6.12. Mikulášská nadílka

V rámci středečního tréninku se na malé Sršníky přišel podíval Mikuláš se svým doprovodem.

Každý hráč  vykoupil své hříchy básničkou nebo ostrým kolečkem na bruslích za asistence pekelníka.

Po splnění úkolu si všichni odnesli malou sladkou odměnu.

Vedení přípravky moc děkuji za pomoc Kačce Janatové,Kubovi Červinkovi a Honzovi Hniličkovi.

2.12. 2017 Svazový turnaj Beroun

V sobotu ráno zajížděli Sršníci k druhému svazovému turnaji do Berouna.V sestavě chyběl nemocný Roman Socha a omluvený Mikuláš Dvořák.Bohužel ,ze sestavy na poslední chvíli vypadl i Marek Socha a trenér Roman Socha ,díky zpoždění letadla při návratu z dovolené.Vedením mužstva byl pověřen Ota Linek.

Sršni-Popovice 14:2(9:0,3:1,2:1)

Prvnímu soupeři z Popovic nedali Sršníci žádnou šanci.Od první minuty na soupeře vlétli a díky Šárce a Agátě jsme brzy vedli 3:0.

Soupeř naši branku ohrožoval pouze vyjímečně ,všichni hráči se zodpovědně vraceli.

Do konce třetiny ještě Víťa,Ondra,Tom,Adam a Štěpán zvýšili stav na 9:0.

Ve druhé třetině soupeř snížil z trestného střílení 9:1,ale Víťa s Adamem navýšili na 12:1.

Třetí třetina se již jen dohrávala,Sršníci si své vysoké vítězství pohlídali.

Sršni-Beroun 6:9(1:3,0:3,5:3)

Zápas s domácím Berounem byl jiné kafe.Celou první třetinu jsme se bránili a díky Honzovi v brance byl stav pouze 1:3.

Dostali jsme dva opravdu smolné góly a soupeř ještě neproměnil trestné střílení.

Ve druhé třetině jsme se osmělili a začali si vytvářet šance.Bohužel Víťa ani Tomáš neuspěli a soupeř neproměnil další trestné střílení.

Potom trochu zaúřadoval rozhodčí.Nejprve nepískl jasné trestné střílení za faul na Štěpána a uznal soupeři gól,který hráč vstřelil po siréně oznamující střídání.

Třetí třetina,která začínala za nepříznivého stavu 1:7, byla opravdu fičák.

Sršníků bylo najednou plné hřiště,během minuty jsme soupeři dali 3 góly a bylo opět o co hrát.Škoda,že Víťa ještě neproměnil své dvě vyložené šance.

Beroun zvýšil z trestného střílení na 4:8.Hráči opět zabojovali a dotáhli se na rozdíl 6:8.

V poslední minutě jsme vše vrhli do útoku a z ojedinělého protiútoku jsme dostali branku 6:9.

Sršni-Rakovník 10:5(7:2,1:1,2:2)

V utkání o stříbrnou medaili jsme začali špatně,z první šance soupeře jsme prohrávali 0:1.

Sršníci ukázali bojovné srdce a během chvilky Agátou a Adamem otočili na 3:1.

Do konce třetiny soupeře rozstříleli 7:2.

Druhá a třetí třetina skončila nerozhodně a hráči si tento zápas pohlídali až do konce.

V celkovém součtu jsme obsadili nádherné druhé místo.Všichni hráči a hráčky si zaslouží velikou pochvalu za bojovnost.

Hlavně třetí třetina, v utkání s Berounem,byla opravdovým zážitkem.

Utkání si užili i rodiče,kteří svým hlasitým povzbuzováním stále hnali své ratolesti k vyšším výkonům.

Měli jsme nejhlasitější kotel!!!!!

Ostatní výskedky:

Beroun-Rakovník 12:5

Beroun-Popobice 11:1

Rakovník- Popobice 9:4

Sestava:Jan Macháček-Ondra Vlasák,Štěpán Smetánka,Agáta Sovová,Tomáš Král-Adam Linek,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Ondra Gygal-Aleš Břinčil,Anička Hůlová,Tobiáš Tvrdík

Branky:Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Šárka Stočková

26.11. 2017 Přátelský zápas Sršni-SC Kolín

V nedělním dopoledni jsme sehráli přátelské utkání s SC Kolín.

