↑ Return to PŘÍPRAVKA

Historie přípravky 2017/2018


Sobota 28.4. 2018 Rozlučka se sezonou 2017-18

V sobotu jsme oficiálně zakončili úspěšnou sezonu 2017-18.Rozlučka se konala na hřišťi v Úmoníně.

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6600700-2018-4-28-rozlucka#%20

 


Hodnocení sezony 2017-8

Letošní sezona začala tradičně soustředěním,kterého se z našeho týmu zúčastnilo 6 dětí.

Na prvním tréninku na ledě nás bylo 15,Vojta Maník odešel na hostování do sousedního Kolína.

Díky zářijovému a lednovému týdnu s hokejem,který byl zároveň náborem nových dětí ,naše kabina koncem ledna praskala ve švech.Na konci sezony jsme měli v týmu 33 dětí.

Mistovské zápasy hrál pouze jeden tým složený z ročníku 2010(10 dětí) doplněný o Marka Sochu,Ondru Vlasáka a Mikuláše Dvořáka.

A tým odehrál celkem 40 utkání s bilancí 22-2-16 a skóre 377:277

Z toho 15 mistrovkých utkání s bilancí 9-0-6 a skóre 138:128

Celkem jsme se zůčastnili 5 svazových turnajů,jeden turnaj jsme vyhráli,na dvou skončili druzí a na dvou třetí.

O vánocích jsme hráli i vánoční turnaje v KH,poslední 4.místo (veliké zklamání)a turnaj ve Světlé-6 místo z 8 účastníků.

A tým hrál ve složení:Jan Macháček-Ondra Gygal,Agáta Sovová,Roman Socha,Štěpán Smetánka-Víťa Komárek,Tomáš Král,Adam Linek,Šárka Stočková.Trenér Roman Socha

Tahounem týmu byl Víťa Komátek,který vstřelil nejvíce našich gólů.Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová a ostatní hráči ,kteří se střelecky tolik neprosazovali zase vynikali opravdu velkou bojovností a nasazením.Bojovníky typu Adama Linka,Romana Sochy a Štěpána Smetánky by nám záviděl nejeden tým.Černou práci v obraně velmi dobře plnila Šárka Stočková.Naši branku spolehlivě hájil Jan Macháček,svými zákroky se snažil mužstvo podržel a soupeřovy hráče vychytal.

Od zářijového náboru jsme již k většině zápasů nastupovali i s B týmem,který byl složený z mladších hráčů ročníků 2011-2 a doplněný o děti z náboru.

B tým odehrál 18utkání s bilancí 4-0-14 a skóre 74:197

B tým nastupoval ve složení:Mikuláš Dvořák-Marek Socha,Aleš Břinčil,Kryštof Šibrava,Josef Ryšavý,Anička Hůlová,Tomáš Kapusta,Vojta Kohár,Lukáš Bohdan,Michaela Nadějová,Vojtěch Němec,Tobiáš Tvrdík,Jakub Wiesner,Ondra Vlasák.Trenér Michal Charvát.

Pokud se zpětně ohlédnu za celou sezonou,na každém hráči je za odtrénovaný cyklus vidět nějaký posun.Hráči ktreří hrají již druhým rokem se opravdu hodně zlepšili,A tým na konci sezony těžko hledal soupeře,který by nás porazil,naše desetizápasová série bez porážky hovoří za vše.Nejcenější je asi výhra nad Slavií Praha 16:1.Sehráli jsme i tři zápasy s hráči o kategorii starší a dva zápasy vyhráli.

B tým ložený většinou z dětí z letošních náborů,který se v průběhu sezony teprve tvořil ,který se teprve učil bruslit a zasvětsovat se do tajů hokeje má pro příští sezonu na čem stavět.Většina dětí si tréninky opravdu užívala a radovala se z každého zlepšení .Trenéři měli radost pracovat s dětmi,které se tuto krásnou hru chtějí naučit.

 


Sobota 24.3. 2018 Svazový turnaj Kutná Hora

V sobotním dopoledni jsme hostili poslední svazový turnaj letošní sezony.

Poprvé na svazovém turnaji bylo naše mužstvo kompletní ,proto trenér Roman Socha nepovolal žádného hráče B týmu.Celý turnaj jsme odehráli v 8 hráčích + brankář.

Sršníci,posílení páteční výhrou nad Čáslaví ,chtěli konečně před domácím publikem zabojovat a turnaj vyhrát.

 

Sršni-Rakovník 11:4(6:1,2:0,3:3)

V prvním zápase jsme začali opatrně a trochu vlažně.Rakovník naštěstí své dva samostatné nájezdy neproměnil.První branku vstřelila Šárka 1:0,druhou obratem přidal Ondra 2:0.

Z protiútoku po chybě Honzy soupež snižuje na 2:1.Tato branka nás naštěsní probrala,začali jsme bojovat a střílet branky. Dvakrát Agáta,Víťa,Tom navýšil naše vedení na 6:1.

Ve druhé třetině jsme soupeře začali výrazně přehrávat,měli spousty šancí,ale přidali pouze Agátou a Ondrou dvě branky 8:1.

Třetí třetina byla věrnou kopií třetiny druhé,Sršníci útočili,stříleli,vytvářeli množství závarů před brankou soupeře.Bohužel z velkého tlaku padly již pouze tři branky,které vstřelili Víťa,Adam a Roman.

Koncem zápasu jsme trochu polevili ve hře směrem dozadu a  soupeř korigoval výsledek třemi trefami.

 

Sršni-Vlašim 5:3(1:2,3:1,1:0)

Druhé utkání,proti Vlašimi, byl začátek první třetiny vzájemnou oťukávanou a konec potom velkým bojem.Obě mužstva makala,všichni hráči útočili a poctivě se vraceli před vlastní branku.Soupeř se ujal vedení začátkem zápasu a obratem srovnal Víťa 1:1.Potom 3x Agáta,Adam a Štěpán neproměnili své samostatné nájezdy.Bohužel 30 sekund před sirénou nám soupeř vstřelil branku na 1:2.

Ihned po začátku druhé třetiny Tom dotlačil puk do branky 2:2,soupeř za chvilku odskakuje na 2:3.Sršníky tato branka nepoložila,od této chvíle naši hráči začali na hřišti dominovat,byla to opravdu odmakaná třetina,která položila základ k celkovému vítězství.Soupeře jsme výrazně přestříleli a vedení strhli na naší stranu.Branky postupně vstřelil Ondra a Štěpa 4:3.Koncem třetiny nás podržel Honza,který chytil soupeřovo trestné střílení.

Třetí třetina byla plná pěkných akcí a velkých šancí.Oba brankáři se předháněli ve skvělých zákrocích.Byla to hra nahoru dolů se štastným koncem pro Sršníky.Bojovník Adam ujel všem hráčům a navýšil naše vedení na 5:3,z další šance Ondra trefil břevno.Závěrem si hráči zodpovědnou obranou výsledek uhájili.

 

Sršni-Beroun 14:7(4:2,7:0,3:5)

Druhé utkání Rakovníka s Berounem skončilo remízou 8:8 ,Sršníci do posledního utkání nastupovali už jako vítězové tohoto turnaje.I prohra s Berounem nás nemohla sesadit z první příčky.

Tento fakt však hráči nevěděli,nastupovali do utkání nažhavení s odhodláním urvat zlaté medaile.První štastná branka Agáty nastartovala další sršní brankové žně.Víťa,Roman a Ondra navýšili naše vedení během první třetiny na 4:2.

Ve druhé třetině jsme tempo ještě zvýšili ,soupeřův brankář byl v neustálé permanenci,naši hráči si opravdu s chutí zastříleli.Tuto třetinu jsme vyhráli 7:0, branky postupně vstřelil 2x Ondra,Víťa,2x Štěpán,Adam a nádherným sólem přez celé hřiště Agáta.

Ve třetí třetině Roman ještě zvýšil na 12:2, za tuto třetinu si Sršníci moc chvály nezaslouží,přestali bruslit,bránit a soupeř nám vstřelil 5 gólů.Na hráčích se projevila únava z pátečního zápasu v Čáslavi a dvou předešlých utkání.

Koncem třetiny jsme se však ještě vyhecovali a Víťa s Ondrou navýšili naší výhru na konečných 14:7.

 

 

Po utkání naši hráči dostali na krk vytoužené zlaté medaile , užili si velký aplaus od rodičů a diváků.

Byl to opravdu jejich velký turnaj se zlatou tečkou za touto sezonou.

Sršníci si zaslouží velikou pochvalu za bojovný výkon.

Kluci a holky ze sršní líhně,děkujeme vám za předvedenou hru,dnes byla opravdová radost se na vás koukat.

 

 

Ostatní výskedky:

Beroun- Vlašim 6:11

Beroun-Rakovník 8:8

Rakovník-Vlašim 6:9

 

Pořadí turnaje:

1. SK Sršni K.Hora  9 bodů 30:14
2. Vlašim                    6 bodů 20:20
3. Rakovník                1 bod   18:28
4. Beroun                   1 bodů 21:33

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Adam Linek- Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Agáta Sovová.Trenér:Roman Socha

Branky:Ondra Gygal,Víťa Komárek,Agáta Sovová,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Adam Linek,Tomáš Král,Šárka Stočková

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6597023-2018-3-24-svazovy-turnaj-kh

 


Pátek 23.3.2018 Přátelský zápas HC Čáslav-Sršni

V pátečním odpoledni jsme sehráli poslední derby této sezóny u sousedů v Čáslavi.

Zápas se hrál 3×15 minut , po zápase měl kažký hráč 2 samostatné nájezdy.

 

A tým začal v tréninkovém tempu,první šanci zápasu soupeřovi chytil Honza.

Z protiútoku po akci Víťi Adam dává gól na 0:1.Další šance Štěpán a Tom nevyužívají.

Čáslav neproměnila samostatný únik a na druhé straně po přihrávce Šárky Tomáš prostřeluje „dorostence“ v brance Čáslavi 0:2.

Naše zaváhání před brankou Čáslav využívá 1:2.Pěkné akce Ondry s Agátou a Agáty se Štěpou bohužel gólem neskončily.

Další samostatný nájezd už Agáta s přehledem proměňuje 1:3.

Druhá třetina byla přehlídkou našich zahozených šancí,které postupně neproměnili 2x  Agáta,Tom,Štěpa,Víťa a Ondra trefil tyč.

Opět se potvrdilo staré známé nedáš-dostaneš.První nájezd ještě Honza chytil,ale z druhého již inkasoval 2:4.

Koncem třetiny Agáta ukázkovým blafákem navyšuje na 2:4.

Ve třetí třetině nejprve Ondra,Štěpán a 2x Agáta nevyužili své šance,Čáslav snížila na 3:4.

Po akci Štěpána Agáta trestuhodně netrefila prázdnou branku,ale Víťa po sólu přes celé hřiště opět navyšuje na 3:5.

