, Štěpa 3x, Míra 2x a Ondra také 2x.

Fíla chytl 29 střel ze 43, úspěšnost 67 %.

Turnaj 3. tříd v Mladé Boleslavi

V neděli 23. ledna jsme vyrazili s třetí třídou na led do Mladé Boleslavi. Tam na nás čekal tým z Kralup nad Vltavou a Mladé Boleslavi. Když jsme dorazili na místo, zjistili jsme, že kluky čekají zápasy přes celý led. Kralupy nedaly dohromady dva týmy, jak bylo původně v plánu. Pořadatelé se tedy rozhodli, že půjčí do Kralup i k nám do Kutné Hory pár svých borců, tak aby se střídaly dvě pětky v každém týmu. První zápas jsme sehráli proti HK Kralupy nad Vltavou se zmíněným doplněním hráčů od bruslařů z Mladé Boleslavi. Při druhém zápase kluci nastoupili proti bruslařům z A týmu s tím, že nám opět vypomohli čtyři hokejisté z domácího týmu. První lajna byla vždy tvořena z našich hráčů, ve druhé lajně figurovali 4 hráči z MB plus jeden hráč náš.

Po zápasech jsme se shodli, že kluci předvedli skvělý výkon. Někteří hráli úplně poprvé přes celý led a přesto ubruslili oba zápasy. Měli jsme super šance a spoustu jich i proměnili. V prvním zápase byly proti nám nařízeny tři trestné střílení (v každé třetině jedno), které Fíla všechny vychytal. Jen tak dál, kluci 😉

Do dnešních zápasů nastoupili tito borci – Fíla Nováček, Luboš Břinčil, Štěpa Krištof, Kuba Smetánka, Lukyn Bohdan, Robin Knap, Péťa Lázňovský + 4 kluci z MB

SK Sršni Kutná Hora:HK Kralupy nad Vltavou – 10:4 (4:1, 5:3, 1:0)

První třetina tohoto zápasu byla jednoznačně v náš prospěch. Kluci se skvěle rozjeli a skórovali 4x. Většina první třetiny se odehrávala daleko od naší branky, proto si Fíla sáhl na puk pouze při trestném střílení. Trestné střílení bylo nařízeno i proti týmu z Kralup, Kuba Smetánka proměnil 😉 V druhé třetině jsme viděli více střel na obou stranách a poslední třetina byla na střely nejchudší.

Z gólu se radoval v tomto zápase Kuba 2x, Štěpa, Robin, Lukyn a Péťa 1x. Čtyřmi góly nám pomohli kluci z Mladé Boleslavi.

Fíla zasahoval 15x, z toho 11x úspěšně. Úspěšnost 73 %.

BK Mladá Boleslav:SK Sršni Kutná Hora – 17:4 (7:0, 5:0, 5:4)

Druhý zápas kluci sice prohráli, ale určitě se nemají za co stydět. Předvedli pěknou hru. V první ani druhé třetině se nám nepovedlo vstřelit ani jednu branku, ve třetí třetině byla smůla prolomena a Lukyn se blýskl hattrickem 😉 V prvním zápase na Fílu nešlo tolik střel, takže si to užil při zápasem druhém, kde ho střelci od bruslařů solidně rozpohybovali 😉 Mít zápas víc třetin, tak jsme to určitě srovnali 😀

Kromě Lukyna vstřelil ještě jednu branku pomocník z MB.

Úspěšně Fíla v tomo zápase vykryl 35 střel z 52, úspěšnost je tedy 67 %.

Turnaj 2.tříd v Berouně

V neděli 16.1.2022 se vydali Sršníci do Berouna. Na tamní zimní stadion vyrazili poprvé. Dle rozpisu měli hrát s Berounem a Rakovníkem, nakonec na nás v druhém zápase vyšel Nymburk. Do Berouna jsme vyrazili autobusem, kousek před Berounem si děti všimly, že je po cestě Mekáč. Takže hned v autobuse začaly smlouvat s trenéry, že tam po turnaji chtějí. V kabině se tedy všichni domluvili, že za dvě vítězství bude Mekáč 😉 No a jak to dopadlo? Mekáč se konal, Sršníci předvedli skvělé zápasy a oba zápasy vyhráli. I z tribuny se nám výkony kluků a holek líbily. Všichni jsme fandili, co nám hlasivky stačily a hlavně poslední třetina zápasu s Nymburkem byla na fandění sakra náročná 🙂

Do turnaje nastoupili – Fíla Nováček, Štěpa Krištof, Robin Knap, Oliver Pál, Gabča Vlasáková, Honzík Vlasák, Matěj Voseček, Honzík Mynář, Ondra Belko a Medea Simonová.

