↑ Return to PŘÍPRAVKA

Historie přípravky 2018/2019

13.10.2018 – Svazový turnaj v Sedlčanech

Na turnaj jsme vyráželi od ZS KH v 9:30 a cesta se pro některé tatínky včetně reportujícího stala osudnou, proto prosím berte následující řádky s rezevou. První utkání jsme hráli od cca 12.00hod. proti soupeři z Rakovníka.

a) HC Rakovník: 

Vyjeli jsme na led s nadšením, které nám vydrželo docela dlouhý čas, kdy jsme vzdorovali první a druhou trřetinu šikovně bruslícímu a hrajícímu soupeři. Prohráli jsme, ale rozhodně jsme měli hlavy nahoře a zůstali odhodláni bojovat v druhém zápase.

b) HC berounští medvědi:

Tohle utkání vyznělo pro naše mladé sršně jako nejvyrovnanější a po přelejvání výsledku z jedné nebo na druhou stranu jsme podlehli nakonec těsným rozdílem. Naši útočníci a obránci zamakali a výsledkem bylo obrazově vyrovnané utkání v němž rozhodli detaily. Výborně zachytal Miki, zahráli hráči v poli a na tomto výkonu se určitě dá stavět i do budoucna.

c) TJ Tatran Sedlčany:

V tomto utkání jsme vzdorovali silným domácím, kde se nám zdálo ne úplně vše fair-play, do svědomí ať si sáhnou domácí s nominací. Je potřeba vzdát čest těm kteří tuto podívanou vydrželi do konce a snažili se soupeři z „jiné“ ligy vzdorovat.

Zahráli jsme turnaj na kterém byla vidět naše snaha, přihrávky, trenérovy pokyny a kdy jsme se snažili být každému soupeři vyrovnaným protivníkem, tradičně zachytal dobře Miky.

Díky všem maminkám, babičkám, tetám a jiným lidem, kteří nás na turnaji podpořili, za sekané,řízky a jiné pochutiny našim maminkám. – JEN TAK DÁL ! JSME SRŠNI – JEDNA RODINA !

Pár fotos v podání Aleše najdete na: fotogalerii:

BRANKY SRŠŇÚ: 9x Ondra Vlasák – mazec gratulujeme!, 3x Pepík Ryšavý, 2x Ani Hůlová, Charlotka Květová, Tom Kapusta

 

 

____________________________________________________________

SK SRŠNI Kutná Hora vs. HC Ledeč nad Sázavou

28.09.2018 v 9.00hod. jsme na svém ledě v dalším přátelském utkání přivítali soupeře z Ledče. Po vlažném úvodu kdy jsme 3x inkasovali po nedůrazné hře před naším gólmanem jsme začali být více důrazní před bránou, začali jsme si i přihrávat a skóre se začalo vyrovnávat. Nakonec jsme ale díky rychlým únikům soupeře prohráli. Každopádně na naší hře byla vidět týmovost a souhra, všichni se snažili být důrazní,přihrávali, výborně opět zachytal gólman Kryštof. Takže neusnout na vavřínech a jen tak dále, první svazák už se kvapem blíží. JSME SRŠNI KUTNÁ HORA OLEEE!!!

Branky sršňů: 3x Pepík Ryšavý, 2x Anička Hůlová, 2x Anežka Simonová, Ondra Vlasák, Miky Dvořák.

Pár fotek najdete v galerii

____________________________________________________________

SK SRŠNI Kutná Hora vs. HC Čáslav

15.09.2018 v 9:15 jsme hostili HC Čáslav a v prvním přátelském zápase nové sezóny se naši sršníci představili ve výborném světle. Bruslili, bojovali, nahrávali a hlavně – dávali krásné góly ! Vyrovnané utkání se poctivě odbojovalo, odpřihrávalo a odchytalo. Výborně zachytali i naši oba gólmani a po zápase +  samostatných nájezdech již propukla společná radost a rozlévalo se śampaňské v kabině ! Jen tak dále , JSME SRŠNI KUTNÁ HORA OLEEE !!!

Branky sršňů: 3x Anička Hůlová, 3x Ondra Vlasák, Aleš Břinčil, Tomáš Kapusta, Anežka Simonová, Kuba Wiesner a Pepa Ryšavý

 

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