Závěr zápasu patřil Čáslavi,když nejprve ze samostatného nájezdu snížila na 4:6, potom si svojí slabší chvilku vybral nepozorný Honza,který dostal gól z poloviny hřiště 5:6.Naštěstí Sršníci opět zabojovali a těsné vítězsví uhájili.

 

B tým sehrál se soupeřem vyrovnanou první třetinu 3:3.

Ve druhé třetině Čáslav odskočila na rozdíl dvou branek a o výsledku rozhodla až třetí třetina,kterou jsme bohužel prohráli 4:1.

Hráči si za poslední zápas sezony zaslouží velikou pochvalu,začalo se dařit i Mikymu v brance,který naše mužstvo několikrát podržel.

 

Sestavy:

Sršni A:Jan Macháček-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Vojta Němec,Štěpán Smetánka-Víťa Komárek,Šárka Stočková,Tomáš Král,Adam Linek.Trenér Ota Linek

Sršni B:Mikuláš Dvořák–Aleš Břinčil,Lukáš Bohdan,Karolína Čejková,Pepa Ryšavý-Kryštof Šibrava,Vojta Kohár,Tobiáš Tvrdík,Anička Hůlová-Jakub Wiesner,Marek Socha. Trenér Roman Socha

Výsledky:

HC Čáslav A -Sršni A  5:6(1:3,1:1,3:2)  branky:Agáta Sovová,Víťa Komárek,Tomáš Král,Štepán Smetánka,Adam Linek

HC Čáslav B-Sršni B 9:4(3:3,2:0,4:1) branka:Karolína Čejková,Pepa Ryšavý,vlastní

Samostatné nájezdy:

HC Čáslav A -Sršni A 3:5  branky:Víťa Komárek,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Tomáš Král

HC Čáslav B-Sršni B 3:1  branky:Tobiáš Tvrdík

 


Sobota 10.3. 2018 Přátelský zápas Sršni-HC Chotěboř

 

V sobotním dopoledni jsme hostili soupeře z Východočeského kraje HC Chotěboř.

Zápas se hrál 4×15 minut , po zápase měl kažký hráč 2 samostatné nájezdy.

 

A tým začal svůj zápas opravdu vlažně.První čtvrtina byla vzájemná oťukávaná bez vážnějších šancí.

Jedinou branku vstřelil při střídaní Víťa 1:0 a další ojedinělou šanci po střele Ondry dorážející Agáta neproměnila.

Ve druhé čtvrtině již Sršníci zabrali ,začali více bruslit a připojili svojí pověstnou bojovnost.Soupeře jsme dostali pod tlak.Tuto část hry jsme vyhráli 6:1,hatrickem se blýskl Tom,další branky vstřelili Adam,Agáta,Ondra a Štěpán.

Další šance ještě zahodili Adam se Štěpou,vysoké vedení podpořil i Honza,který chytil soupeřovo trestné střílení.

Ve třetí čtvrtině se hra vyrovnala ,branky padaly na obou stranách.Nejdříve soupeřův samostatný nájezd skončil na tyči,ale dojíždějící hráč odražený puk uklidil do naší branky.Sršníci ihned reagovali , Víťa, Agáta a Adam navyšují na 10:2.

Soupěř z protiútoku snížil na 10:3 , Ondra střelou pod víko navyšuje na 11:3.Z dalšího protiútoku dostáváme gól na 11:4.

V poslední čtvrtině jsme soupeře přestříleli 4:0,branku vstřelil Roman a své hatricky zkompletovali Agáta,Ondra a Víťa.

Celkové skóre se zastavilo na výsledku 15:4.

Mimo ospalé první čtvrtiny,ale naši hráči soupeře výrazně přebruslili,zápas odmakali a odbojovali.

Všichni doufáme a přejeme si,aby předvedená hra a poslední výsledky pomohly sobotu 24.3.,kdy hostíme svazový turnaj.

Tuto sezonu jsme ještě žádný  turnaj nevyhráli,snad se povede v sobotu.

Na všech turnajích jsme měli nejlepší a nejhlasitější kotel,nyní hrajeme doma,přijďte nás,prosím, všichni podpořit.

 

B tým svůj zápas prohrál 1:23,když jedinou branku domácích vstřelil ve druhé čtvrtině Ondra Vlasák.

 

Sestavy:

Sršni A:Jan Macháček-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka-Víťa Komárek,Šárka Stočková,Tomáš Král,Adam Linek.Trenér Roman Socha

Sršni B:Mikuláš Dvořák–Ondra Vlasák,Kryštof Šibrava,Lukáš Bohdan,Marek Socha-Vojta Němec,Míša Nadějová,Tomáš Kapusta,Vojta Kohár-Tobiáš Tvrdík,Jakub Wiesner,Aleš Břinčil. Trenér Roman Vlasák

Rozhodčí:Roman Socha,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni A -HC Chotěboř A 15:4(1:0,6:1,4:3,4:0)  branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Agáta Sovová,Ondra Gygal,Štepán Smetánka,Roman Socha,Adam Linek

Sršni B-HC Chotěboř B 1:23(0:6,1:6,0:4,0:7) branka:Ondra Vlasák

Samostatné nájezdy:

Sršni A-HC ChotěbořA 8:4  branky:Ondra Gygal,Roman Socha,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Tomáš Král

Sršni B-HC Chotěboř B 2:3  branky:Vojta Němec,Míša Nadějová

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6597015-2018-3-17-chotebor

 


Sobota 10.3. 2018 Přátelský zápas Sršni-HC Slavia Praha

 

V sobotním dopoledni jsme hostili soupeře zvučného jména,Slavii Praha.

Zápas se hrál 4×15 minut , po zápase měl kažký hráč 2 samostatné nájezdy.

 

A tým sršníků dovolil soupeři na začátku zápasu samostatný únik,který však Honza úspěšně chytil.

Víťa vstřelil první branku zápasu,další šance Tom,Adam a Víťa neproměnili.Soupeř z ojedinělé akce trefuje tyč naší branky.

Jak se proměňuje samostatný nájezd všem ukázal Štěpán,který zvýšil na 2:0.

Do konce čtvrtiny ještě po krásné akci Adama zvyšuje Víťa na 3:0 a po závaru před brankou soupeře opět Víťa navyšuje na 4:0.

Ve druhé čtvrtině Adam ze samostatného nájezdu prostřeluje brankáře hostí 5:0.

Víťa se v této části zápasu stává dvorním nahrávačem Toma,který po jeho dvou akcích střílí další dvě naše branky.

Stačí chvilka nepozornosti před naší brankou a soupeř zaznamenává čestný úspěch 7:1, druhou část hry uzavírá Ondra svojí přesnou střelou 8:1.

Ve třetí čtvrtině sršníci navýšili svůj zasloužený náskok o dvě branky,které vstřelili po pěkných akcích Ondy s Agátou 9:1 a Ondry s Romanem 10:1.

V poslední čtvrtině byl sršníků opět plný led,tuto čtvrtinu jsme vyhráli 6:0,když se střelecky hodně činil Víťa,který vstřelil čtyři branky a spousty šancí ještě neproměnil.

Jediné soupeřovy šance na zkorigování zápasu byly jeho dvě trestná střílení ,se kterými si Honza poradil.

Další branky přidal ještě Tom s Romanem a skóre se zastavilo na konečných 16:1 pro domácí Sršně.

Náš tým,který hrál oproti utkání s Čáslaví s velkou chutí a s maximální bojovností,soupeře ve všech směrech přehrával.

Hráči se poučili z chyb,které jsme dělali v minulém zápase.

 

B tým zaspal začátek zápasu a po první čtvrtině prohrával 0:9.

Ve druhé čtvrtině snížil Ondra Vlasák,ale soupeř naše konto zatížil dalšími pěti brankami.

Třetí čtvrtina byla pro sršníky výsledkově špatná,prohráli jí 0:8.

Ve čtvrté čtvrtině Ondra,Pepa a Vojta Němec snížili pouze náskok soupeře na 4:28.

 

 

Sestavy:

Sršni A:Jan Macháček-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka-Víťa Komárek,Šárka Stočková,Tomáš Král,Adam Linek.Trenér Roman Socha

Sršni B:Mikuláš Dvořák–Ondra Vlasák,Kryštof Šibrava,Pepa Ryšavý,Anička Hůlová-Vojta Němec,Tobiáš Tvrdík,Samuel Obluk,Vojta Kohár-Lukáš Bohdan,Jakub Wiesner,Aleš Břinčil. Trenér Michal Charvát

Rozhodčí:Ota Linek,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni A -HC Slavia Praha A 16:1(4:0,4:1,2:0,6:0)  branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Roman Socha,Adam Linek,Agáta Sovová,Ondra Gygal,Štepán Smetánka

Sršni B-HC Slavia Praha B 4:28(0:9,1:5,0:8,3:6) branky:Ondra Vlasák,Pepa Ryšavý,Vojta Němec

Samostatné nájezdy:

Sršni A-HC Slavia Praha A 6:5  branky:Štepán Smetánka,Ondra Gygal,Šárka Stočková,Roman Socha,Agáta Sovová

Sršni B-HC Slavia Praha B 5:9  branky:Ondra Vlasák,Vojta Němec,Tobiáš Tvrdík,Kryštof Šibrava,Vojta Kohár

http://srsnicikh.galerie.cz/6596353-2018-3-10-slavia

 


Středa 8.3. 2018 Přátelský zápas Sršni-HC Čáslav

Ve středu odpoledne jsme, místo tréninku, sehráli přátelský zápas s HC Čáslav.

Zápas se hrál 3×15 minut , A tým v rozestavení 3+1 a B tým v rozestavení 4+1.Po zápase měl kažký hráč 2 samostatné nájezdy.

 

A tým začal zápas dobře,  Adam svým důrazem vtřelil první branku na 1:0.

Za chvilku Agáta ukázkovým blafákem zvýšila na 2:0.Toto však bylo od sršníků na delší čas bohužel vše.

Soupeř poprvé překonal Honzu z trestného střílení 2:1.Roman a Víťa své šance neproměnili a nepokrytý soupeř před naší brankou vyrovnává na 2:2.

Ve druhé třetině kombinace Víťi s Agátou brankou neskončila a osamocený soupeřův hráč strhává vedení na stranu Čáslavi 2:3.

Tento gól nás na chvilku opět probudil,Víťa vyrovnává na 3:3 a Roman otáčí výsledek na 4:3.

Ve třetí třetině však hráči úplně přestali bruslit,svým matným a ospalým výkonem nabídli soupeři vyrovnání na 4:4.

Ke konci třetiny Víťa neproměnil svůj samostatný nájezd,brankou neskončila ani střela Agáty.

Celý zápas jsme měli problémy s rozehrávkou,nedařila  se nám kombinace,chyběl důraz v soubojích,nikomu se nechtělo moc bránit.