SK Sršni Kutná Hora : Medvědi Beroun – 13:2 (10:0, 2:2, 1:0)

Sršni nastoupili do prvního zápasu v rychlém tempu a během prvních patnácti minut nasázeli soupeři do branky 10 gólů. Mevědům z Berouna se nepodařilo skórovat ani jednou. Do druhé a třetí třetiny už tedy nastoupili v lehce vlažnějším tempu, i tak se ale povedlo bránit a vstřelit alespoň několik branek. Ve třetí třetině byl za podrážení nařízen nájezd proti našemu týmu, naštěstí nebyl Fíly zákrok nutný, hráč z Berouna branku netrefil.

Fíla měl požadavek, abych zapisovala i jeho zákroky, tak jsem jeho přáni vyhověla. Za tento zápas úspěšně vykryl 23 střel, 2 se mu vykrýt nepodařilo, úspěšnost gólmana tedy byla 92 % 😉

Nejlepším střelcem byl tentokrát Štěpa, který vstřelil 7 branek, hattrick se povedl Robinovi a Gabče.

SK Sršni Kutná Hora : HC Nymburský lev – 10:9 (4:3, 3:4, 3:2)

Druhý zápas nebyl tak jednoznačný, síly Sršňů i Lvů byly celý zápas vyrovnané. Ve fandění ale jednoznačně zvítěžili fanoušci Sršňů. Po druhé třetině bylo skóre 7:7 a vůbec nebylo jasné, kdo bude nakonec slavit vítězství. Ještě cca 3 minuty před koncem vedl Nymburk 7:9. Byl to nervy drásající výkon, ale Sršňům se to povedlo a nasázeli do branky soupeře tři rychlé góly. Bylo to těšné, ale povedlo se. Brali jsme i druhé vítězství a kluci mohli pořádně slavit.

Zásahy Fíly – úspěšné 33, 9 se chytit nepodařilo. V tomto zápase byla úspěšnost 78,6 %.

Nejvíce gólů tentokrát nastříleli shodně Štěpa s Robinem – po čtyřech, po jednom gólů vstřelil Ondra a Matěj.

Turnaj 3.tříd v Neratovicích – 8.1.2022

První turnaj roku 2022, kterého se účastnili Sršni z Kutné Hory, se konal v Neratovicích. Kluky čekaly dva zápas s týmy z Neratovic, nejprve přišlo na řadu místní „áčko“, poté se dočkali i „béčka“. Po cestě i v kabině měli kluci spoustu energie, na zápasy se těšili. Lukyn slavil deváté narozeniny, tak doufal v narozeninový dárek v podobě vyhraných zápasů. To se mu ale splnilo jen částečně 😉

Na zápasy nastoupil tým ve složení – Fíla Nováček, Lukyn Bohdan, Kuba Smetánka, Luboš Břinčil, Štěpa Krištof, Robin Knap, Míra Minařík a Ondra Belko.

Sršni Kutná Hora:Buldoci Neratovice A – 3:30 (0:10, 2:13, 1:7)

Tým 3.třídy z Neratovic už kluci poznali v prosinci na turnaji v Kutné Hoře, kdy jim soupeři vstřelili 33 branek. Tak nějak jsme všichni doufali, že tentokrát by to mohlo dopadnout lépe. Sice dostali o 3 góly méně, ale brankář Neratovic si moc nezachytal. Buldoci z Neratovic téměř naše Sršně nepustili k bráně. Klukům se tak povedlo inkasovat pouze 3x.

Klukům se vůbec nedařilo, soupeř je přehrál, nedařilo se přihrávat, střílet na bránu. Gólmana prostřelil pouze Kuba s Lukynem. Oba si dali jeden a půl gólu 😉 U třetího gólu kluci puk tak dlouho strkali do branky, až se tam dostal, ale kdo se dotkl puku jako poslední, se nám nepodařilo zachytit.