SC Kolín přijel s A i B týmem,za A tým Kolína nastoupil i náš bývalý hráč a kamarád Vojta Maník.

A mužstvo sehrálo  zápas 4×15 minut ,B mužstvo 3×15 minut ,po zápase měl každý hráč 2 samostatné nájezdy.

Áčko Sršníků nastoupilo do zápasu patřičně nažhavené a nabuzené.

Všichni hráči se poctivě vraceli k vlastní brance a bojovali o každý puk.

Škoda,že druhá střela soupeře nešťastně propadla do naší branky a prohrávali jsme 0:1,na 0:2 zvyšoval za soupeře Vojta Maník.

Při dalších dvou střelách soupeře nás zachránily tyčky.

Do přestávky,po skrumáži před brankou soupeře,Tomáš snížil na 1:2.

Tento gól nás nakopl a do konce třetiny jsme si vytvořili spoustu šancí,ale bohužel 2x Agáta,Ondra i Víťa branku soupeře netrefili.

Ve druhé třetině jsme pokračovali v bojovném výkonu,Ondra svojí typickou střelou vyrovnal na 2:2.

Soupeř za chvilku opět odskočil na  2:3 a Honza chytil ještě soupeřovo trestné střílení.

Ve třetí třetině jsme si vytvořili další šance,ale bohužel skóroval pouze 2x Kolín.

V poslední třetině naši hráči přestali bruslit ,soupeř nás přehrával a svůj náskok o další 2 branky navýšil.

Po faulu proměnil Víťa trestné střílení  3:7.

Kolín odpověděl dalšími čtyřni trefami.

Na konci zápasu Adam ještě stihl snížit na konečných 4:11.

První 3 čtvrtiny zápasu jsme opravdu odmakali a hráči zaslouží pochvalu.Škoda poslední části ,kde jsme opravdu odpadli

Béčko Sršníku ,poprvé pod vedením trenéra Michala Charváta a složeno z hráčů,kteří s hokejem teprve začínají,statečně vzorovalo Kolínu.

O výsledku rozhodla špatná druhá třetina kterou jsme prohráli 0:4,v poslední třetině jsme vybojovali remízu 0:0.

V závěrečních nájezdech Sršníci Kolín porazili 2:0.

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Šimon Tvrdík-Tomáš Král,Víťa Komárek,Agáta Sovová,Mikuláš Dvořák.Trenér Ota Linek

Sršni B:Dominik Rejnek-Kryštof Šibrava,Josef Ryšavý,Anička Hůlová,Ondra Vlasák-Tobiáš Tvrdík,Aleš Břinčil,Šárka Stočková,Tomáš Kapusta .Trenér Michal Charvát

Rozhodčí:Radim Tvrdík,Roman Vlasák

Výsledky:

Sršni ASC Kolín A 4:11(1:2,1:1,0:2,2:6)  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Gygal,Adam Linek

Sršni B SC Kolín B 0:5(0:1,0:4,0:0)

Samostatné nájezdy:

Sršni A-SC Kolín A 4:7 branky:Víťa Komárek,Agáta Sovová,Ondra Gygal

Sršni BSC Kolín B 2:0 branky:Šárka Stočková,Tobiáš Tvrdík

4.11. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Nymburský Lev

V sobotním dopoledni jsme sehráli přátelské utkání s HC Nymburský Lev.

Naše mužstvo mělo Nymburku co vracet,na turnaji ve Vlašimi nás soupeř porazil 33:1.

Nymburk přijel s A i B týmem.Sršníci mají stále velkou marodku,proto nám Nymburk do každého týmu půjčil po jednom hráči.

Do sestavy jsme zařadili i druhého brankáře Dominika Rejnka a Vojtu Maníka.

Každé naše mužstvo sehrálo  zápas 4×15 minut a na konec každý hráč jel 2 samostatné nájezdy.

Áčko nastoupilo do zápasu oproti předešlým utkáním zodpověďně.

Hráči  dobře a důrazně bránili , nenechali soupeře před vlastní brankou.

Hrálo se převážně před soupeřovou brankou a první třetinu jsme vyhráli 3:0.