Bohužel jsme nenavázali na hru a výsledky z posledních zápasů.

 

B tým statečně vzdoroval soupeři , ale  i tentokrát bohužel vysoce prohrál 0:11.

V týmu se našel nikdo,kdo by překonal brankáře soupeře.

Nula na naše kontě svitila i po samostatných nájezdech.

 

 

Sestavy:

Sršni A:Jan Macháček-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Roman Socha-Víťa Komárek,Šárka Stočková,Tomáš Král-Adam Linek,Štěpán Smetánka.Trenér Roman Socha

Sršni B:Mikuláš Dvořák–Ondra Vlasák,Kryštof Šibrava,Pepa Ryšavý,Anička Hůlová-Vojta Němec,Tobiáš Tvrdík,Samuel Obluk,Lukáš Bohdan-Jakub Wiesner,Marek Socha. Trenér Michal Charvát

Rozhodčí:Ota Linek,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni A -HC Čáslav A 4:4(2:2,2:1,0:1)  branky:Adam Linek,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Roman Socha

Sršni B-HC Čáslav B 0:11(0:4,0:4,0:3)

Samostatné nájezdy:

Sršni A-HC Čáslav A 1:2  branka:Víťa Komárek

Sršni B-HC Čáslav B 0:1

 


Středa 21.2.2018 Přátelský zápas HC Ledeč n/S-Sršni  1:15(1:4,0:4,0:7)

Ve středu odpoledne A tým sehrál přátelské utkání s HC Ledeč n/S ročník 2009.

Zápas se hrál v rozestavení 3+1 na 3×15 minut ,po zápase měl každý hráč 2 samostatné nájezdy.

Sršníci od první minuty diktovali tempo hry a brzy se ujali vedení 0:1.Soupeřův hráč  po malém zaváhání naší obrany samostatným nájezdem prostřelil Honzu a srovnal stav na 1:1.

Byla to naštěstí jediná chybička.Do konce utkání stříleli góly pouze naši hráči a postupně navyšovali skore až na 15:1.

Všichni hráči velice poctivě bránili,Honza v bráně se zahřál až po utkání při samostatných nájezdech, kdy ho žádný z domácích hráčů nepřekonal.

Trenéři po zápase všechny hráče pochválili za bojovný a zodpovědný výkon.

 

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král, Adam Linek,Agáta Sovová -Roman Socha, Štěpán Smetánka,Ondra Gygal

Trenér: Roman Socha

Branky:Adam Linek,Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Roman Socha

Samostatné nájezdy:0:3

Branky:Tomáš Král,Ondra Gygal,Adam Linek

 


Neděle 18.2. 2018 Přátelský zápas HC Světlá n/S-Sršni 6:5(0:3,3:0,3:1,0:1)

 

V neděli,brzy ráno,hráli  Sršníci přátelský zápas v nedaleké Světlé.

Do Světlé vyrazil pouze A tým ,který sehrál zápas na 4×15 minut,po kterém měl každý hráč 2 samostatné nájezdy.

V první čtvrtině  Sršníci navázali na výkony z posledních zápasů,dobře bruslili,poctivě se vraceli před vlastní branku a soupeře převyšovali v bojovnosti.

Po nemoci se do sestavy vrátili nažhavení  Roman a Štěpán.Právě Roman svým důrazem poprvé dotlačil puk do domácí branky 0:1.Vedení Sršníky uklidnilo a začali si postupně vypracovávat další šance.

Ondrovu střelu a Agáty dorážku ještě brankář domácích vyrazil,další šanci Anička neproměnila,potom již po nahrávce Víťi Tom zvýšil na 0:2.Za chvilku Agáta  proměnila svůj samostatný nájezd 0:3.

Akce Víťi s Tomen a Adamova dorážka gólem neskončily.

Domácí hráli pouze v sedmi hráčích a nás bylo devět,do druhé čtvrtiny jsme proto Víťu převlékli do soupeřova dresu.Něž se někteří naši hráči vzpamatovali,že Víťa hraje za Světlou, soupeř dvakrát během chvilky skóroval 2:3.

V této části hry nás domáci začali přehrávat,mimo tří Ondrových střel jsme se většinou bránili a koncem čtvrtiny domácí srovnali na 3:3.

Ve třetí čtvrtině po krásné akci Roman-Ondra-Agáta se stav bohužel neměnil,ale na druhé straně nepokrytý domácí hráč před naší brankou na dvakrát prostřelil Honzu 4:3.

Tento gól nás trochu probudil,Anička neproměnila svůj samostatný nájezd a Ondra štastnou střelou srovnal 4:4.Adam s Agátou své šance neproměnili a přišel zákonitě trest.

Opět volný hráč před brankou a domácí vedou 5:4.Z dalšího samostatného nájezdu již domácí vedou o dvě branky 6:4.

Ve čtvrté čtvrtině jsme domácí výrazně přehrávali,Romanovi se podařilo snížit na 6:5.Sršníci tento zápas nechtěli prohrát,ale branka domácích pro nás byla zakletá.

Adam,Ondra a Agáta své šance nedokázali proměnit.V posledních sekundách ujel domácím Adam,ale své sólo zakončil střelou do domácího brankáře.

Výsledek tohoto zápasu není až tak důležitý,ale trenéry jistě musela potěšit bojovnost a hra celého týmu.

 

Sestava:Jan Macháček-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Roman Socha,Anička Hůlová-Víťa Komárek,Adam Linek,Šárka Stočková,Tomáš Král-Štěpán Smetánka.Trenér Roman Socha

Branky:Roman Socha,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Tomáš Král.

Samostatné nájezdy 4:2 branky:Agáta Sovová,Tomáš Král

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6594946-2018-2-18-svetla-n-s

 


10.2. 2018 Svazový turnaj Hořovice

V sobotu odpoledne museli Sršníci absolvovat cestu až do Hořovic na svůj čtvrtý svazový turnaj. Naše marodka se během týdne pěkně rozrostla,chyběli nemocný Štěpán Smetánka,Roman Socha,Marek Socha a Adam Linek.

Na turnaj bylo připraveno pouze 10 zdravých hráčů.Trenér Roman Socha byl nominován k  zápasu A týmu mužů,vedením mužstva byl pověřen Ruda Macháček.

 

Sršni-Slaný 31:2(8:0,12:1,11:1)

V prvním zápase jsme na soupeře vlétli a brzy vedli po brankách Ondry,Toma a Aničky 3:0.Za stavu 2:0 Honza chytil soupeřovo trestné střílení.Rychlé vedení nás povzbudilo a po pěkných akcích jsme začali přidávat i další branky.

Střelecky se po delší době probudil Tom,který během první třetiny nasázel soupeři čtyři branky.Další branky přidali postupně Agáta a Ondra.Branka zůstávala zakletá pro Víťu.

Ve druhé třetině Víťa dokazuje své kanonýrské schopnosti a sedmkrát překonává brankaře hostů.Ondra ještě neproměnil trestné střílení a další branky přidali Šárka a 3x Tom.

I za již rozhodnutého stavu Sršníci nezapomínali na zadní vrátka a všichni se poctivě vraceli.Soupeř nám však vstřelil branku za stavu 18:1.

Ve třetí třetině Víťa opět vstřelil 7 branek,soupeř koriguje druhou brankou na 22:2,pozadu nezůstali ani ostatní naši střelci.Dvakrát Ondra,Anička a Agáta uzavřeli celkové skore na 31:2.

 

Sršni-Nymburk 2:13(1:7,0:3,1:3)

Druhé utkání,proti nejlepšímu soupeři letošní sezony ,jsme nechtěli odehrát s velkým brankovým přídělem.Všechny hráče jsme nabádali k zodpovědné obraně  a maximální bojovnosti.

Bohužel náš plán se začal brzy hroutit.Z prvních dvou střel jsme prohrávali 0:2.Za stavu 0:5 chytil Honza soupeřovo trestné střílení a Víťa snížil na 1:5,ale soupeř ihned po buly překonal ještě se radujícího Honzu,který se nestihl vrátit zpět do branky.Do konce třetiny jsme inkasovali ještě jednou,ale výsledek 1:7 byl hrozivý.

Ve druhé a třetí třetině však Sršníci ukázali bojovné srdíčko a soupeře svým  výkonem do  šancí nepustili.Naštěstí nás podržel i Honza v brance a zrodil se pro nás přijatelný výsledek 2:13.

V nekompletní sestavě ,ve které jsme Nymburku vzdorovali se nakonec zrodila vůbec nejnižší prohra v této sezoně.Výsledky na minulých turnajích byly 1:33 a 2:19.

 

Sršni-Žebrák 23:1(10:0,8:0,5:1)

Do posledního utkání proti domácímu celku jsme nastupovali s vidinou druhého místa.Chtěli jsme zkusit po předchozích výkonech udržet nulu na kontě inkasovaných branek .Bohužel v hlavičkách hráčů se po zveřejnění výsledků předešlých zápasů už jevilo jasné vítězství.Proti nejslabšímu týmu tohoto turnaje jsme nakonec vyhráli vysokým rozdílem 23:1,ale zklamáním bylo,že každý si chtěl dát gól,nikomu se nechtělo bránit.Nulu jsme nakonec neudrželi,čestný úspěch soupeř zaznamenaldevět minut před koncem zápasu.

 

Hráči si,ale i tak zaslouží velikou pochvalu za opravdu bojovný výkon,rodiče a sršní kotel je stále burcoval a hnal za co nejepším výsledkem.

Po delší době jsme začali i proměňovat šance a vstřelili celkem 56 branek ve třech utkáních.

 

Ostatní výskedky:

Žebrák-Slaný 11:16

Nymburk-Slaný 32:2

Nymburk-Žebrák 46:1

 

Pořadí turnaje:

1. Nymburk               9 bodů 91:5
2. SK Sršni K.Hora  6 bodů 56:16
3. Slaný                      3 body 20:74
4. Žebrák                   0 bodů 13:85

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Vojta Němec- Ondra Gygal,Ondra Vlasák,Anička Hůlová,Agáta Sovová-Tobiáš Tvrdík.Trenér:Ruda Macháček

Branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Agáta Sovová,Ondra Gygal,Anička Hůlová,Ondra Vlasák,Šárka Stočková

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6594166-2018-2-10-svazovy-turnaj

 


Středa 7.2. 2018 Přátelský zápas HC Čáslav-Sršni

 

Ve středu odpoledne jsme, místo tréninku, sehráli přátelský zápas na novém čáslavkém stadionku.

A i B tým však odjížděl oslaben o nemocné spoluhráče.

Po dohodě se soupeřem jsme oba zápasy odehráli 3×15 minut v rozestavení 3+1,po zápase měl kažký hráč 2 samostatné nájezdy.

A tým jako již tradičně zaspal začátek zápasu a z první střely prohrával 0:1.