Sršni Kutná Hora:Buldoci Neratovice B – 28:16 (10:5, 9:5, 9:6)

Do druhého zápasu kluci nastoupili jako úplně jiný tým. Konečně jsme z tribuny viděli hokej. Sršni zaslouženě vyhráli a nastříleli soupeři tentokrát 28 branek. Z prvního gólu se radoval Robin a pak postupně i ostatní hráči.

Nejvíce gólů vstřelil Kuba (10), výborně se dařilo i Lukynovi – k devátým narozeninám si vstřelil 9 gólů, 6x skóroval Robin a po jedné brance vstřelil Štěpa, Luboš a Míra.

Turnaj Kutná Hora – 19.12.2021 – 2.třída

V  neděli 19.12.2021 jsme pořádali u nás v Kutné Hoře poslední turnaj 2.tříd v roce 2021. Příležitost zahrát si dostali i ti nejmenší hokejisté ročníku 2016. A klobouk dolů, kluci se s tím poprali na výbornou!!!

Do zápasu nastoupili – Fíla Nováček, Štěpa Krištof, Robin Knap, Ondra Belko, Honzík Vlasák, Jonáš Andrle, Gabča Vlasáková, Míra Minařík, Medea Simonová, Matěj Voseček, Oliver Pál, Domča Ptáčník a Honzík Mynář.

SK Sršni Kutná Hora : HC Lev Benešov – 9:7 (4:1, 2:3, 3:3)

Do zápasu s Benešov jsme nastoupili poněkud rozpačitě. Dlouho trvalo, než padl první gól. Naštěstí padl do branky soupeře z hokejky Štepy Krištofa. První třetina lépe dopadla pro domácí tým. V druhé třetině soupeři téměř dorovnali skóre, tentokrát patřilo vítězství jim. Zápas byl napínavý až do závěrečného hvizdu. Poslední třetinu jsme remízovali, ale i přesto díky povedené první třetině Sršníci vyhráli. Co se týče fandění, tam to také bylo dosti nerozhodné….i v Benešově mají slušný kotel 😀 Přesto bych řekla, že na naši Káťu nikdo nemá 😉

Z našich střelců se nejlépe dařilo Mírovi, který vstřelil puk do branky soupeře 5x, 2 góly vstřelili shodě Štěpa Krištof a Robin Knap.

SK Sršni Kutná Hora : HC Buldoci Neratovice – 25:5 (4:1, 11:2, 10:2)

Po prohře s Neratovicemi minulý týden na turnaji 3.tříd nastupovali kluci do zápasu opatrně, ze soupeře měli respekt. Stejně jako v předchozím zápase si fanoušci dlouho počkali, než mohli poprvé zakřičet z tribuny GÓÓÓL. První třetinu jsme vyhráli se stejným výsledkem jako s Benešovem. To druhá třetina, to už byl jiný level 😉 Kluci se rozstříleli, rozjezdili a za 15 minut na ledě nastříleli krásných 11 gólů. V poslední třetině se taktéž dařilo a gólů bylo v brance soupeře 10. Fíla byl spokojený, že jeho prostřelili Buldoci jen pětkrát 😉

Sršníci byli nadšení a slavili na ledě a poté i v kabině, kde všichni dostali medaile za skvělý výsledek. Celý tým předvedl super zápasy!! Jen tak dál 😉

Střelcem dne byl jednoznačně Míra, který v tom zápase nasázel 11 gólů, Štěpa trefil branku soupeře 5x, Robin 4x, 2 góly dal Ondra a po jednom kousku se trefili Olin, Gabča a Matěj (poprvé nastoupil za Sršně a hned dal gól!!!)

Samozřejmě musíme také poděkovat Bzučíkovi, který na zápas z branky dohlížel 😀

Turnaj Kutná Hora – 12.12.2021 – 3.třída

V neděli 12.12.2021 odehráli Sršni turnaj 3. tříd. Proti našim borcům nastoupil tým Benešova „A“ a poté tým Neratovic. Za Sršně nastoupil Fíla Nováček, Lukyn Bohdan, Kuba Smetánka, Štěpa Krištof, Péťa Lázňovský, Míra Minařík a Robin Knap.

SK Sršni Kutná Hora:Lev Benešov „A“ – 26:10 (13:3, 8:2, 5:5)

V duelu s Benešovem vycházeli naši kluci od začátku lépe. Odehráli skvělý zápas plný gólů. Kluci si výborně přihrávali a měli spoustu gólových šanců, z nichž 26 proměnili. To, co se odehrávalo na ledové ploše, opravdu vypadalo jako hokej 😉 Radost na konci zápasu byla obrovská.