Ve druhé třetině jsme se roztříleli a soupeři nadělili 10 branek.

Tato třetina asi rozhodla o výsledku utkání.

Soupeř se nevzdával, dál bojoval, ale Sršníci podali asi nejlepší a nejbojovnější výkon této sezony.

Ve třetí a čtvrté třetině jsme přidali další branky a vysoko vyhráli.

Pozitivní je,že ve třech třetinách jsme neinkasovali ani branku.

Béčko Sršníku první třetinu prohrálo 0:2,Šimon trefil tyčku a soupeř neproměnil trestné střílení.

Ve druhé třetině hráči stáhli soupeře na rozdíl jediné branky.

Ve třetí třetině nejprve  Mareček,svým prvním gólem kariéry ,vyrovnal na 3:3 .Do konce třetiny  jsme již vedli 4:3.

V poslední třetině Sršníci soupeře rozstříleli a zaslouženě jí vyhráli 5:1.

Všichni hráči za svůj sobotní výkon zaslouží velikou pochvalu.

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman,Štěpán Smetánka-Tomáš Král,Víťa Komárek,Vojta Maník,Adam Linek.Trenér Roman Socha

Sršni B:Dominik Rejnek-Šimon Tvrdík,Lukáš Bohdan ,Šárka Stočková,Ondra Vlasák-Tobiáš Tvrdík,Aleš Břinčil,Marek Socha .Trenér Lukáš Rejnek,Roman Vlasák

Rozhodčí:Ruda Macháček,Ota Linek

Výsledky:

Sršni AHC Nymburský Lev  A 27:1(3:0,10:1,6:0,8:0)  branky:Víťa Komárek,Vojta Maník,Ondra Gygal,Adam Linek

Sršni BHC Nymburský Lev  B 9:5(0:2,2:1,2:0,5:1)  branky:Šimon Tvrdík,Marek Socha,Šárka Stočková

Sršni AHC Nymburský Lev   A 9:4 branky:Vojta Maník,Štěpán Smetánka,Víťa Komárek,Tomáš Král,Roman Socha,Ondra Gygal,Adam Linek

Sršni BHC Nymburský Lev   B 6:2 branky:Šárka Stočková,Aleš Břinčil,Ondra Vlasák,Šimon Tvrdík

28.10. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Ledeč n/S 38:0(14:0,13:0,11:0)

V sobotním dopoledni sehráli Sršníci další přátelský zápas s HC Ledeč n/S.

Trenéři domácích i hostů měli, kvůli nemocem a právě probíhajícím podzimním prázdninám, problémy se sestavou.

Nakonec oba týmy daly dohromady  dvě kompletní lajny.

Sršníkům vypomohl Dominik Rejnek.

V první třetině jsme se na soupeře  vrhli a během prvního střídání díky Tomovi  vedli 2:0.

Soupeř měl v týmu nováčky s podzimního náboru a Sršníci postupně zvyšovali náskok až na 14:0.

Ve druhé třetině jsme po dohodě se soupeřem postavili  3 lajny po třech hráčích.

Všichni hráči si s velikou chutí zastříleli a opět jsme náskok navýšili  o 13 gólů.

Ve třetí třetině padlo dalších 11 gólů.Své první branky si připsala Šárka.

Zápas měl jednoznačný průběh a doufáme,že si Sršníci zvedli sebevědomí před nadcházejícím zápasem s HC Nymburk se kterým naposledy prohráli 0:33.

Sestava: Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Šárka Stočková,Anička Hůlová-Roman Socha,Ondra Gygal,Dominik Rejnek,Mikuláš Dvořák -Aleš Břinčil

Trenér: Roman Socha

Rozhodčí:Ruda Macháček

Branky:Ondra Gygal,Tomáš,Víťa,Šárka,Anička,Roman,Dominik

Samostatné nájezdy:10:0

21.10. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Chrudim

V sobotním dopoledni jsme sehráli přátelské utkání s HC Chrudim.

Chrudim přijela s A i B týmem,proto do zápasu nastoupili všichni hráči a nováčci.

Áčko Sršníků, jako již tradičně, zaspalo začátek a první část prohrálo 2:3.

Ve druhé části se probudili naši střelci a čtyřmi góly otočili výsledek na 6:3 v náš prospěch.