Po šancích Agáty,Ondry a Šárky se skore měnilo opět na druhé straně,kdy osamocený soupeř před brankou nadvakrát prostřelil Honzu 2:0.

V závěru třetiny se po další neproměněné šanci Agáty již radujeme z prvního gólu.

Střelcem je po nahrávce Toma Agáta.Třetinu jsme prohráli 2:1.

Ve druhé třetině nejprve Agáta vyrovnala na 2:2,potom Ondra trestuhodně minul úplně prázdnou branku soupeře.

Koncem třetiny Agáta svým třetím gólem strhává vedení na naší stranu 2:3.

Třetí třetina byla plná šancí na obou stranách.Soupeř nejprve vyrovnal na 3:3.

Šance Ondry ,kombinace Adama s Agátou ,Šárky s Agátou bohužel zůstaly nevyužity.

Pět minut před koncem zápasu byla aktivní Agáta faulována a z trestného střílení trefila tyčku.

Za dvě minuty se situace otočila,po zbytečném faulu Adama jel trestné střílení soupeř a proměnil 4:3.

Sršníkům bylo 90 vteřin na vyrovnání málo a tento zápas prohráli.

 

B tým vzdoroval soupeři pouze první třetinu,kterou prohrál 6:1,naší jedinou branku vstřelil na 4:1 Pepa Ryšavý.

Koncem třetiny si Sršníci vytvořili tlak před soupeřovou brankou,ale bez gólového efektu.

Druhá a třetí třetina byla již záležitostí výšky skóre,obě třetiny jsme shodně prohráli 9:0.

Brankář Mikuláš Dvořák se v tomto zápase pořádně zapotil 🙂

 

Sestavy:

Sršni A:Jan Macháček-Agáta Sovová,Adam Linek,Šárka Stočková-Anička Hůlová,Tomáš Král,Ondra Gygal.Trenér Roman Socha

Sršni B:Mikuláš Dvořák–Ondra Vlasák,Kryštof Šibrava,Vojta Kohár-Pepa Ryšavý,Marek Socha,Ondra Němec-Tobiáš Tvrdík,Jakub Wiesner,Aleš Břinčil. Trenér Roman Vlasák

Výsledky:

HC Čáslav A-Sršni A 4:3(2:1,0:2,2:0)  branky:Agáta Sovová

HC Čáslav B-Sršni B 24:1(6:1,9:0,9:0) branka:Pepa Ryšavý

Samostatné nájezdy:

HC Čáslav A-Sršni A 2:4  branky:Tomáš Král,Agáta Sovová,Anička Hůlová,Adam Linek

HC Čáslav B-Sršni B 2:1  branky:Kryštof Šibrava

 


Sobota 3.2.2018 Turnaj ročníku 2011 Choceň

V soboru zajížděli Sršníci ročník 2011 ke svému prvnímu turnaji do Chocně.

Vzhledem k chřipkové epidemii se systém turnaje změnil , protože se jeden tým na poslední chvíli odhlásil.

Nehrálo se ve skupinách,ale systémem každý s každým.

V konečné tabulce nakonec Sršníci obsadili poslední 7 místo.

Výsledky:

HC Chotěboř-Sršni 15:0

HC Trutnov-Sršni 6:4

HC Spartak Choceň-Sršni 11:0

Junior Capitals Vídeň-Sršni 11:1

HC Spartak Polička-Sršni 5:3

Mounfield Hradec Králové-Sršni 8:0

 

Sestava:Mikuláš DvořákAnička Hůlová,Ondra Vlasák,Pepa Ryšavý,Max Štus,Aleš Břinčil,Kryštof Šibrava,Tomáš Kapusta,Vojta Kohár.

Trenér:Michal Charvát

Branky:Anička Hůlová,Ondra Vlasák,Pepa Ryšavý,Max Štus.

 

 


Sobota 3.2.2018 Přátelský zápas Sršni 2009-Sršni 2010 14:7(5:1,2:5,7:1)

Ve sobotu dopoledne A tým sehrál přátelské utkání se Sršníky  ročník 2009.

Zápas se hrál v rozestavení 3+1 na 3×20 minut ,po zápase měl každý hráč 4 samostatné nájezdy.

Až na omluvené Ondru Gygala a Štěpána Smetánku jsme byli kompletní.

Bohužel hned na začátku zápasu jsme prohrávali 1:0.Po chvilce nepozornosti jsme se začali osmělovat a hra se začala vyrovnávat.

Sršníci,opět jako v Ledči, začali bojovat a připravovat si i šance,které postupně Šárka,Tomáš,Adam,Agáta a Víťa neproměnili.

Když už se nám Víťou podařilo vyrovnat na 1:1,trochu jsme před koncem třetiny polevili v obraně.

Soupeř nám 4x ujel a slepenými góly pod víko vedl rázem 5:1.

Do druhé třetiny jsme nastupovali proti soupeři,který stáhl sestavu na dva hráče.

Výhoda jednoho hráče v poli nás trochu nakopla a tuto třetinu jsme vyhráli 2:5.

O naše góly se podělili Víťa,Roman a Adam.

Škoda ,že jsme nevyužili ještě spousty šancí a pěkných,po gólu volajících akcí.

Ve třetí třetině soupeř opět nastoupil ve třech hráčích a rozhodl o svém vítězsví.

Naši jedinou branku vstřelil Víťa.

Po zápase si všichni hráči vysloužili velikou pochvalu,trenér soupeře Pavel Sirotek je přišel pochválit do kabiny a přinesl jim sladkou odměnu.

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král, Víťa Komárek,Šárka Stočková-Roman Socha,Agáta Sovová,Adam Linek

Trenér:Roman Socha

Branky:Víťa Komárek,Roman Socha,Adam Linek

Samostatné nájezdy:10:5

Branky:Víťa Komárek, Agáta Sovová,Roman Socha,Adam Linek,Šárka Stočková

 


Středa 31.1.2018 Přátelský zápas HC Ledeč n/S-Sršni  2:8(1:3,0:4,1:1)

Ve středu odpoledne A tým sehrál přátelské utkání s HC Ledeč n/S ročník 2009.

Zápas se hrál v rozestavení 3+1 na 3×15 minut ,po zápase měl každý hráč 2 samostatné nájezdy.

Sršníci se do o rok starších protihráčů od první minuty zakousli. Ač jsme zápas 3+1hráli poprvé, víc místa a prostotu na ledě nám vyhovovalo.

Hráči měli více času na zpracování kotouče a nahrávku.

První šanci Roman neproměnil, ale z další akce kanonýr Víťa vstřelil první branku 0:1.

Za chvilku Roman trefil tyč ,našel si odražený puk a uklidil ho do branky 0:2.

Další šance Víťa, Adam a Tom neproměnili ,z protiútoku soupeř prostřelil Honzu 1:2.

Skóre první třetiny uzavřel opět Víťa 1:3.

Ve druhé třetině si Sršníci vykombinovali spousty šancí, bylo k vidění i pár opravdu pěkných akcí.

Tuto třetinu jsme vyhráli 0:4,naše branky postupně vstřelili Tom, Adam a Víťa 2x(jednou z TS).

Ve třetí třetině po pěkné kombinaci Adama a Toma vedeme 1:8.

Z dalších šancí trefuje Víťa tyč a břevno soupeřovy branky.

Dvě minuty před koncem soupeř využil zmatků před naší brankou a upravil na konečných 2:8.

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král, Adam Linek, Víťa Komárek-Roman Socha, Štěpán Smetánka, Agáta Sovová

Trenér: Ota Linek

Branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Roman Socha

Samostatné nájezdy:1:3

Branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Štěpán Smetánka

 


28.1. 2018 Týden hokeje

V rámci akce Týden hokeje sehráli sršníci tréninkové utkání černí-žlutí.

Zápas se hrál na 3×15 minut.

Od začátku zápasu měli navrch žlutí,první třetinu vyhráli 4:1,ve druhé třetině se hra začala vyrovnávat a stav byl 5:3.

Ve třetí třetině černí zabrali a dočkali se  vedení 6:7,v poslední minutě zápasu však Víťa srovnal na 7:7 a o vítězi musely rozhodnout samostatné nájezdy.

Každý hráč jel 2 samostatné nájezdy ,o vítězství černých 1:2 rozhodl Vojta s Romanem,za žluté skóroval opět Víťa.

 

Sestavy:

černí: Jan Macháček-Vojta Maník,Roman Socha,Šárka Stočková-Marek Socha,Tobiáš Tvrdík,Josef Ryšavý,Jakub Smetánka.Trenér Roman Socha

žlutí: Dominik Rejnek-Víťa Komárek,Tomáš Král,Agáta Sovová-Štěpán Smetánka,Ondra Vlasák,Lukáš Bohdan,Kryštof Šibrava.Trenér Víťa Maník
Rozhodčí:Ruda Macháček

27.1. 2018 Přátelský zápas Sršni-HC Světlá n/S

V sobotním dopoledni jsme sehráli přátelské utkání s HC Světlá n/S.

HC Světlá přijela s A i B týmem.B mužstvu v brance opět vypomohl Dominik Rejnek.

Každé mužstvo sehrálo  zápas 4×15 minut ,po zápase měl každý hráč 2 samostatné nájezdy.

 

A mužstvo na soupeře doslova vlétlo ,hráčí si vytvářeli spousty šancí,které se však nedařilo proměnit.

Před vlastní branku jsme soupeře pouštěli jen sporadicky.Ke konci první čtvrtiny konečně Víťa a dvakrát Štěpán prolomili střeleckou smůlu a během chvilky jsme vedli 3:0.

Čtvrtou branku vstřelil dalekonosnou střelou Ondra.

Ve druhé čtvrtině Honza chytil soupeřovo trestné střílení,opět jsme na branku soupeře vyslali spousty střel,bez gólového efektu.

Své samostatné nájezdy postupně Agáta,Víťa,Šárka neproměnili. Po pěkných kombinacích Adama s Tomem a Víťi s Agátou se skore také neměnilo.

Bohužel do konce čtvrtiny nepokrytý soupeř dvakrát dorazil svoji střelu za bezmocného Honzu- 4:2.Víťa dalším gólem navýšil naše vedení na 5:2.

Začátek třetí čtvrtiny nám vyšel na jedničku,Štěpán a Víťa navyšují naše vedení na 7:2.Pěkné kombinace Adam s Agátou a Roman se Štěpou branku nepřinesly.

Agáta svůj nájezd také nedala a soupeř trefil tyč naší branky.

Poslední čtvrtina byla opravdová přestřelka,Sršníci vrhli vše do útoku,občas zapomněli za zadní vrátka,ale soupeře přestříleli a  začali i proměňovat i své šance.

Konečně se prosadila aktivní Agáta,další branky přidali Ondra,Tom,dvakrát Adam a skóre uzavřel opět Víťa.

