↑ Return to PŘÍPRAVKA

Historie přípravky 2017/2018

15.10.2017 Přátelský zápas Sršni-HC Světlá 6:6(2:2,3:1,1:3) samostatné nájezdy 0:3

K dalšímu přátelskému zápasu si Sršníci pozvali celek z nedaleké Světlé n/S.

V první vyrovnané třetině se oba týmy přetahovaly o výsledek,branku na 1:0 dal Ondra Gygal.

Soupeř dvěma góly otočil na 1:2 ve svůj prospěch.Před přestávkou srovnal na 2:2 Tomáš.

Ve druhé třetině soupeř znovu odskočil na 2:3.

Následovala z naší strany asi nejlepší část zápasu,oslavenkyně Agáta a dvakrát  Víťa otočili na 5:3 v náš prospěch.

Ve třetí třetině trenér Roman vystřídal Ondru Vlasáka a Tobiáše místo kterých nastoupili Lukáš a Aleš.

Štěpán Smetánka zvýšil na 6:3 a sršníci usnuli na vavřínech.

Bohužel soupeř nás rychle trestal,naše nedůslednost a obsazování hráčů před vlastní brankou nás připravila o vítězství.

Zápas skončil remízou 6:6 a o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy.

Naši zkušení střelci Víťa,Ondra Gygal ,Tom,Agáta a další neproměnili ,soupeř třikrát překonal Honzíka a vyhrál.

Sestava: Jan Macháček-Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Vlasák,Tobiáš Tvrdík-Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka,Ondra Gygal-Agáta Sovová,Šárka Stočková,Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák -Aleš Břinčil,Lukáš Bohdan

Trenér: Roman Socha

Rozhodčí:Radim Tvrdík

Branky:Ondra Gygal,Tomáš,Agáta,Víťa,Štěpán.

11.10.2017 Nový talisman

Do  nedělního zápasu s HC Světlá budou Sršníci nastupovat s novým talismánkem.

Doufáme,že jim přinese mnoho štěstí. 😛

7.10. 2017 Svazový turnaj Vlašim

V sobotu jsme odehráli první svazový turnaj ve Vlašimi.

Mimo domácí Vlašimi a Sršníků se turnaji zúčastnila i mužstva Nymburka a Kralup n/Vlt..

Sršníci měli na turnaji nejmladší mužstvo,trenér Socha dal důvěru Marku Sochovi(2012),Aleši Břinčilovi(2011) ,Mikuláši Dvořákovi(2011) a Ondrovi Vlasákovi(2011).

Vlašim-Sršni 14:2(4:2,3:0,7:0)

V prvním zápase rozhodl začátek,naše mužstvo zaspalo úvod a během chvilky jsme prohrávali 3:0.

Po dvou kontaktních gólech Ondry a Agáty,jsme všechny síly vrhli do útoku.

Bohužel jsme, ale hodně často, zapomínali na obranu a soupeř nás z rychlých protiútoků  trestal dalšími brankami.

Prohráli jsme i díky naší velké nedůslednosti před vlastní brankou

Vysoká prohra byla pro nás velice krutá.

Nymburk-Sršni 33:1(11:0,12:0,10:1)

Druhý zápas se soupeřem z Nymburka se odehrával pouze před naší brankou.Nymburšťí našeho brankáře během 45 minut vyzkoušeli celkem 87 střelami.

Naše obrana nestíhala a brankář byl v neustálé permanenci.

O jediný čestný úspěch se postaral Tomáš.

Po zápase byla nálada v kabině na bodu mrazu,trenéři i rodiče se snažili mužstvo povzbudit a namotivovat do posledního zápasu.

A povedlo se 😛

Kralupy-Sršni 2:8(1:1,1:3,0:4)

Poslední zápas Sršníci odbojovali a zaslouženě vyhráli.

První třetina byla ještě vyrovnaná a od druhé třetiny jsme začali na hřišti dominovat.

Brankami Adama ,Víti a Tomáše  jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek.