Třetí a čtvrtá část  byla vyrovnaná, Sršníci zlepšili bránění a důraz před vlastní brankou.

Vítězství si zlepšeným výkonem pohlídali.

Béčko začalo utkání stejně a během chvilky prohrávalo 0:5.

Anička a Mikuláš do konce první části korigovali na 2:5.

V ostatních třech částech Chrudim pozvolna navyšovala výsledek na konečných 3:11.

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka-Tomáš Král,Víťa Komárek,Vojta Maník,Agáta Sovová.Trenér Roman Socha

Sršni B:Dominik Rejnek-Aleš Břinčil, Mikuláš Dvořák,Kryštof Šibrava,Ondra Vlasák-Anička Hůlová,Tobiáš Tvrdík,Josef Ryšavý,Šárka Stočková-Lukáš Bohdan .Trenér Lukáš Rejnek,Vráťa Hůla

Rozhodčí:Ruda Macháček,Víťa Maník

Výsledky:

Sršni AHC Chrudim A 15:8(2:3,4:0,4:2,5:3)  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Vojta Maník,Roman Socha,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal

Sršni BHC Chrudim B 3:11(2:5,0:2,1:3,0:1)  branky:Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák

Sršni AHC Chrudim  A 4:5

Sršni BHC Chrudim  B 2:0

15.10.2017 Přátelský zápas Sršni-HC Světlá 6:6(2:2,3:1,1:3) samostatné nájezdy 0:3

K dalšímu přátelskému zápasu si Sršníci pozvali celek z nedaleké Světlé n/S.

V první vyrovnané třetině se oba týmy přetahovaly o výsledek,branku na 1:0 dal Ondra Gygal.

Soupeř dvěma góly otočil na 1:2 ve svůj prospěch.Před přestávkou srovnal na 2:2 Tomáš.

Ve druhé třetině soupeř znovu odskočil na 2:3.

Následovala z naší strany asi nejlepší část zápasu,oslavenkyně Agáta a dvakrát  Víťa otočili na 5:3 v náš prospěch.

Ve třetí třetině trenér Roman vystřídal Ondru Vlasáka a Tobiáše místo kterých nastoupili Lukáš a Aleš.

Štěpán Smetánka zvýšil na 6:3 a sršníci usnuli na vavřínech.

Bohužel soupeř nás rychle trestal,naše nedůslednost a obsazování hráčů před vlastní brankou nás připravila o vítězství.

Zápas skončil remízou 6:6 a o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy.

Naši zkušení střelci Víťa,Ondra Gygal ,Tom,Agáta a další neproměnili ,soupeř třikrát překonal Honzíka a vyhrál.

Sestava: Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Vlasák,Tobiáš Tvrdík-Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal-Agáta Sovová,Šárka Stočková,Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák -Aleš Břinčil,Lukáš Bohdan

Rozhodčí:Radim Tvrdík

Branky:Ondra Gygal,Tomáš,Agáta,Víťa,Štěpán.

11.10.2017 Nový talisman

Do  nedělního zápasu s HC Světlá budou Sršníci nastupovat s novým talismánkem.

Doufáme,že jim přinese mnoho štěstí. 😛

7.10. 2017 Svazový turnaj Vlašim

V sobotu jsme odehráli první svazový turnaj ve Vlašimi.

Mimo domácí Vlašimi a Sršníků se turnaji zúčastnila i mužstva Nymburka a Kralup n/Vlt..

Sršníci měli na turnaji nejmladší mužstvo,trenér Socha dal důvěru Marku Sochovi(2012),Aleši Břinčilovi(2011) ,Mikuláši Dvořákovi(2011) a Ondrovi Vlasákovi(2011).

Vlašim-Sršni 14:2(4:2,3:0,7:0)

V prvním zápase rozhodl začátek,naše mužstvo zaspalo úvod a během chvilky jsme prohrávali 3:0.

Po dvou kontaktních gólech Ondry a Agáty,jsme všechny síly vrhli do útoku.

Bohužel jsme, ale hodně často, zapomínali na obranu a soupeř nás z rychlých protiútoků  trestal dalšími brankami.