Soupeř už jen dvěma góly korigoval výsledek na 8:3 a 11:4.

Naše vítězství bylo zcela zasloužené,bylo vidět,že pokud hráči zápas odmakají,výsledky se dostaví.

Podařila se nám tak odveta za nepovedený zápas z turnaje ve Světlé,který jsme prohráli  2:6.

 

B mužstvo odehrálo svůj zápas dobře,soupeře nepustili do vážnějších šancí a hráči si s chutí zastříleli.

Celé mužstvo se dobrou a bojovnou hrou podílelo na vysokém vítězství 31:2. Všichni si to fakt užili !!Konečně si odnášeli domů super pocit z vyhraného zápasu.

Své první branky v kariéře vstřelili Tobiáš Tvrdík,Kryštof Šibrava,Ondra Vlasák,Pepa Ryšavý,Vojta Němec a Lukáš Bohdan.

 

 

Sestavy:

Sršni A:Jan Macháček-Ondra Gygal,Štěpán Smetánka,Roman Socha,Šárka Stočková-Adam Linek,Víťa Komárek,Tomáš Král,Agáta Sovová.Trenér Roman Socha

Sršni B: Dominik Rejnek-Josef Ryšavý,Ondra Vlasák,Anička Hůlová,Kryštof Šibrava-Vojta Němec,Adam Němec,Marek Socha,Lukáš Bohdan-Mikuláš Dvořák,Aleš Břinčil,Tobiáš Tvrdík.Trenér Michal Charvát

Rozhodčí:Ota Linek,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni AHC Světlá n/S A 13:4(4:0,1:2,2:0,6:2)  branky:Víťa Komárek,Štěpán Smetánka,Adam Linek,Agáta Sovová,Ondra Gygal,Tomáš Král

Sršni BHC Světlá n/S B 31:2(8:0,11:0,11:0,1:2)  branky:Anička Hůlová,Tobiáš Tvrdík,Kryštof Šibrava,Aleš Břinčil,Vojta Němec,Adam Němec,Josef Ryšavý,Ondra Vlasák,Mikuláš Dvořák,Lukáš Bohdan

Samostatné nájezdy:

Sršni AHC Světlá n/S  A 8:2  branky:Adam Linek,Ondra Gygal,Štěpán Smetánka,Roman Socha,Víťa Komárek

Sršni BHC Světlá n/S  B 2:3  branky:Aleš Břinčil,Mikuláš Dvořák

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6593097-2018-1-27-svetla

 


17.1. 2018 Přátelský zápas Sršni-SC Kolín

Ve středu místo tréninku jsme sehráli přátelské utkání s SC Kolín.

SC Kolín přijel s A i B týmem,za A tým Kolína nastoupil i náš bývalý hráč a kamarád Vojta Maník.

A i B mužstvo sehrálo  zápas 3×15 minut .

V brance B týmu vypomohl Jan Sadílek.

 

Áčko Sršníků nastoupilo do zápasu nekompletní,chyběl Tomáš Král,Mikuláš Dvořák a nemocný Štěpán Smetánka, v průběhu zápasu pro nevolnost odstoupila i Šárka Stočková.

První třetina byla boj o každý metr ledu,všichni hráči se poctivě vraceli k vlastní brance a bojovali o každý puk.

Tuto třetinu jsme prohráli 0:1,když jediný gól  vstřelil Vojta Maník.

Ve druhé třetině jsme pokračovali v bojovném výkonu,ale Kolín nás vyučoval z využívání šancí.Naši hráči své šance neproměnili a Kolín vytěžil z minima maximum.

Za stavu 0:4 vstřelil svou první branku Adam Němec a vykřesal malou jiskřičku naděje.

Ve třetí třetině jsme si vytvořili další šance,Adam Linek s Agátou  snížili na 3:4,ale bohužel skóroval i dvakrát Kolín-3:6.

I za takto nepříznivého stavu naši hráči začali více bruslit a soupeře přehrávat .Kolín v závěru zápasu úplně odpadl.

Trenér Socha burcoval své svěřence a hnal je za vyrovnáním.

Na konci zápasu ještě Adam Němec a Agáta svými góly snížili na konečných 5:6.

Škoda,že ze závěrečného tlaku nepadl tolik toužený vyrovnávací gól.

Hráči toto tréninkové utkání opravdu odmakali a  zaslouží velikou pochvalu.

Pokud bychom dnes byli kompletní , Kolín jsme určitě porazili.

 

 

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Agáta Sovová,Adam Němec,Roman Socha-Adam Linek,Víťa Komárek,Tobiáš Tvrdík,Šárka Stočková-Aleš Břinčil.Trenér Roman Socha

Sršni B:Jan Sadílek-Samuel Obluk,Michaela Nadějová,Josef Ryšavý,Ondra Vlasák-Vojta Němec,Marek Socha,Kryštof Šibrava,Tomáš Kapusta-Dominik Rajdl,Lukáš Bohdan .Trenér Michal Charvát

Rozhodčí:Ota Linek,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni ASC Kolín A 5:6(0:1,1:3,4:2)  branky:Adam Němec,Adam Linek,Agáta Sovová

Sršni B SC Kolín B 0:9(0:4,0:1,0:4)

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6592270-2018-1-17-kolin

 


13.1. 2018 Svazový turnaj Nymburk

V sobotu ráno zajížděli Sršníci ke svému třetímu svazovému turnaji do Nymburka.V sestavě chyběl nemocný Štěpán Smetánka a omluvený Mikuláš Dvořák.

 

Sršni-Sedlčany 3:10(1:2,1:3,1:5)

V prvním zápase nás čekali Sršni ze Sedlčan.Zápas jsme začali dobře,Sršníci bojovali a nepouštěli soupeře na dostřel Honzovy branky.První třetina byla z naší strany bez vážnějších šancí.Koncem třetiny jsme již bohužel dostali dva slepené góly.Po chvilce Víťa proměnil trestné střílení a snížil na 1:2.Začátkem druhé třetiny soupeř zvýšil na 1:3 a Roman opět stáhl na rozdíl jediné branky.Za chvíli Agáta  neproměnila své trestné střílení a soupeř opět vstřelil dvě branky.Víťa ani Roman bohužel své šance neproměnili.Ve třetí třetině trenér Roman stáhl sestavu na dvě lajny,Sršníci ale zaspali začátek  a během chvilky jsme dostali další dvě branky 2:7.Další šance Víťi,Ondry a opět trestné střílení Víťi gólem neskončily a prohráli jsme vysokým rozdílem 3:10,poslední branku vstřelil opět kanonýr Víťa.

 

Sršni-Kralupy 6:4(2:1,1:0,3:3)

Ve druhém zápase jsme museli porazit Kralupy,pokud jsme chtěli obsadit alespoň třetí místo.Sršníci se na soupeře vrhli ,bohužel Víťa trefuje tyč a břevno,Ondra Gygal tyč.Opět se ukázalo osvědčené nedáš-dostaneš.Soupeř z trestného střílení prostřeluje Honzu a vede 0:1.Nakonec jsme  první třetinu vyhráli 2:1 po brankách Víťi.Ve druhé třetině Adam zvyšuje na 3:1 a ještě spoustu dalších šancí postupně neproměnili Adam,Víťa,Ondra a Roman.Ve třetí třetině soupeř opět z trestného střílení snižuje na 3:2 a po chvilce vyrovnává na 3:3.Tomáš mohl opět strhnout vedení na naší stranu,ale neproměňuje trestné střílení.Naštěstí během chvilky slepenými góly Roman,Ondra G. a Šárka postupně navyšují naše vedení na 6:3.Koncem zápasu soupeř již jen snižuje na konečných 6:4.

 

Sršni-Nymburk 2:19(1:7,0:6,1:6)

V posledním zápase jsme se snažili nedostat velký příděl od suverénního domácího celku.První třetinu jsme prohráli 1:7,když jedinou branku vstřelila Agáta.Ve druhé třetině,která se odehrála pouze před naší brankou jsme inkasovali dalších šest branek.Poslední třetinu tohoto turnaje jsme opět prohráli 1:7,když jedinou branku vstřelil Víťa z trestného střílení.Vítězství Nymburka bylo zasloužené,díky Honzovi v brance jsme naštěstí nedostali větší „nášup“.

 

Ostatní výskedky:

Nymburk-Kralupy 25:2

Nymburk-Sedlčany 13:13

Sedlčany-Kralupy 23:1

 

Pořadí turnaje:

1. Nymburk               5 bodů 57:17
2. Sedlčany               5 bodů 46:17
3. SK Sršni K.Hora  2 body 11:33
4. Kralupy                  0 bodů  7:54

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král,Adam Linek,Víťa Komárek,Pepa Ryšavý- Ondra Gygal,Marek Socha,Roman Socha,Ondra Vlasák-Šárka Stočková,Anička Hůlová,Agáta Sovová.Trenér:Roman Socha

Branky:Ondra Gygal,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Roman Socha,Šárka Stočková

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6592109-2018-1-13-svazovy-turnaj-nymburk

 


29.12. 2017 Vánoční turnaj Světlá n/S

V pátek 29.12. zajížděli Sršníci na vánoční turnaj do Světlé nad Sázavou.Turnaje se zůčastnilo 8 mužstev,hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech mužstvech 2x 15minut systémem každý s každým.

Po odehrání zápasů ve skupinách hrála mužstva na stejných místech o celkové umístění.

Bohužel jsme odjeli do Světlé bez omluveného Adama Linka,nemocných Agáty Sovové a Ondry Gygala.

Vypomohl nám opět Vojta Maník a na první turnaj v kariéře byl povolán Pepa Ryšavý.

 

Sršni-BK Havlíčkův Brod 5:4 (1:0,4:4)

První zápas Sršníci odehráli proti BK Havlíčkův Brod.Sršníci začali zápas dobře,hned v první minutě Tomáš neproměnil trestné střílení,ale za chvilku Víťa vstřelil branku na 1:0.Další šance ale Víťa,Vojta a Štěpán neproměnili.Celý první poločas jsme soupeře do žádné vážnější šance nepustili,co prošlo pochytal dnes dobře chytající Honza.Všichni dobře bránili a nepouštěli soupeře před naší branku.Ve druhém poločase se strhla přestřelka.Vojta s Romanem zvýšili náš náskok na 3:0,ale začal kousat i soupeř.Z protiútoku snížil Brod na 3:1,naštěstí během jednoho střídání Víťa a Vojta navyšují na 5:1.Potom si svou slabší chvilku vybral Honza a soupeř snížil na 5:2.Svou chybu však  napravuje chycením soupeřova trestného střílení  a dvou dalších vyložených šancí.Když soupeř snížil na 5:3,začali Sršníci opět bojovat a i přes další gól v naší brance jsme již vítězství vyloženě ubojovali.V poslední minutě se k nám přiklonilo i štěstí,když soupeř trefil tyč.