V poslední  třetině jsme rozhodli o svých prvních bodech a třetím místě na tomto turnaji.

Ostatní výskedky:

Nymburk-Kralupy 18:1

Vlašim-Kralupy 21:2

Nymburk-Vlašim 10:6

Sestava:Jan Macháček-Ondra Gygal,Roman Socha,Marek Socha,Štěpán Smetánka-Adam Linek,Tomáš Král,Víťa Komárek,Aleš Břinčil-Agáta Sovová,Šárka Stočková,Ondra Vlasák,Mikuláš Dvořák.

Branky:Tomáš Král,Ondra Gygal,Agáta Sovová,Víťa Komárek,Adam Linek,Štěpán Smetánka.

Ostatní fotky ve fotogalerii.

28.9. 2017 Přátelský zápas Sršni-HC Čáslav

Ve svátečním odpoledni jsme místo tréninku sehráli přátelské utkání s HC Čáslav.

Čáslav přijela s 18 hráči,proto  trenér Roman Socha sestavil 2 mužstva.

Do sestavy jsme zařadili i druhého brankáře Sama Nevoleho a Vojtu Maníka.

Každé naše mužstvo sehrálo  zápas s A i B mužstvem soupeře.

Sestavy:

Sršni A: Jan Macháček-Tomáš Král,Agáta Sovová,Šárka Stočková-Roman Socha,Šimon Tvrdík,Štěpán Smetánka-Víťa Komárek,Ondra Gygal,Adam Linek.Trenér Roman Socha

Sršni B:Sam Nevole-Aleš Břinčil, Josef Ryšavý,Tobiáš Tvrdík,Ondra Vlasák-Marek Socha,Anička Hůlová,Mikuláš Dvořák,Vojta Maník.Trenér Tomáš Břinčil

Rozhodčí:Ota Linek,Víťa Maník

Výsledky:

Sršni AČáslav B 6:0  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Adam Linek,Šimon Tvrdík,Ondra Gygal

Sršni AČáslav A 6:3  branky:Tomáš Král,Víťa Komárek,Ondra Gygal

Sršni BČáslav A 2:7  branky:Vojta Maník

Sršni BČáslav B 12:2  branky:Vojta Maník,Aleš Břinčil

Samostatné nájezdy:

Sršni AČáslav A 3:0  branky:Víťa Komárek,Ondra Gygal,Roman Socha.  Brankář Jan Macháček chytil všech 9 soupeřových nájezdů!!!

Doufáme,že vítězný a bojovný výkon zopakují sršníci i příští sobotu ve Vlašimi na prvním svazovém turnaji.

Vítězství bylo v kabině řádně oslaveno pár lahvemi rychlých špuntů 😛

23.9. 2017 Týden hokeje

V rámci akce Týden hokeje sehráli sršníci tréninkové utkání černí-žlutí.

Zápas vyhráli černí v poměru 10:9.

Po zápase si hráči vyzkoušeli samostatné nájezdy.

Branky:Víťa Komárek,Tomáš Král,Michal Zvěřina,Šárka Stočková-Agáta Sovová,Ondra Gygal,Vojta Maník,Adam Linek

Sestavy:

černí: Jan Macháček,Vojta Maník,Ondra Gygal,Adam Linek,Štěpán Smetánka,Marek Socha,Tobiáš Tvrdík,Šimon Tvrdík,Agáta Sovová

žlutí: Sam Nevole,Roman Socha,Víťa Komárek,Michal Zvěřina,Tomáš Král,Šárka Stočková,Ondra Vlasák Aleš Břinčil

17.9.2017

V neděli jsme měli sehrát první přátelský zápas s HC Chrudim.

Bohužel soupeř v pátek utkání zrušil.

Místo zápasu s Chrudimí si malí sršňíci zatrénovali a sehráli přátelské utkání za účasti rodičů.

První trénink na ledě pondělí 28.8.2017 od 15:30hodin .