První gól zápasu proměnil Kuba Smetánka, který trefil branku soupeře celkem 10x. V tomto zápase si všichni hráči v poli dali góla – Robin Knap 6x, Lukyn Bohdan 4x, Štepa Krištof 1x, Péťa Lázňovský 3x a Míra Minařík 2x.

SK Sršni Kutná Hora:Buldoci Neratovice – 14:33 (5:14, 3:9, 6:10)

Výsledek druhého zápasu už tolik radosti nikomu z Kutné Hory neudělal, ale přesto se kluci nemají za co stydět. Odehráli pěkný zápas s výrazně silnějším soupeřem. Kluci měli slíbené medaile, když vyhrají oba zápasy. Druhý zápas sice nevyhráli, ale i tak mediale dostali a jejich zklamání tak bylo o něco menší.

Nejlepšími střelci byli v tom zápase Kuba Smetánka a Míra Minařík, oba skórovali 4x,  Lukyn Bohdan 3x, Robin Knap 2x a Péťa Lázňovský 1x.

Výkony všech našich malých hokejistů byly skvělé a věřím, že budou takto pokračovat i v dalších zápasech. Další zápas je čeká až v lednu 2022.

Příští týden – 19.12.2021 budou naši borci reprezentovat na turnaji 2. tříd opět v Kutné Hoře. A čekat by nás měli stejní soupeři jako dnes – tedy Benešov a Neratovice.

Turnaj Nymburk – 27.11.2021 – 3. třída

Sestava – Nováček, Bohdan, Břinčil, Hůlová, Knap, Minařík, Lázňovský.

Sršníci si zajeli do Nymburka zahrát dva zápasy s rivalem z Čáslavi. Led byl rozdělený podélně, takže si kluci a Anička zahráli na celou délku ledu. Ubruslit tak dva zápasy ve třech nebylo nic snadného. V druhém zápase už byla na všech znát únava. Přesto se první zápas s Čáslaví B odehrával většinou před brankou soupeře a bylo z toho vítězství. Na druhém zápasu se podepsala již zmíněná únava a celkově náročnější soupeř – Čáslav A. V tomto zápase se většina hry odehrávala před naší brankou – bohužel. Zápas byl ukončen cca dvě minuty před koncem třetí třetiny po lehkém zranění našeho gólmana.

Sršni Kutná Hora : Čáslav B – 29:12 (11:3, 11:2, 7:7)

První gól zápasu vstřelil Lukyn Bohdan, kterému se povedlo dát za zápas 9 gólů, stejný počet gólů vstřelila Anička Hůlová (děkujeme moc za výpomoc, do sestavy zasáhla karanténa Kuby Smetánky). o další góly se postaral Lubošek Břinčil – 2x, Míra Minařík – 3x, Robin Knap – 1x a Péťa Lázňovský – 5x.

Fíla Nováček dostal 12 gólů, z toho dva z trestného střílení.

Sršni Kutná Hora : Čáslav A – 6:30 (2:11, 4:10, 0:9)

Skóre zápasu otevřela Anička Hůlová, které se pak ještě jednou povedlo vstřelit puk do branky soupeře v druhé třetině. 3x se trefil Lukyn Bohdan a 1x Míra Minařík. Na našich hráčích byla znát únava. Naproti tomu kluci z Čáslavi sázeli jeden gól za druhý. Předčasným ukončením zápasu se skóre zakulatilo a Fíla tak vyndaval z brány puk 30x.

Turnaj Mělník – 21.11.2021 – 2.třída

Sestava – Smělý, Knap, Belko, Vlasák, Vlasáková, Mynář, Lázňovský, Minařík

Sršníci sehráli v Mělníce dva zápasy, prvním soupeřem byly Benátky nad Jizerou, druhým Benešov.

Benátky nad Jizerou : Sršni Kutná Hora – 8:6

Góly Sršňů zajistili Robin Knap 2x, Míra Minařík 2x, Péťa Lázňovský 2x

Sršni Kutná Hora : Benešov – 12:4

Góly Sršňů zajistili Míra Minařík 3x, Robin Knap 5x, Gabča Vlasáková 1x, Péťa Lázňovský 3x.