Sršni-HC Spartak Choceň 1:11 (1:4,0:7)

Po dvou hodinách odpočinku jsme nastoupili proti Chocni.Po této dlouhé pauze se  Sršníci nedokázali dostat do zápasu.Soupeř nám během chvilky vstřelil čtyři rychlé branky .Do poločasu si vstřelila Choceň ještě vlastní branku a vykřesala pro nás malou jiskřičku naděje.Stáhli jsme sestavu na dva útoky s vidinou korigování výsledku.Bohužel,hned začátkem druhého poločasu jsme dostali další 4 branky a bylo rozhodnuto.Soupeř hrál organizovaně,hráči  byli v rozestavení 2+2, za 30 minut šlo na naši branku 52 střel .My si v  zápase nevytvořili žádné šance a zaslouženě prohráli.V závěru ještě Pepa a soupeř neproměnili trestné střílení.

Sršni-HC Spartak Polička  2:6 (1:4,1:2)

Zápas s pozdějším vítězem celého turnaje,před kterým už bylo dáno celkové pořadí ve skupině byl jen otázkou výšky skóre.Doposud suverénní  Polička převálcovala každé mužstvo naší skupiny.Sršníci, zklamaní z debaklu od Chocně,k tomuto zápasu přistoupili zodpovědně.Hráči bojovali stějně jako proti Brodu,bohužel  Polička je hokejově trochu jinde a první poločas vyhrála 1:4.Ve druhém poločase  jsme ještě přidali na bojovnosti a nasazení.Zaslouženě jsme v této části zápasu vybojovali remízu 2:2 a Tomáš ještě neproměnil trestné střílení.

 

Ostatní výskedky:

HC Spartak Polička-HC Spartak Choceň 7:2

HC Spartak Polička-BK Havlíčkův Brod 11:1

BK Havlíčkův Brod – HC Spartak Choceň 2:7

 

Pořadí skupiny:
1. HC Spartak Polička 6 bodů 24:5
2. HC Spartak Choceň 4 body 20:10
3. SK Sršni K.Hora 2 body 8:21
4. BK Havlíčkův Brod 0 bodů  7:27

V  pořadí naší skupiny jsme skončili třetí a v zápase o umístění jsme hráli o 5-té místo s domácí Světlou.

 

Sršni-HC Světlá n/S  3:6 (1:2,2:4)

V zápase o páté místo nejprve Víťa neproměnil svoji šanci a z protiútoku domácí vedli 0:1.Po faulu Aničky domácí z trestného střílení zvyšují na 0:2.Koncem poločasu Víťa snižuje na 1:2.Jako již tradičně začátkem druhého poločasu dostáváme dva slepené góly.Víťa a Vojta dostali více prostoru na ledě,každý vstřelil po jednom gólu,ale bohužel byly to pouze góly ke snížení stavu na 2:4 a 3:6.Výpadek za začátku poločasu jsme již nedohnali a celkově skončili na šestém místě.

 

V namíchané sestavě,bez tří stabilních hráčů, jsme obsadili šesté místo.Je to vylepšení umístění z loňského roku,kdy jsme skončili na předposledním sedmém místě.Hráči si za utkání s H.Brodem a Poličkou zaslouží velkou pochvalu za bojovnost.Na zápas s Chocní a Světlou musíme hodně rychle zapomenout.Po turnaji si všichni společně užili welness a relax na zámku v Úmoníně.

 

 

Sestava:Jan Macháček-Tomáš Král,Štěpán Smetánka, Roman Socha, Marek Socha-Víťa Komárek,Vojta Maník,Aleš Břinčil,Pepa Ryšavý-Anička Hůlová,Ondra Vlasák, Šárka Stočková,Mikuláš Dvořák .Trenér:Ruda Macháček,Víťa Maník

Branky:Víťa Komárek,Vojta Maník,Roman Socha,Štěpán Smetánka

Nejlepší hráč turnaje:Anička Hůlová

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6590627-2017-12-29-turnaj-svetla

 


26.12. 2017 Vánoční turnaj Kutná Hora

Na Štěpánské  dopoledne jsme pořádali  vánoční turnaj ročníku 2010 a mladší.

Zúčastnili se atraktivní celky z regionu HC Čáslav,HC Chrudim ,SC Kolín a domácí Sršníci.

Můžeme říci,že co zápas,to derby!

Turnaj se hrál tabulkovým systémem,každý s každým,na 3×15 minut.

 

Sršni-HC Čáslav 4:8 (0:2,2:3,2:3)

První zápas Sršníci odehráli proti HC Čáslav.Soupeř ,se kterým jsme doposud neprohráli,byl ve všech  směrech lepší.Možná došlo i na podcenění soupeře.Hráči byli všude pozdě,nebruslili a nedokázali pořádně vystřelit na branku soupeře.Zaslouženě jsme prohráli. V pozdějším součtu nás mohou mrzet 2 břevna od Víťi.

Sršni-HC Chrudim 10:8 (1:2,3:2,6:4)

S HC Chrudim jsme první třetinu prohráli 2:1 a ještě soupeř neproměnil trestné střílení za faul Adama.Ve druhé třetině jsme zabrali a srovnali na 4:4,všechny góly vstřelil Víťa.Třetí třetina byla veliká přestřelka, ve které se nakonec radovali Sršníci z vítězství 10:8.Tento zápas byl soubojem Chrudimi s Víťou,který vstřelil 8 z 10 našich branek.

Sršni-SC Kolín  0:12 (0:3,0:4,0:6)

Zápas s Kolínem byl jen otázkou výšky skóre.Doposud suverénní  Kolín postupně navyšoval svůj náskok až na konečných 0:12.Pár našich ojedinělých šancí pochytal výborný brankář Kolína Jakub Mokrý.

 

Ostatní výskedky:

SC Kolín-HC Chrudim 12:4

SC Kolín-HC Čáslav 14:4

HC Čáslav – HC Chrudim 2:7

 

Pořadí turnaje:
1. Kolín 6 bodů 38:8
2. Chrudim 2 body 19:24
3. Čáslav 2 body 14:25
4. Sršni 2 body  14:28

 

V celkovém součtu byl první Kolín se šesti boby.O druhém až čtvrtém místě rozhodovala minitabulka,protože ostatní celky měly po dvou bodech.Celkově jsme jsme obsadili 4 místo.

 

Sestava:Jan Macháček-Ondra Vlasák, Víťa Komárek, Šárka Stočková,Tomáš Král- Štěpán Smetánka, Roman Socha, Adam Linek, Mikuláš Dvořák -Ondra Gygal,Agáta Sovová ,Marek Socha,Anička Hůlová

Branky:Tomáš Král,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Štěpán Smetánka

Rozhodčí:Víťa Maník,Roman Vlasák

 

Nejlepší hráči turnaje:

Kolín-Jakub Mokrý

Chrudim- Lukáš Mrázek

Čáslav-Maxmilián Rada

K.Hora-Štěpán Smetánka

 

http://srsnicikh.galerie.cz/6589913-2017-12-26-vanocni-turnaj

http://www.svoboda.info/sport/hokej/hokejovy-turnaj-mladsich-zaku-v-kutne-hore-opanoval-tym-kolina/

 


21.12. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Rodiče

V rámci čtvrtečního tréninku sehráli Sršníci přátelské utkání proti rodičům.

Oboustraně vyhecované a bojovné utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 2:2.

Z rodičů vyhrál každý kdo se nezranil 🙂

Další fotky na:

http://srsnicikh.galerie.cz/6590096-2017-12-21-deti-rodice

 


17.12. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Chrudim

 

V nedělním dopoledni si Sršníci k dalšímu přípravnému zápasu pozvali soupeře HC Chrudim.

Soupeř ani my jsme nebyli kompletní,obě sestavy ovlivnila velká marodka.

Do sestavy jsme zařadili Vojtu Maníka a Michala Zvěřinu.

Trenéři se proto dohodli,že postaví A i B tým ale bude se hrát systémem 3+1 na 4×15 minut a závěrečná trestná střílení.

 

Áčko Sršníků opět zaspalo začátek a brzy prohrávalo 0:1.

Soupeř ještě neproměnil trestné střílení.

První čtvrtina byla velký boj bez vyložených šancí.

Ke konci první části Víťa vyronal,ale po chvilce soupeř znovu vedl 2:1.

Druhou čtvrtinu začali Sršníci aktivně.

Víťa neproměnil trestné střílení,ale za chvilku opět vyrovnal na 2:2.

Další vyložené šance 3x Tomáš,Adam a Víťa opět neproměnili.

Bojovník Štěpán dotlačil puk do branky a vedli jsme 3:2.

Další šanci Tom nedal a Chrudim naštěstí trefuje tyč.

Víťa dalším blafákem zvyšuje na 4:2 a po chybné rozehrávce Honzy soupeř snižuje na 4:3.

Do třetí čtvrtiny se zapojuje i Vojta a začíná velká přestřelka.

Víťa trefuje tyč,soupeř srovnává na 4:4.

Vojta a Štěpán během chvilky znovu otáčí na 6:4.

Chrudim snižuje na 6:5,ale Víťa a 2x Vojta navyšují na 9:5.

Vysoké vedení nás trochu ukolébalo a soupeř snižuje na 9:7,Adam navyšuje na 10:7.

Poslední čtvrtina obě strany vybičovala k útočným manévrům a hráči své brankáře nechali trochu zapotit.

Každý hráč chtěl útočit,na obranu nezbývalo mnoho sil.Tato čtvrtina skončila nerozhodně 5:5.

Za Sršníky postupně skórovali Víťa Vojta,Ondra a Adam.

Sršníci si své vedení udrželi a  i v druhém letošním zápase Chrudim porazili.

 

B tým prohrál první čtvrtinu vysoko 0:8 a o výsledku bylo rozhodnuto.

V dalších čtvrtinách si soupeř navyšoval svůj náskok až na nepříznivých 0:16.

Stejně jako v minulém zápase Sršníci porazili soupeře alespoň na samostatné nájezdy.

 

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman Socha,Štěpán Smetánka-Tomáš Král,Víťa Komárek,Adam Linek-Vojta Maník.Trenér Roman Socha

Sršni B:Michal Zvěřina-Aleš Břinčil,Anička Hůlová,Šárka Stočková-Mikuláš Dvořák,Ondra Vlasák,Josef Ryšavý.Trenér Michal Charvát.

Rozhodčí:Ota Linek,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni AHC Chrudim A 15:12(1:2,3:1,6:4,5:5)  branky:Víťa Komárek,Vojta Maník,Štěpán Smetánka,Adam Linek,Ondra Gygal

Sršni BHC Chrudim B 0:16(0:8,0:2,0:4,0:2) 

 

Samostatné nájezdy:

Sršni AHC Chrudim  A 3:6  branky:Adam Linek,Tomáš Král

Sršni BHC Chrudim  B 4:1 branky:Anička Hůlová,Šárka Stočková,Mikuláš Dvořák

 


6.12.2017 Mikulášská nadílka

V rámci středečního tréninku se na malé Sršníky přišel podíval Mikuláš se svým doprovodem.