Prohráli jsme i díky naší velké nedůslednosti před vlastní brankou

Vysoká prohra byla pro nás velice krutá.

Nymburk-Sršni 33:1(11:0,12:0,10:1)

Druhý zápas se soupeřem z Nymburka se odehrával pouze před naší brankou.Nymburšťí našeho brankáře během 45 minut vyzkoušeli celkem 87 střelami.

Naše obrana nestíhala a brankář byl v neustálé permanenci.

O jediný čestný úspěch se postaral Tomáš.

Po zápase byla nálada v kabině na bodu mrazu,trenéři i rodiče se snažili mužstvo povzbudit a namotivovat do posledního zápasu.

A povedlo se 😛

Kralupy-Sršni 2:8(1:1,1:3,0:4)

Poslední zápas Sršníci odbojovali a zaslouženě vyhráli.

První třetina byla ještě vyrovnaná a od druhé třetiny jsme začali na hřišti dominovat.

Brankami Adama ,Víti a Tomáše  jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek.

V poslední  třetině jsme rozhodli o svých prvních bodech a třetím místě na tomto turnaji.

Nymburk-Kralupy 18:1

Vlašim-Kralupy 21:2

Nymburk-Vlašim 10:6

Sestava:Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka-Adam Linek,Tomáš Král,Víťa Komárek,Aleš Břinčil-Agáta Sovová,Šárka Stočková,Ondra Vlasák,Mikuláš Dvořák.

Branky:Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Štěpán Smetánka.

Ostatní fotky ve fotogalerii.

28.9. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Čáslav

Ve svátečním odpoledni jsme místo tréninku sehráli přátelské utkání s HC Čáslav.

Čáslav přijela s 18 hráči,proto  trenér Roman Socha sestavil 2 mužstva.

Do sestavy jsme zařadili i druhého brankáře Sama Nevoleho a Vojtu Maníka.

Každé naše mužstvo sehrálo  zápas s A i B mužstvem soupeře.

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Tomáš Král,Agáta Sovová,Šárka Stočková-Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka-Víťa Komárek,Ondra Gygal,Adam Linek.Trenér Roman Socha

Sršni B:Sam Nevole-Aleš Břinčil, Josef Ryšavý,Tobiáš Tvrdík,Ondra Vlasák-Marek Socha,Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák,Vojta Maník.Trenér Tomáš Břinčil

Rozhodčí:Ota Linek,Víťa Maník

Výsledky:

Sršni AČáslav B 6:0  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Adam Linek,Šimon Tvrdík,Ondra Gygal

Sršni AČáslav A 6:3  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Gygal

Sršni BČáslav A 2:7  branky:Vojta Maník

Sršni BČáslav B 12:2  branky:Vojta Maník,Aleš Břinčil

Sršni AČáslav A 3:0  branky:Víťa Komárek,Ondra Gygal,Roman Socha.  Brankář Jan Macháček chytil všech 9 soupeřových nájezdů!!!

Doufáme,že vítězný a bojovný výkon zopakují sršníci i příští sobotu ve Vlašimi na prvním svazovém turnaji.

Vítězství bylo v kabině řádně oslaveno pár lahvemi rychlých špuntů 😛

23.9. 2017 Týden hokeje

V rámci akce Týden hokeje sehráli sršníci tréninkové utkání černí-žlutí.

Zápas vyhráli černí v poměru 10:9.

Po zápase si hráči vyzkoušeli samostatné nájezdy.

Branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Michal Zvěřina,Šárka Stočková-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Vojta Maník,Adam Linek

Sestavy:

černí: Jan Macháček,Vojta Maník,Ondra Gygal,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Marek Socha,Tobiáš Tvrdík,Šimon Tvrdík,Agáta Sovová

žlutí: Sam Nevole,Roman Socha,Víťa Komárek,Michal Zvěřina,Tomáš Král,Šárka Stočková,Ondra Vlasák Aleš Břinčil

17.9.2017

V neděli jsme měli sehrát první přátelský zápas s HC Chrudim.

Bohužel soupeř v pátek utkání zrušil.

Místo zápasu s Chrudimí si malí sršňíci zatrénovali a sehráli přátelské utkání za účasti rodičů.

První trénink na ledě pondělí 28.8.2017 od 15:30hodin .