Každý hráč  vykoupil své hříchy básničkou nebo ostrým kolečkem na bruslích za asistence pekelníka.

Po splnění úkolu si všichni odnesli malou sladkou odměnu.

Vedení přípravky moc děkuji za pomoc Kačce Janatové,Kubovi Červinkovi a Honzovi Hniličkovi.

 


2.12. 2017 Svazový turnaj Beroun

V sobotu ráno zajížděli Sršníci k druhému svazovému turnaji do Berouna.V sestavě chyběl nemocný Roman Socha a omluvený Mikuláš Dvořák.Bohužel ,ze sestavy na poslední chvíli vypadl i Marek Socha a trenér Roman Socha ,díky zpoždění letadla při návratu z dovolené.Vedením mužstva byl pověřen Ota Linek.

 

Sršni-Popovice 14:2(9:0,3:1,2:1)

Prvnímu soupeři z Popovic nedali Sršníci žádnou šanci.Od první minuty na soupeře vlétli a díky Šárce a Agátě jsme brzy vedli 3:0.

Soupeř naši branku ohrožoval pouze vyjímečně ,všichni hráči se zodpovědně vraceli.

Do konce třetiny ještě Víťa,Ondra,Tom,Adam a Štěpán zvýšili stav na 9:0.

Ve druhé třetině soupeř snížil z trestného střílení 9:1,ale Víťa s Adamem navýšili na 12:1.

Třetí třetina se již jen dohrávala,Sršníci si své vysoké vítězství pohlídali.

 

 

Sršni-Beroun 6:9(1:3,0:3,5:3)

Zápas s domácím Berounem byl jiné kafe.Celou první třetinu jsme se bránili a díky Honzovi v brance byl stav pouze 1:3.

Dostali jsme dva opravdu smolné góly a soupeř ještě neproměnil trestné střílení.

Ve druhé třetině jsme se osmělili a začali si vytvářet šance.Bohužel Víťa ani Tomáš neuspěli a soupeř neproměnil další trestné střílení.

Potom trochu zaúřadoval rozhodčí.Nejprve nepískl jasné trestné střílení za faul na Štěpána a uznal soupeři gól,který hráč vstřelil po siréně oznamující střídání.

Třetí třetina,která začínala za nepříznivého stavu 1:7, byla opravdu fičák.

Sršníků bylo najednou plné hřiště,během minuty jsme soupeři dali 3 góly a bylo opět o co hrát.Škoda,že Víťa ještě neproměnil své dvě vyložené šance.

Beroun zvýšil z trestného střílení na 4:8.Hráči opět zabojovali a dotáhli se na rozdíl 6:8.

V poslední minutě jsme vše vrhli do útoku a z ojedinělého protiútoku jsme dostali branku 6:9.

 

Sršni-Rakovník 10:5(7:2,1:1,2:2)

V utkání o stříbrnou medaili jsme začali špatně,z první šance soupeře jsme prohrávali 0:1.

Sršníci ukázali bojovné srdce a během chvilky Agátou a Adamem otočili na 3:1.

Do konce třetiny soupeře rozstříleli 7:2.

Druhá a třetí třetina skončila nerozhodně a hráči si tento zápas pohlídali až do konce.

 

 

V celkovém součtu jsme obsadili nádherné druhé místo.Všichni hráči a hráčky si zaslouží velikou pochvalu za bojovnost.

Hlavně třetí třetina, v utkání s Berounem,byla opravdovým zážitkem.

Utkání si užili i rodiče,kteří svým hlasitým povzbuzováním stále hnali své ratolesti k vyšším výkonům.

Měli jsme nejhlasitější kotel!!!!!

 

Ostatní výskedky:

Beroun-Rakovník 12:5

Beroun-Popobice 11:1

Rakovník- Popobice 9:4

 

Sestava:Jan Macháček-Ondra Vlasák,Štěpán Smetánka,Agáta Sovová,Tomáš Král-Adam Linek,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Ondra Gygal-Aleš Břinčil,Anička Hůlová,Tobiáš Tvrdík

Branky:Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Šárka Stočková

 


26.11. 2017 Přátelský zápas Sršni-SC Kolín

V nedělním dopoledni jsme sehráli přátelské utkání s SC Kolín.

SC Kolín přijel s A i B týmem,za A tým Kolína nastoupil i náš bývalý hráč a kamarád Vojta Maník.

A mužstvo sehrálo  zápas 4×15 minut ,B mužstvo 3×15 minut ,po zápase měl každý hráč 2 samostatné nájezdy.

 

Áčko Sršníků nastoupilo do zápasu patřičně nažhavené a nabuzené.

Všichni hráči se poctivě vraceli k vlastní brance a bojovali o každý puk.

Škoda,že druhá střela soupeře nešťastně propadla do naší branky a prohrávali jsme 0:1,na 0:2 zvyšoval za soupeře Vojta Maník.

Při dalších dvou střelách soupeře nás zachránily tyčky.

Do přestávky,po skrumáži před brankou soupeře,Tomáš snížil na 1:2.

Tento gól nás nakopl a do konce třetiny jsme si vytvořili spoustu šancí,ale bohužel 2x Agáta,Ondra i Víťa branku soupeře netrefili.

Ve druhé třetině jsme pokračovali v bojovném výkonu,Ondra svojí typickou střelou vyrovnal na 2:2.

Soupeř za chvilku opět odskočil na  2:3 a Honza chytil ještě soupeřovo trestné střílení.

Ve třetí třetině jsme si vytvořili další šance,ale bohužel skóroval pouze 2x Kolín.

V poslední třetině naši hráči přestali bruslit ,soupeř nás přehrával a svůj náskok o další 2 branky navýšil.

Po faulu proměnil Víťa trestné střílení  3:7.

Kolín odpověděl dalšími čtyřni trefami.

Na konci zápasu Adam ještě stihl snížit na konečných 4:11.

První 3 čtvrtiny zápasu jsme opravdu odmakali a hráči zaslouží pochvalu.Škoda poslední části ,kde jsme opravdu odpadli

 

Béčko Sršníku ,poprvé pod vedením trenéra Michala Charváta a složeno z hráčů,kteří s hokejem teprve začínají,statečně vzorovalo Kolínu.

O výsledku rozhodla špatná druhá třetina kterou jsme prohráli 0:4,v poslední třetině jsme vybojovali remízu 0:0.

V závěrečních nájezdech Sršníci Kolín porazili 2:0.

 

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Šimon Tvrdík-Tomáš Král,Víťa Komárek,Agáta Sovová,Mikuláš Dvořák.Trenér Ota Linek

Sršni B:Dominik Rejnek-Kryštof Šibrava,Josef Ryšavý,Anička Hůlová,Ondra Vlasák-Tobiáš Tvrdík,Aleš Břinčil,Šárka Stočková,Tomáš Kapusta .Trenér Michal Charvát

Rozhodčí:Radim Tvrdík,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni ASC Kolín A 4:11(1:2,1:1,0:2,2:6)  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Gygal,Adam Linek

Sršni B SC Kolín B 0:5(0:1,0:4,0:0)

 

Samostatné nájezdy:

Sršni A-SC Kolín A 4:7 branky:Víťa Komárek,Agáta Sovová,Ondra Gygal

Sršni BSC Kolín B 2:0 branky:Šárka Stočková,Tobiáš Tvrdík

 

 


4.11. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Nymburský Lev 

 

V sobotním dopoledni jsme sehráli přátelské utkání s HC Nymburský Lev.

Naše mužstvo mělo Nymburku co vracet,na turnaji ve Vlašimi nás soupeř porazil 33:1.

Nymburk přijel s A i B týmem.Sršníci mají stále velkou marodku,proto nám Nymburk do každého týmu půjčil po jednom hráči.

Do sestavy jsme zařadili i druhého brankáře Dominika Rejnka a Vojtu Maníka.

Každé naše mužstvo sehrálo  zápas 4×15 minut a na konec každý hráč jel 2 samostatné nájezdy.

 

Áčko nastoupilo do zápasu oproti předešlým utkáním zodpověďně.

Hráči  dobře a důrazně bránili , nenechali soupeře před vlastní brankou.

Hrálo se převážně před soupeřovou brankou a první třetinu jsme vyhráli 3:0.

Ve druhé třetině jsme se roztříleli a soupeři nadělili 10 branek.

Tato třetina asi rozhodla o výsledku utkání.

Soupeř se nevzdával, dál bojoval, ale Sršníci podali asi nejlepší a nejbojovnější výkon této sezony.

Ve třetí a čtvrté třetině jsme přidali další branky a vysoko vyhráli.

Pozitivní je,že ve třech třetinách jsme neinkasovali ani branku.

 

Béčko Sršníku první třetinu prohrálo 0:2,Šimon trefil tyčku a soupeř neproměnil trestné střílení.

Ve druhé třetině hráči stáhli soupeře na rozdíl jediné branky.

Ve třetí třetině nejprve  Mareček,svým prvním gólem kariéry ,vyrovnal na 3:3 .Do konce třetiny  jsme již vedli 4:3.

V poslední třetině Sršníci soupeře rozstříleli a zaslouženě jí vyhráli 5:1.

 

Všichni hráči za svůj sobotní výkon zaslouží velikou pochvalu.

 

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman,Štěpán Smetánka-Tomáš Král,Víťa Komárek,Vojta Maník,Adam Linek.Trenér Roman Socha

Sršni B:Dominik Rejnek-Šimon Tvrdík,Lukáš Bohdan ,Šárka Stočková,Ondra Vlasák-Tobiáš Tvrdík,Aleš Břinčil,Marek Socha .Trenér Lukáš Rejnek,Roman Vlasák

Rozhodčí:Ruda Macháček,Ota Linek

Výsledky:

Sršni AHC Nymburský Lev  A 27:1(3:0,10:1,6:0,8:0)  branky:Víťa Komárek,Vojta Maník,Ondra Gygal,Adam Linek

Sršni BHC Nymburský Lev  B 9:5(0:2,2:1,2:0,5:1)  branky:Šimon Tvrdík,Marek Socha,Šárka Stočková

 

Samostatné nájezdy:

Sršni AHC Nymburský Lev   A 9:4 branky:Vojta Maník,Štěpán Smetánka,Víťa Komárek,Tomáš Král,Roman Socha,Ondra Gygal,Adam Linek

Sršni BHC Nymburský Lev   B 6:2 branky:Šárka Stočková,Aleš Břinčil,Ondra Vlasák,Šimon Tvrdík

 


28.10. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Ledeč n/S 38:0(14:0,13:0,11:0)

V sobotním dopoledni sehráli Sršníci další přátelský zápas s HC Ledeč n/S.

Trenéři domácích i hostů měli, kvůli nemocem a právě probíhajícím podzimním prázdninám, problémy se sestavou.

Nakonec oba týmy daly dohromady  dvě kompletní lajny.

Sršníkům vypomohl Dominik Rejnek.

V první třetině jsme se na soupeře  vrhli a během prvního střídání díky Tomovi  vedli 2:0.

Soupeř měl v týmu nováčky s podzimního náboru a Sršníci postupně zvyšovali náskok až na 14:0.

Ve druhé třetině jsme po dohodě se soupeřem postavili  3 lajny po třech hráčích.

Všichni hráči si s velikou chutí zastříleli a opět jsme náskok navýšili  o 13 gólů.

Ve třetí třetině padlo dalších 11 gólů.Své první branky si připsala Šárka.

Zápas měl jednoznačný průběh a doufáme,že si Sršníci zvedli sebevědomí před nadcházejícím zápasem s HC Nymburk se kterým naposledy prohráli 0:33.

 

Sestava: Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Anička Hůlová-Roman Socha,Ondra Gygal,Dominik Rejnek,Mikuláš Dvořák -Aleš Břinčil

Trenér: Roman Socha

Rozhodčí:Ruda Macháček

Branky:Ondra Gygal,Tomáš,Víťa,Šárka,Anička,Roman,Dominik

Samostatné nájezdy:10:0

 


21.10. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Chrudim

      

V sobotním dopoledni jsme sehráli přátelské utkání s HC Chrudim.

Chrudim přijela s A i B týmem,proto do zápasu nastoupili všichni hráči a nováčci.

Do sestavy jsme zařadili i druhého brankáře Dominika Rejnka a Vojtu Maníka.

Každé naše mužstvo sehrálo  zápas 4×15 minut a na konec každý hráč jel 2 samostatné nájezdy.

 

Áčko Sršníků, jako již tradičně, zaspalo začátek a první část prohrálo 2:3.

Ve druhé části se probudili naši střelci a čtyřmi góly otočili výsledek na 6:3 v náš prospěch.

Třetí a čtvrtá část  byla vyrovnaná, Sršníci zlepšili bránění a důraz před vlastní brankou.

Vítězství si zlepšeným výkonem pohlídali.

 

Béčko začalo utkání stejně a během chvilky prohrávalo 0:5.

Anička a Mikuláš do konce první části korigovali na 2:5.

V ostatních třech částech Chrudim pozvolna navyšovala výsledek na konečných 3:11.

 

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka-Tomáš Král,Víťa Komárek,Vojta Maník,Agáta Sovová.Trenér Roman Socha

Sršni B:Dominik Rejnek-Aleš Břinčil, Mikuláš Dvořák,Kryštof Šibrava,Ondra Vlasák-Anička Hůlová,Tobiáš Tvrdík,Josef Ryšavý,Šárka Stočková-Lukáš Bohdan .Trenér Lukáš Rejnek,Vráťa Hůla

Rozhodčí:Ruda Macháček,Víťa Maník

Výsledky:

Sršni AHC Chrudim A 15:8(2:3,4:0,4:2,5:3)  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Vojta Maník,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal

Sršni BHC Chrudim B 3:11(2:5,0:2,1:3,0:1)  branky:Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák

 

Samostatné nájezdy:

Sršni AHC Chrudim  A 4:5 

Sršni BHC Chrudim  B 2:0 

 


15.10.2017 Přátelský zápas Sršni-HC Světlá 6:6(2:2,3:1,1:3) samostatné nájezdy 0:3

  

K dalšímu přátelskému zápasu si Sršníci pozvali celek z nedaleké Světlé n/S.

V první vyrovnané třetině se oba týmy přetahovaly o výsledek,branku na 1:0 dal Ondra Gygal.

Soupeř dvěma góly otočil na 1:2 ve svůj prospěch.Před přestávkou srovnal na 2:2 Tomáš.

Ve druhé třetině soupeř znovu odskočil na 2:3.

Následovala z naší strany asi nejlepší část zápasu,oslavenkyně Agáta a dvakrát  Víťa otočili na 5:3 v náš prospěch.

Ve třetí třetině trenér Roman vystřídal Ondru Vlasáka a Tobiáše místo kterých nastoupili Lukáš a Aleš.

Štěpán Smetánka zvýšil na 6:3 a sršníci usnuli na vavřínech.

Bohužel soupeř nás rychle trestal,naše nedůslednost a obsazování hráčů před vlastní brankou nás připravila o vítězství.

Zápas skončil remízou 6:6 a o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy.

Naši zkušení střelci Víťa,Ondra Gygal ,Tom,Agáta a další neproměnili ,soupeř třikrát překonal Honzíka a vyhrál.

 

Sestava: Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Vlasák,Tobiáš Tvrdík-Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal-Agáta Sovová,Šárka Stočková,Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák -Aleš Břinčil,Lukáš Bohdan

Trenér: Roman Socha

Rozhodčí:Radim Tvrdík

Branky:Ondra Gygal,Tomáš,Agáta,Víťa,Štěpán.

 


 

11.10.2017 Nový talisman

Do  nedělního zápasu s HC Světlá budou Sršníci nastupovat s novým talismánkem.

Doufáme,že jim přinese mnoho štěstí. 😛

 


 

7.10. 2017 Svazový turnaj Vlašim

V sobotu jsme odehráli první svazový turnaj ve Vlašimi.

Mimo domácí Vlašimi a Sršníků se turnaji zúčastnila i mužstva Nymburka a Kralup n/Vlt..

Sršníci měli na turnaji nejmladší mužstvo,trenér Socha dal důvěru Marku Sochovi(2012),Aleši Břinčilovi(2011) ,Mikuláši Dvořákovi(2011) a Ondrovi Vlasákovi(2011).

 

Vlašim-Sršni 14:2(4:2,3:0,7:0)

V prvním zápase rozhodl začátek,naše mužstvo zaspalo úvod a během chvilky jsme prohrávali 3:0.

Po dvou kontaktních gólech Ondry a Agáty,jsme všechny síly vrhli do útoku.

Bohužel jsme, ale hodně často, zapomínali na obranu a soupeř nás z rychlých protiútoků  trestal dalšími brankami.

Prohráli jsme i díky naší velké nedůslednosti před vlastní brankou

Vysoká prohra byla pro nás velice krutá.

 

Nymburk-Sršni 33:1(11:0,12:0,10:1)

Druhý zápas se soupeřem z Nymburka se odehrával pouze před naší brankou.Nymburšťí našeho brankáře během 45 minut vyzkoušeli celkem 87 střelami.

Naše obrana nestíhala a brankář byl v neustálé permanenci.

O jediný čestný úspěch se postaral Tomáš.

Po zápase byla nálada v kabině na bodu mrazu,trenéři i rodiče se snažili mužstvo povzbudit a namotivovat do posledního zápasu.

A povedlo se 😛

 

Kralupy-Sršni 2:8(1:1,1:3,0:4)

Poslední zápas Sršníci odbojovali a zaslouženě vyhráli.

První třetina byla ještě vyrovnaná a od druhé třetiny jsme začali na hřišti dominovat.

Brankami Adama ,Víti a Tomáše  jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek.

V poslední  třetině jsme rozhodli o svých prvních bodech a třetím místě na tomto turnaji.

 

Ostatní výskedky:

Nymburk-Kralupy 18:1

Vlašim-Kralupy 21:2

Nymburk-Vlašim 10:6

 

Sestava:Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka-Adam Linek,Tomáš Král,Víťa Komárek,Aleš Břinčil-Agáta Sovová,Šárka Stočková,Ondra Vlasák,Mikuláš Dvořák.

Branky:Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Štěpán Smetánka.

 

 

Ostatní fotky ve fotogalerii.

 


 

28.9. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Čáslav

     

Ve svátečním odpoledni jsme místo tréninku sehráli přátelské utkání s HC Čáslav.

Čáslav přijela s 18 hráči,proto  trenér Roman Socha sestavil 2 mužstva.

Do sestavy jsme zařadili i druhého brankáře Sama Nevoleho a Vojtu Maníka.

Každé naše mužstvo sehrálo  zápas s A i B mužstvem soupeře.

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Tomáš Král,Agáta Sovová,Šárka Stočková-Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka-Víťa Komárek,Ondra Gygal,Adam Linek.Trenér Roman Socha

Sršni B:Sam Nevole-Aleš Břinčil, Josef Ryšavý,Tobiáš Tvrdík,Ondra Vlasák-Marek Socha,Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák,Vojta Maník.Trenér Tomáš Břinčil

Rozhodčí:Ota Linek,Víťa Maník

Výsledky:

Sršni AČáslav B 6:0  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Adam Linek,Šimon Tvrdík,Ondra Gygal

Sršni AČáslav A 6:3  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Gygal

Sršni BČáslav A 2:7  branky:Vojta Maník

Sršni BČáslav B 12:2  branky:Vojta Maník,Aleš Břinčil

Samostatné nájezdy:

Sršni AČáslav A 3:0  branky:Víťa Komárek,Ondra Gygal,Roman Socha.  Brankář Jan Macháček chytil všech 9 soupeřových nájezdů!!!

 

Doufáme,že vítězný a bojovný výkon zopakují sršníci i příští sobotu ve Vlašimi na prvním svazovém turnaji.

Vítězství bylo v kabině řádně oslaveno pár lahvemi rychlých špuntů 😛

 


 

23.9. 2017 Týden hokeje

V rámci akce Týden hokeje sehráli sršníci tréninkové utkání černí-žlutí.

Zápas vyhráli černí v poměru 10:9.

Po zápase si hráči vyzkoušeli samostatné nájezdy.

 

Branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Michal Zvěřina,Šárka Stočková-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Vojta Maník,Adam Linek

 

Sestavy:

černí: Jan Macháček,Vojta Maník,Ondra Gygal,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Marek Socha,Tobiáš Tvrdík,Šimon Tvrdík,Agáta Sovová

žlutí: Sam Nevole,Roman Socha,Víťa Komárek,Michal Zvěřina,Tomáš Král,Šárka Stočková,Ondra Vlasák Aleš Břinčil
 
 

 

17.9.2017 

V neděli jsme měli sehrát první přátelský zápas s HC Chrudim.

Bohužel soupeř v pátek utkání zrušil.

Místo zápasu s Chrudimí si malí sršňíci zatrénovali a sehráli přátelské utkání za účasti rodičů.

 

 


 

První trénink na ledě pondělí 28.8.2017 od 15:30hodin .

 


 

Soustředění 2017

Tradičního soustředění  ve Sportparku Kocanda od 19.8 do 26.8.2017 se letos zúčastnili tito malí sršníci:

Agáta Sovová

Šárka Štočková

Tomáš Král

Víťa Komárek

Ondra Gygal

Jan Macháček

trenér Michal Charvát